Opinie o Mille Sapori Kraków Sp. z o.o. w Kraków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mille Sapori Kraków Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mille Sapori Kraków Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mille Sapori Kraków Sp. z o.o. w Kraków

Wujek D Nowy wpis

Nie polecam, totalny chaos, jest więcej szefów niż pracowników, dział personalny to kompletna porażka, praca jest dla koni, zapomnij o normalnym grafiku, jak nie chcesz być koniem i wozem to omiń tą firmę

Kk Nowy wpis

Samochody niesprawne agregaty popsute.. Kierowca ma pracować za dniówkę 12-16 godzin... Zmuszanie do pracy w soboty bez dodatku zgodnie z kodeksem pracy...

Były kierowca

Nie polecam tego "(usunięte przez administratora)pracy" praca codziennie po 12h często po 14-16 czyli wyjeżdżasz o 6 wracasz o 23-24. Pracownicy zmuszani są do łamania przepisów prawa pracy oraz BHP. Wypłacanie wypłaty"pod stołem" brak wypłacania nadgodzin oraz pracy w soboty zgodnie z kodeksem pracy. Samochody niesprawne technicznie brudne zaniedbane. Nielegalni pracownicy z Ukrainy bez badań oraz umowy. Sprawa została zgłoszona do odpowiednich instytucji.

@Były kierowca

Też jestem pracownikiem w Mille Sapori, pracuję już parę lat jako przedstawiciel. Jest zasuwanie po 13 godzin. Jeśli kierowca w hurtowni myśli, że będzie jeździł po 8 godzin to niech nie przychodzi. Proszę nie obrażać naszego kolegi z Ukrainy. Pracuje zdecydowanie dłużej niż ja. Nie ma mowy w tej firmie o pieniądzach spod stołu. Wszystko jest rozliczne przez księgowość w centrali w Warszawie. A o czystość samochodu powinien dbać kierowca.

Kadry Mille Sapori Nowy wpis
@Były kierowca

Ściśle kontrolujemy warunki pracy w firmie. Każdy z naszych pracowników jest zabezpieczony umową i wszystkimi przepisami prawa oraz BHP. Samochody przechodzą regularne badania, które potwierdzają ich sprawność. Nie wyobrażamy sobie innego podejścia. Mimo to monitorujemy i sprawdzamy wszelkie zgłoszenia tego typu, by stale zapewniać pracownikom najlepsze warunki pracy.

Zbigniew

Kilka osób napisało, że firma nie wypłacała wynagrodzenia za nadgodziny. Czy zmieniło się coś w tej kwestii? Jak teraz wygląda rozliczanie nadgodzin, są one płatne?

Grzegorz
@Zbigniew

W firmie nie ma takiego pojęcia jak nadgodziny. Dlatego iż nie ma również podanych godzin pracy kierowcy. Zaczynasz o tej o której przyjedziesz, a kończysz jak ogarniesz wszystkie punkty, które masz wyznaczone do danej trasy.

Izabela
@Grzegorz

No ale średnio ile godzin dziennie to schodzi? A wynagrodzenie jest z góry ustalone czy płacone jest od godziny?

Grzegorz Nowy wpis
@Izabela

Średnio 10-12h, od czerwca będzie znacznie dłużej bo jest sezon. Nie ma stawki godzinowej tylko dniówka. Jak policzysz ta dniówkę na godziny to wychodzi 15/16 zł netto na godzinę.

Firma Mille Sapori Kraków Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Zbigniew

Mówicie że samochody są tu niesprawne technicznie. Jak bardzo? Czy są zaniedbane w takim stopniu, że strach nimi jeździć czy po prostu jazda nimi jest niekomfortowa?

Ronny

Nie polecam pracy jako kierowca w tej firmie , jazda często po 12h za dniówkę 150zl ,nie wypłacają nadgodzin , nie ma ubrań roboczych , kierowca jest odpowiedzialny za wszystko w tej firmie . Na magazynie bałagan i chaos zero organizacji pracy . Bardzo przykre ze niedoceniającymi pracowników

• Jak się pracuje w Mille Sapori Kraków Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mille Sapori Kraków Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mille Sapori Kraków Sp. z o.o.?

Mille Sapori Kraków Sp. z o.o.
  • Kraków

Mille Sapori Kraków Sp. z o.o.