Opinie o Bader Polska Sp. z o.o. w Bolesławiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bader Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bader Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby tekstylne - Wyprawianie, garbowanie, barwienie skór

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bader Polska Sp. z o.o. w Bolesławiec

on

ma ktos email do badera aktulany? potrzebuje cv wyslac

Nina
@on

mania

przepraszam ta opinia dotyczy firmy -badera- a nie bader

mania

uwaga-panowie z firmy badera lubowo dzis wpadli z kosami na wioske chwalkowko ciekawe czy row za ekranem zaatakuja- bo w tym roku jeszcze ich tam nie bylo a chaszcze prawie wyzsze od plotu

@Xxxxzz czy Tobie tak się zdarzyło? Zwolnili Cię z pracy jak to tłumacząc? Czy ktoś też miał taką samą sytuacje, że po krótkim czasie pracy w firmie Bader Polska Spółka Z .O.O został zwolniony? Na jakiej podstawie tak się stało?

Kotka
@Marta

Na takiej podstawie, że pracujesz, niestety wylądujesz na L4- ale nie z powodu, że ci się nie chce, tylko z powodu naprawdę choroby. W takiej sytuacji możesz od razu szukać nowej pracy, bo popracujesz tylko do końca umowy i nie przedłużą ci jej. Ja tak miałam, a u koleżanki było tak, że dosyć długo pracaowała, też poszła na chorobowe, a potem przedłużyli jej umowę, ale tylko o kolejny miesiąc. To chyba tak za "karę". Nie polecam ci pracy tutaj, naprawdę.

Lean Manager

Śmiesznie było, plant manager nie wiedział o czym mówi, zaczął od terenów pochwalnych na swój temat, a potem został zagięty na prostym temacie i się zdenerwował. No chyba z 5 minut gadał, co on to w życiu nie robił, że był w Rio, że był w Bajo, a że nawet na Hawajo :) a potem klops.

Czy człowiek, który nie umie znieść świadomości, że może się mylić, powinien zarządzać ludźmi ?

@heheszki czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź na temat firmy Bader Polska Spółka Z .O.O bardziej? Bo nie wiadomo do końca o co chodzi? Może ktoś da jakieś rady dla tych którzy chcą się tam zatrudnić?

zorientowany

Do Pań zwolnionych z badera (celowo małą literą!!) ! Firma Benix ( hotel Kelman ) poszukuje pracownic do szycia tapicerki meblowej... P.S. A w Kręgu to raczej nic nie napiszą, bo prezio wyszedłby na kłamcę... Przecież tak zachwalał otwarcie nowej, prężnej firmy, tyle miejsc pracy, a tu taki zonk !!! Może w Regionalej ?? Co Wy na to ?

heheszki

ta firma to dno i kilometr mułu

Siemanarakrzychastara

Ma się znajomych w Tygodniku Krąg wiec niedługo będzie coś o tym w gazetce :)

zorientowany

A może trzeba tą całą sytuację nagłośnić ? Nowa Sól to nie jest kopalnia niewolników ! OK, o robotę tu łatwo, ale o pracę już trudniej...

@zorientowany

Zgadzam się całkowicie. Fakt, że ja znalazłam inną pracę, pracując jeszcze w Baderze, ale są osoby, które rezygnowały z innej pracy bo były przekonane, że tu będzie lepiej. Nikt nie podejrzewał, że to ryzyko w ogóle się nie opłaci :( Szkoda mi strasznie tych wszystkich ludzi, których zwolniono, bo co innego jest bycie zwolnionym ze swojej winy, a co innego zwolnić bo np.dział zamykają. Chciałabym jeszcze kiedyś spotkać osoby ze zmiany M.T., większość była super i fajnie się współpracowało. Mam nadzieję, że im również się ułoży :)

zorientowany

To prawda - nie ma już wykrawalni. Zamknęli z dnia na dzień. Ludzi zwolnili - to też prawda, że ponad 40 osób. "Katery" (usunięte przez administratora) w gacie, bo i "po NICH" przyjadą.... Duży projekt (dla szwalni) padł w przedbiegach... Ogólnie źle się dzieje w BADER Nowa Sól. Smutne to i żałosne... Ludzi ma się za nic, no chyba, że za niewolników i popychadła... Na dodatek wiszą ogłoszenia dla szukających pracy !!! Takie praktyki powinny być nagłośnione i KARALNE !

@zorientowany

Masz rację- zgadzam się całkowicie. No to się porobiło :( Moja koleżanka razem ze mną przeniosłyśmy się wtedy z innego zakładu. Ja dość szybko odeszłam z Badera, ona trochę później, też była wśród ofiar nie przedłużenia umowy. Aż przykro, że tak brzydko potraktowano ludzi, wykorzystano, a kiedy nie byli już potrzebni, to kopa w d**ę i nara. Nigdy nie słyszałam, aby jakiś pracodawca potraktował tak swoich pracowników, to przykre.

zorientowany

Już raz to napisałem ale CENZURA usunęła, więc się powtórzę: "Seksualne mistrzostwo świata !! Wyruchać tyle ludzi jednocześnie !! Brawo !!".

