Opinie o El-Arch Sp. z o.o. w Gady

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie El-Arch Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie El-Arch Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Arch Sp. z o.o. w Gady

A.H.

Płaca na czas, auto służbowe , telefon i komputer. Zarobki według doświadczenia i wykształcenia .Póki co jest stabilnie.Oceniam pozytywnie.

Stare ogłoszenie nieaktualne z tego co komunikat pisze no a może ktoś wie coś więcej czy szpachlarza jednak nie szukają? Chciałbym wiedzieć, jak się zwolni coś. Często tak jest czy raczej ludzie się trzymają długo na stanowiskach i nie rezygnują?

A.H. Nowy wpis

Darek Nowy wpis

Witam, współpracowałem z tą firmą w zakresie fasad.Jestem zadowolony.Polecam.

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie El-Arch Sp. z o.o. w mieście Gady? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne info. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Firma współpracująca

Prezes zarządu Mariusz kłamie i oszukuje podwykonawców, naciągnął kilka lub nawet kilkanaście różnych firm ( wiadomo mi o kilku) niestety nie poczuwa się w żaden sposób do spłaty długów, jego pracownicy mają niewypłacone zaległe pensje po kilka miesięcy. Jako jedna z firm nie polecamy wierzyć w bajki, obietnice i nie wchodzić w żadną współpracę z EL-ARCH.

Bogdan
@Firma współpracująca

Od Twojego komentarza minęły prawie dwa miesiące, jak jest teraz?

Podwykonawca
@Firma współpracująca

Potwierdzam. Sprawa w sądzie. należności ponad 100 tys. zł! STOP OSZUSTOM!

Natalia
@Podwykonawca

a zapowiada się na wygraną czy raczej macie słabe szanse?

Banan
@Firma współpracująca

Potwierdzam Państwa opinie Firma nie płaci ani podwykonawca ani pracownikom zwykli OSZUŚCI !! Maja po pare spraw o zaległe Platnosci w roku JAK NAJDALEJ OD P.Warzechy

Paulina
@Banan

Tobie też nie wypłacili? Opowiesz coś o swoim przypadku?

@Bogdan

Po długim czasie doszliśmy do porozumienia, z tego co wiadomo firma wywiązuje się z długów nie tylko naszych ale i innych firm współpracujących, wydaje się, że p. Mariusz stanął na wysokości zadania

Zuzanna
@Firma współpracująca

A to chyba nieoczkiwany zwrot akcji dla co niektórych, bo widzę że sensacja tutaj spora odnośnie tego była. Skoro kontrahenci rozliczeni to pracownicy pewnie tym bardziej? Możliwe, że to się jeszcze kiedyś powtórzy?

Firma współpracująca Nowy wpis
@Zuzanna

Sensacja nie mała, z tego co do tej pory mi wiadomo pracownicy są na ten czas również zaspokojeni. Czy sytuacja się powtórzy? Ciężko ocenić, można jedynie powiedzieć, że jeżeli firma będzie bardziej sprawdzała swoich kontrahentów pod kątem wypłacalności żeby nie paść ofiarą upadłości innej spółki to nie ma się czego obawiać

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w El-Arch Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
W.G.

Rzetelna i fachowa firma , POLECAM !

Artur

Firma sprawdzona, współpracowaliśmy z panem Mariuszem przez ostatnie pół roku prawie. Wszystko zgodne z ustaleniami.Polecam.

Jurek

Jestem właścicielem Hotelu na Pomorzu .Firma EL-ARCH Sp z o.o. wykonywała dla mnie elewacje na budynku i ogród zimowy według mojego projektu. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Podejście , zaangażowanie , doradztwo, realizacja = 100%, wystawiłem referencje. Firma godna polecenia.

J.K.

Firma godna polecenia, biorą duże kontrakty i mają niezłe przeroby o czymś musi to świadczyć .. z przykrością stwierdzam, że nie dadzą zrealizować mojego IV etapu budowy. Pozostałe III były realizowane przez EL-ARCH , wszystko w jak w podpisanej wcześniej umowie.Polecam!

H.M.

Polecam tą firmę z czystym sumieniem. wykonywali dla mnie elewację wentylowaną, którą wykonali szybko i sprawnie bez wielkich uciążliwości dla moich sąsiadów czego obawialiśmy się najbardziej. Przy końcowym rozliczeniu , pozytywne zaskoczenie -Pan prezes dał upust na wełnę bo jak stwierdził sam dostał większy .. Bardzo pozytywna firma . Przy drugim etapie na pewno będę do nich dzwonił.

Gery

Firma ok , drugi etap na wawrze robią polecam bede w 2024 realizowal inwestycje i jak beda mieli moce przerobowe biore ich .. konkret i malo formalnosci co mi sie podoba.

zadowolony

a mi na przykład wszytko zapłacili, fakt trochę po terminie, ale na bieżące Mariusz informował jak idą płatności od inwestora.

Izabela
@zadowolony

A to było jakoś teraz? Troche dziwne, skoro tyle osób pisało wcześniej, że mają problem z wypłacalnością.. no ale dobrze dla ciebie!

