Opinie o Top Bud 2 Spółka z Ograniczoną Odpowedzialnością w Nowy Sącz

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy w firmie Top Bud 2 Spółka z Ograniczoną Odpowedzialnością są regularne szkolenia pracownicze?

Adam Mickiewicz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 132 dni.
Klient

Gdzie obecnie praca w Niemczech?

Ich bin am beste

Pracowałem w Top Bud 2 ale krótko bardzo po tej firmie z marszu do pewnej innej firmy . Nie narzekam robota jak robota i ludzie mądrzejsi a raczej bez porównania a kasa 11 euro za każdą przepracowana godzinę . Teraz latam samolotami i płace w dwie strony około 300 zł i nie muszę na to pracować w soboty. Pokój mam 4 metry na 3 i mieszkam w nim sam . Firma ma samochody i nie pobiera żadnych opłat za jazdę po Niemczech i Polsce . Ubrania robocze oraz buty są znanej markowej firmy Strauß . Duży plus to duże miasto w którym mieszkam sklepy dwa kroki a lotnisko 5 minut tramwajem . Szefostwo bardzo miłe zrozumiałe cenią sobie bardzo fachowców . Co mówią to dotrzymują słowa . Powiem tak że lepiej nie mogłem trafić a Top Bud pomógł mi podjąć pewne decyzje za co im dziękuję serdecznie. Pozdrawiam

Andrzej
@Ich bin am beste

Jeśli szukacie ludzi to ja chętnie zmienię pracę na lepszą, Pozdrawiam.

Uuu
@Ich bin am beste

Jesli szukacie ludzi to podaj namiar na ta firmę

Arek
Klient
@Ich bin am beste

Ich bin am beste ... Mógłbyś podać namiary na tą dobrą sprawdzoną firmę??

Gregor Nowy wpis
@Ich bin am beste

Możesz się że mna skontaktować 790828312 szukam pracy cieśla murarz operator dzwigu

Kamil Nowy wpis

A tej firmie zagraża epidemia ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hanna

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, znacie takie powiedzenie? Czas na narzekanie skończy się bo epidemia zagraża firmom.

Hugon

Mam jedno pytanie , czy trzeba znać język niemiecki i w jakim stopniu?

Topbud3

Top bud 2 czyli ten sam adres , telefony co TOP BUD czyli firma dzięki której ludzie zostali bez kilku lat składek w ZUS . Znajomy pracował to wiem , kto nie wierzy niech wpisze sobie w wyszukiwarce TOP BUD ZUS to dowie się prawdy ))))

Jak wygląda oferta u nich w firmie Top Bud 2 Spółka z Ograniczoną Odpowedzialnością w mieście Nowy Sącz? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne info. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Top Bud 2 Spółka z Ograniczoną Odpowedzialnością - Nowy Sącz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Top Bud 2 Spółka z Ograniczoną Odpowedzialnością
1/5 Na podstawie 1 ocen.