SSG

Opinie o SSG

Agnieszka

Kto z Was pracuje w SSG? Co możecie napisać o panujących warunkach w firmie? Czy pracownicy mają otwartą ścieżkę kariery? Jak oceniacie SSG jako pracodawcę? Za co przede wszystkim cenicie sobie pracę w tym miejscu?

toldo

to że nie ma ofert pracy to może o nich świadczyć dobrze nie uważacie ? w końcu team trzyma się cały razem

SAmple

Początkowo myślałem, że praca dotyczy SmokeStoryGroup ;) a tu takie zaskoczenie. Wydaje mi się, że oprócz mnie sporo osób mogło zostać troszeczkę tym skołowanych. Nie mniej jednak uważam, że warto podjąć u nich pracę chociażby ze względu na możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, które dzisiaj na rynku ma szalenie wielkie znaczenie.

Były Promax

Raczej SSG to były PROMAX

[usunięte przez moderatora] inna firma zatrudniła mnie przez PROMAX (dawna firma SSG): - nie przysłali zwrotu wydatków za ostatnie 3 m-ce pracy - nie wypłacili ekwiwalentu urlopowego choć w świadectwie pracy napisali, że to zrobili - nie przysłali PIT-a za 2010 rok - nie odbieraja telefonów i nie odpisuja na pisma jest szykowany pozew zbiorowy przeciw Nim

nick

A jest jakaś firma tego typu godna polecenia, gdzie miło by się pracowało?

tak by�o , jest i b�dzie, jak nie wiadomo o co chodzi to ...

hah

za późno ;) od września cały PBS będzie przeejęty przez SSG, obetną podstawy , zabiorą część samochodów, 1/3 zwolnią, dobrze że mnie tam już dawno nie ma. fajny macie rozbój w biały dzień ;)

z PBS do SSG ?

Byli pracownicy z PBS poszukajecie innej firmy niz SSG. Tu rządzie [usunięte przez moderatora] z promaxu który nie płacił rachunków i pensji pracownikom. Na początek obiecują podstawy narzędzia a jak przychodzi co do czego to j tak sie wywali. Zastanowcie sie 2 razy

kolek

http://senso-windykacja.pl/?promax-pharma-sp.-z-o.o.-warszawa-silvio-jose-sekula,185 Warto?????? To jedno z setek zobowiązań:)

UWAGA

Firma SSG to dawny promax uwazajcie [usunięte przez moderatora]

off

zgadza się, wystarczy zobaczyć w KRS kto kogo i jakie powiązania:) pracujesz za darmo...

Promax

Firma, która powstała jako ucieczka od zbankrutowanego Promaxu. Prezes [usunięte przez moderatora] postawił na stołki marionetki i dalej będzie okradał ludzi. UWAŻJACIE

Zostaw opinię o SSG - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SSG