@Izabela

Dłuższy czas temu pisałem o problemach EL-ARCH, aktualnie wydaje się wszystko bez zarzutu, współpracujemy dalej mimo wcześniejszych niedogodności, płatności jakoś idą.Wiadomo, że czasem trzeba chwilę poczekać ale jest ok. Poprzednie nie małe problemy pewnie ciągną się za p.Mariuszem do teraz ale wszystko wskazuje na to, że wybrnął z najgorszego. Co do innych firm podwykonawczych, nikogo nie oceniam ale czasami bywały budowy na których wchodziliśmy na poprawki i wcale nie dziwię się ,że Mariusz niektórym zwleka z płatnościami jeżeli montaże są wykonane poza wszelką technologią. Jeżeli dostarcza się usługę to w pełni wartościową, wtedy nie ma problemów, jeżeli roboty budowlane nie zostaną odebrane przez kierownika to wiadomo że pieniędzy z tego nie będzie dopóki wszystko nie będzie według obowiązujących aktualnych norm.

Eryk_Poznań

Firma godna uwagi i polecenia , negocjują twardo ,ale po podpisaniu umowy realizacja idzie sprawnie. Pan Mariusz którego poznałem osobiście , ma liczne kontakty w branży co odczułem na mojej budowie gdy pojawiły się nie małe problemy z dostawą szyb. Jeden z jego dostawców zaskoczył mnie bardzo pozytywnie.Bez dopłat i zgodnie z umową dostawa została zrealizowana na czas chociaż był to inny dostawca niż wskazany w dokumentach... mi to bez różnicy, jestem bardzo zadowolony. Odbiory zrobione jeszcze w starym roku. Naprawdę polecam.

AeroD

Firma rzetelna, projekt , wykonanie , doradztwo na wysokim poziomie. Jako zleceniodawca polecam , wprawdzie w wykonaniu kilkanaście dni opóźnienia, ale z winy dostawców materiału. Jako zleceniodawca polecam.

Podwyk.G.H.

Pracuje z tą firmą już od 2015 roku, polecam .Pomimo że na jednej dość dużej budowie Generalny zwiał i oglosił upadłość, nie płacąc EL-ARCH zostałem wypłacony w całości, nie w terminie ale z poślizgiem niewielkim za co wielki szacun dla Prezesa. Takie zachowanie rozumiem , dlatego polecam .My współpracujemy nadal, a mała firemką nie jesteśmy i dlatego ocena pozytywna.

podwykonawca _Śląsk

Wykonujemy usługi dla tej firmy juz kilka lat , płacą terminowo czasem minimalny poślizg , ale zależy od protokołu pod fv i zapłaty przez GW. Ogólnie polecam.

Pracowałem, w sumie duzo mają roboty, od rana do wieczora, zarobki dla kierownika kontraktu 8 tys. Auto słuzbowe nowe w leasingu.Gdyby dziewczyna nie uparła sie na wyjazd do Austrii to bym sie nie zwalnial Jako pracownik polecam jesli sie komus chce pracowac, placą terminowo , jest opcja z tygodniówkami też, ale trzeba z Prezesem pogadać.

Komar

Uwaga, nie dajcie się naciągnąć. Jak coś sprzedajecie, to tylko za gotówkę lub przedpłata 100%. I to na zawsze. Bo po jakimś czasie firma ogłosi upadłość i zostaniecie z niczym. Tak M. Warzecha zrobił już kilkukrotnie. Poczytajcie o wcześniejszych firmach prowadzonych przez tego człowieka - np. STOLPEN, czy TERMO-SYSTEM. Ogłoszona upadłość i ludzie zostają z niczym.

Wiesław G.
@Komar

Trudno mi się z tym zgodzić ponieważ zleciłem firmie EL-ARCH wykonanie dużego ogrodu zimowego , podpisaliśmy umowę dwie zaliczki na początku robota wykonana w terminie. Do dwóch zaliczek dopłaciłem pozostałe chyba okolo 15 % , jestem zadowolony wszystko wedle umowy .koszt ponad 700 tys. Polecam tą firmę.

B&R_team

Firma solidna, po przesłaniu oferty ,szybkie spotkanie i merytoryczna rozmowa umowa ,kwestę dyskusyjne z zaliczką ale po wpłaceniu 40 % zadanie wykonali w całości i w zaplanowanym czasie. Polecam do współpracy Jak czytam tutaj jakieś dziwne wpisy o długach to trudno w to uwierzyć , z EL-ARCH zrealizowaliśmy już 3 duże kontrakty i szykuje się czwarty. Zapewne Ci co wypisują nierzetelnie podchodzą do robót i stad problemy ,jak się nie ma fachowców tylko przyjaciół z Ukrainy którzy w budowlance umią wszystko to niestety, ale tak jest ... Ja polecam działają szybko i solidnie.

OKNOMAN
@B&R_team

Koleś od pół roku nie płaci za ukończone roboty, a ty tu ścieme walisz że jest ok. wszystko? Podaj numer tel. albo nip. Pogadamy sobie.

Obserwator

Solidna i duża Firma, obsługują bardzo dużo kontraktów w polsce, miła atmosfera wsród pracowników i zarzadu, jesli chce Ci sie pracowac to Prezes Cie doceni , bardzo dobre pensje i co istotne terminowo , dla mnie firma godna polecenia...

Podwykonawca7

Niesłowni, niewypłacalni, NIE POLECAM. P.Mariusz to KŁAMCA. Zwyczajnie niesłowni i (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o El-Arch Sp. z o.o. - Gady

• Jak się pracuje w El-Arch Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy El-Arch Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El-Arch Sp. z o.o.?

El-Arch Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • 1A
    11-001 Gady