Czarny

Około 40 osób zostało bez pracy :)

Rafał
@Czarny

A skąd wiesz że 40 osób???

Czarny
@Rafał

Bo byłem w tym gronie i wiem :) Na szczęście mi się udało i nigdy więcej nie chcę mieć nic wspólnego z tą pseudo firma która ma gdzieś pracowników którzy robili im hajs przez cały rok :)

@Czarny

Pogłoski chodzą że następne będą katery i szwalnia. Logistyka ma niby zostać bo na Ukrainie nie mają. Zobaczymy czy plotki okażą się prawdą. Czas pokaże.

@Czarny

Czyli co, nie ma już wykrawalni??? pracowałam tam latem, w tamtym roku z fajnymi ludźmi. Zmieniłam pracę przed tą całą "rewolucją", potem dużo osób zwolniono lub przeniesiono, a teraz nie ma już całego działo? masakra

bezrobotna
@Słoneczko

nie ma..

bezrobotna

I tym o to sposobem koniec naszej kariery na wykrawalni.

Wszyscy piszecie o wykrawalni dlaczego nikt nie napisze o cutterach tam było i nadal jest nieciekawie z tego co wiem obrabianie (usunięte przez administratora) robienie po złości są tam kierownicy co tego nie widzieli albo nie chcieli widzieć. Ludzie nie idżcie na ten dział bo was wykączą psychicznie. Co niektórzy myślą że są najlepsi nie zastąpieni bez jaj niema takich ludzi a tymbarziej na tym dziale. Zajebiście się mi tam pracowało ale nie stety nie zmianą na której byłem.

polaczek

a jakie są zarobki w Bader ? jako zwykły szary pracownik lub na kontroli jakości?

Wariat

To kto tam teraz jest kierownikiem, że ja tego nie doczekalem

Szczesliwa1290

W końcu kierownictwo z wykrawalni domyslilo się ze czas najwyższy zrezygnować z funkcji na które się kompletnie nie nadawało i podjęło słuszną decyzję.Chodzi mi o jednego człowieka który najpierw rozwalił wykrawalnie zniszczył co bylo do zniszczenia a teraz ucieka jak jakis tchórz bo jednak nie podolal ale lepiej późno niż wcale.Brawo za mądrą decyzje.

Wowwwww

alicja z. 2017-02-03 12:44 hahahahaha masz racje często patrze na olx i na różne strony z pracą a tam wszędzie Bader Nowa Sól poszukuje do pracy śmiech na sali zwalniają, a później szukają ludzi do pracy. Zostają tylko ci co są zatrudnieni po koleżeńsku. Kierownictwo jest po prostu żałosne i na górze i na dole. Śmieje sie z was!!!

Była pracownica

Był okres, kiedy mimo całej tej rewolucji w Baderze, chciałam tu wrócić, mimo umowy przez agencję i marnych pieniędzy. Na dzień dzisiejszy bardzo się cieszę, że do tego nie doszło. Dostałam szansę w innym zakładzie na dobrym stanowisku biurowym, za dobre pieniądze, gdzie ktoś w końcu docenił moje ambicje i chęć rozwoju. I tego również wam życzę. Pozdrawiam ekipę M.Tycnera, jak i jego samego. życzę wam wszystkim wszystkiego co najlepsze, szacunku w pracy, bycie docenianym oraz współpracowników, którzy zawsze pomogą i nigdy nie zostawią was samych z problemem. Praca z wami była fajnym doświadczeniem. Trzymajcie się cieplutko :)

pracownica

agencja WORK SERWICE.S.A z Wroclawia zawiera umowe o prace w Firmie Bader Nowa Sol to jest jakas paranoja dlaczego Bader nie zawiera umowe z pracownikiem i co ciekawe SZWACZKA dostaje na umowie 6 ZLOTY na godzine , jak to jest mozliwe ze taka firma ktura szyje Pokrowce do Samochodow BMW AUDI placi 6 zloty na godzine ta firma to Pranie Pieniedzy no bo to jest smiech ze biora z Ukrainy i z Polski do szycia ludzie z ulicy kture nie maja Pojecia o Szyciu i prowadza nauke szycia w zakladze 1 godzina szyca a 7 godzin prucia to nawet w szkole na praktykach tak nie ucza Mysle ze dostali z Uni jakies pieniedzy i musza to wyciagnac a potem tak jak Groklin zwina manele i to bedzie koniec Kariery taki system pracy to tylko w Polsce jest dopuszczalny jak te Fifrmy Samochodowe biora te Pokrowce chyba ze bezplatnie i bez Kontroli no bo jak ktos kto niemial igly w Rekach moze szyc na Maszynie Przemyslowej takiego Pracownika to moze zatrudnic tylko IDIOTA...

Zostaw merytoryczną opinię o Bader Polska Sp. z o.o. - Bolesławiec

• Jak się pracuje w Bader Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bader Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bader Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bader Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bader Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bader Polska Sp. z o.o.