Opinie o TMM Express Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TMM Express Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TMM Express Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMM Express Sp. z o.o. w Warszawa

Czy TMM Express Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nick Nowy wpis

Empatyzacja/odkrywanie - wyzwania do pracy zgodnie z metodami, jak poznać oczekiwania i perspektywę odbiorców, prowadzenie badań i obserwacji,Definiowanie problemu - zebranie spostrzeżeń, tworzenie persony użytkownika, tworzenie mapy podróży klienta/użytkownika, kreatywne sposoby selekcji i przetwarzania informacji, techniki formułowania wyzwań projektowych, Generowanie pomysłów/kreowanie - poszukiwanie innowacji, wzmacnianie pewności kreatywnej uczestników, o jak wygenerować pomysły odpowiadające na problem: burza mózgów i..? jak ocenić i wybrać obiecujące pomysły?, jak rozwijać wartościowe pomysły?, Test/Testowanie - testowanie z odbiorcami, zbieranie informacji zwrotnych, karta oceny, dlaczego warto powtarzać procesy?, wyciąganie wniosków, natychmiastowe zweryfikowanie prototypu w „naturalnym” otoczeniu, wybór technik / metody testowania w odniesieniu do zastosowanego rodzaju prototypu i celu, Uszczegółowienie pomysłu i implementacja - metody przeobrażenia pomysłu w rozwiązanie do wdrożenia, przykłady narzędzi przygotowujących pomysł do wdrożenia, metody prezentacji pomysłu.

Wiecie, czy TMM Express Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Były pracownik Nowy wpis

Wiecie TAK :)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w TMM Express Sp. z o.o.?

Ryhor Paspelau

Jak na ukrainie. TMM to jest firma ukraińska, główna siedziba w Kijowie.

Kamil
@Ryhor Paspelau

No i co z tego z jakiego kraju jest firma? Odpowiedz jak tu traktują pracowników a nie...

Ryhor Paspelau
@Kamil

nie płacą, nadal są mi winni 8000zl.

przewoznik

Gorszej firmi w Polsce byc nie moze.... 1) ciagla zmiana pracownikow jak w magazynie tak i w administracji... 2) p. Igor nigdy nie odbiera telefon, na pisma nie odpowiada, niema takze w firmie czlowieka ktory rozumie co sie dzieje... a dizeja sie bardzo proste rzezy : w najblizszym casie firma sie zamknie, otworza inna spolke i uciekna z naszymi pieniadzami. Nie berzcie ladunkow od dannej firmy bo nie placa. Szykujemy dokumenty do sadu.

Majki Dzo Dzo
@przewoznik

Już jest otwarta nowa firma, Emole sp. z o. o. Polecam ????

Aplikowałeś do firmy TMM Express Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Czy firma TMM Express Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

klik

podobno według indywidualnych ustaleń

Wojt

Zarządzanie jest bardzo słabe.

Wojt
@Wojt

Szyny były złe a podwozie też było złe

Adb

Ta firma totalna porażka. Pracowałem tam, gdy mieli magazyn na Włochach- ciągła gonitwa za czasem, za mało ludzi, organizacji brak. Atmosfera nerwowa, pensja słaba. Najgorzej jak przychodził ktoś z biura i miał o wszystko pretensje. Nie było ciuchów roboczych. Żeby pójść do toalety trzeba było powiedzieć szefowi, przejść przez prysznic, który był jeden, zniszony i kolega z pracy oglądał Twój ..

Sylwia
@Adb

Nerwowa atmosfera faktycznie może stanowić niemały problem. Wysokość wynagrodzenie jest natomiast już kwestią dość indywidualną. A jak ma się sprawa, związana z umowami: w firmie TMM Express oferują umowę o pracę, czy cały czas jest umowa zlecenie?

Adb
@Sylwia

Ja miałem umowę o pracę

Ryhor Paspelau.
@Sylwia

W marcu zrezygnował z pracy w firmie. Do tej pory nie otrzymywałem pensji za grudzień kwiecień marzec. Dyrektor nie odbiera telefonu. Gdzie są moje pieniądze? Gdzie jest moje 9000 zł?

Czy w soboty się pracuje?

Jakie są mocne strony pracodawcy TMM Express Sp. z o.o.?

Pan

Nie ma mocnych stron

Przemek

dobra opinia u klientów; pozycja lidera na rynku; wysokie kwalifikacje kadry zarządzającej; posiadane zasoby finansowe; dobrze zorganizowany serwis;

Hahaha
@Przemek

Upadłościowa pozycja na rynku.

Agnieszka
@Hahaha

Kiedy Cię zwolnili?

Hahaha
@Agnieszka

Sam odszedłem. Ludzie stamtąd sami uciekają jak widzą co się tam dzieje.

Kamil

To prawda ze kolejny raz nie ma wypłaty na czas ?

Grzeg
@Kamil

Dzisiaj jest 14 marca czekamy na pensję za grudzień.

Servi sp

Magazyn mega funkcjonalny ale jednocześnie intuicyjny. Dokonałem świetnego wyboru i nie . Polecam każdemu kto chce. Kontakt z obsługą również na najwyższym poziomie

Grzeg

Dzisiaj jest 8 marca, nie ma jeszcze wypłaty za grudzień

Gre
@Grzeg

Słyszałam że ma być 1 kwietnia

Chciałam wysłać CV do tej firmy na stanowisko agenta celnego, bo wyświetliło mi na Facebooku, że szukają. Może mi ktoś udzielić informacji jak wygląda sytuacja w agencji celnej? Czy są jakieś zmiany?

Rob
@Kasia

Z agencji celnej odszedł kierownik, zastępca i agent celny. Został jeden agent totalnie nie przyuczony. Jak chcesz się władować w (usunięte przez administratora) to aplikuj.

Dział HR
@Kasia

Witam, Kasiu, CV można wysłać na mail jobs.pl@tmm-express.com. Skontaktujemy się i zorganizujemy rozmowę kwalifikacyjną.

@Dział HR

Witam, Dziękuję, już trochę dowiedziałam się o sytuacji w firmie. Aktualnie wolę pozostać w swojej. Przynajmniej płacą na czas.

agent
@Kasia

Agencja celna potrzebuje kogoś kto to pociągnie na już, jeśli ktoś jest w temacie i chętny zapraszam do współpracy

HR
@Kasia

Dzień dobry zapraszamy do kontaktu.

Kierowca

Pracowałem tam dość długo i zastanawia mnie kto przyszedł do pracy 6 mcy temu. Kolejna ściema:))) .wszystkie negatywne opinie jak najbardziej prawdziwe, od ok roku firma idzie na (usunięte przez administratora)

Irena

Czy autobus rozwożący pracowników po nocnej zmianie jedzie do Grodziska?

Billy

Firma na skraju bankructwa. Brak pieniędzy na paliwo w trasie. Wypłata zawsze z opóźnieniem. Nawet świąteczna wypłata była w nowym roku. Poniżej pasa. Obecne wytłumaczenie to COVID. Tyle, że pracy jest w bród. Omijać szerokim łukiem.

Zbulwersowany

Kolejny super miesiąc bez wypłaty na czas. 10 w niedzielę, a kasy nie ma. Czyżby kolejny rok bez wypłat na czas? Tylko ciekawe czy firma przetrwa z 3 pracownikami na magazynie i mało rozgarniętym kierownictwem.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie TMM Express Sp. z o.o.?

Ola

Nie ma takich w firmie. Wszyscy liderzy to Ukraińcy z przerośniętym ego. Jest jeden Polak ale nie wiadomo co robi i za co mu płaca.

Alo Alo
@Ola

Liderzy? Oni obok liderów nawet nie stali. Jakby mogli to batem by swoich podwładnych popędzali. Wszyscy w firmie się śmieją, że to Polak, który się Ukraincom sprzedał. Broni ich na każdym kroku. Chociaż może jakbym miał jego wypłatę to też bym się sprzedał. Nic nie robi i 10k bierze, do tego 5 km do pracy i samochód służbowy. Żałosne...

Pracowniku
@Alo Alo

Mówisz że sprzedał się za marne 10k... żałosne

Marko

Firma niewypłacalna, nie dotrzymuje umów. Nie spłaca zobowiązań, nie płaci pracownikom. Wszystko wyprzedaje.

holand

FIRMA KRZAK !!! Omijać szerokim łukiem. Dyrektor nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy, wynagrodzenie płacą notorycznie z opóźnieniem. Zwierzchnicy nie mają szacunku do pracowników. Kierownik, młody człowiek nie wiele ma pojęcia o zarządzaniu pracownikami. Niby się stara ale ukraińskie nieuki niweczą te starania. Ogólnie firma (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o TMM Express Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TMM Express Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TMM Express Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMM Express Sp. z o.o.?

TMM Express Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Janka Muzykanta 60
    02-188 Warszawa