Opinie o Electris Sp. z o.o. w Kęty

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Electris Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Electris Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electris Sp. z o.o. w Kęty

niepolecam

Nie polecam pracy w tej firmie. Atmosfera raczej średnia, pani kierownik oderwana od rzeczywistości ale tak to już jest jak przyjmuje się osoby po znajomości bez kompetencji.

Zostawcie Titanica
@niepolecam

Szczytem już wybitnym bo tak nigdzie na świecie nie ma jest to że mam wypadek w pracy MAM L4 i tracę premię ,Brawo dla pomysłodawcy wyobraż sobie teraz Czego życzą Ci pracownicy z całego serca,BRAWO ,karma wraca Pamiętaj

XXX

Odkąd zmieniło się kierownictwo w tej firmie, praca tam jest beznadziejna. Liderka MWG chodzi z kijem w (usunięte przez administratora) dogaduje się tylko ze swoimi pupilkami. Jeśli nie jesteś jej pupilkiem to szansę na dorobienie sobie w sobotę lub nadgodziny są bardzo marne. Ta kobieta nie ma żadnego pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi. Prosisz o urlop, przepustkę - zapomnij, zarezerwowane dla pupilków, tak jak chodzenie tylko na pierwsze zmiany. Osoba zajmująca takie stanowisko nie powinna się kierować uczuciami do innych. Nawet nie wspominam o urlopie na żądanie - to pojęcie też jest jej nieznane. Liderzy pozostałych działów dzielą się na tych, którzy mają odpowiednie podejście do człowieka i na takich, którym pojęcie człowieczeństwa jest zupełnie obce, wybujałe ego i chamstwo jest na porządku dziennym. Chamskie i obraźliwe zwracanie uwagi bo się uśmiechasz do kolegi, albo nie daj boże staniesz na 30 sekund. No ale niestety daj człowiekowi nieco wyższą posadę okaże się jakim człowiekiem jest, sprawdza się w tej sytuacji doskonale. Ogólnie praca w ciężkiej i nie miłej atmosferze. Średnia wieku jakieś 45lat bo wszyscy młodzi i mądrzejsi pouciekali już dawno. Zostają jedynie Ci co nie mają wyjścia albo Ci co lubią wchodzić w d*pę i "budować karierę".

Były

Masz rację chlopie, tam nie ma co isc atmosfera i warunki pracy doprowadza Cie do wyniszczenia psychicznego. Z Tą Panią nie da się pracować.

Janina Z. Nowy wpis

Merytoryczny opis rekrutacji na stanowisko w firmie, CV wysłane, tydzień później telefon od HR, zaproszenie na rozmowe, rozmowa ok, pare pytań technicznych jakieś opowieści o firmie, jaka jest dobrze prosperująca itd. Po rozmowie Pani z HR obiecała zadzwonić przed świętami, aby dać znać czy potrzebują więcej czasu czy nie, czy od razu kandydata odpalają. Telefon był, ale po święcie trzech króli, oraz zaproszenie na za 2 tygodnie na kolejną rozmowę. Rozmowa kolejna techniczna, plus angielski, kilka pytań o aktualną prace i Pani z HR gorąco obiecuje zadzwonić w przeciągu tygodnia i jeśli wszystko będzie okej to zaprosi na omówienie stawki i finalną decyzję. I tak oto człowiek czeka od 2 miesięcy na informację. W międzyczasie inna rekrutacja została zakończona, firma zmieniona, pozostał tylko niesmak za nierzetelność osób które zatrudniają pracowników. 1 któtki telefon, albo mail/sms, "nie procesujemy dalej, dziękujemy za poświęcony czas". Podsumując nie owijając w bawełnę, chyba nie warto podchodzić z dobrym nastawieniem do firmy która na samym starcie nie traktuje kandydata poważnie.

Jak szefostwo w Electris Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Nowy Nowy wpis

Czy ktoś pracujący w tej firmie może wypowiedzieć się na temat działu galwanizacji? Jakie są warunki, czy jest duża ekspozycja na chemię? Warto się starać tam o pracę?

Administrator Nowy wpis

Czy pracował ktoś jako Automatyk w firmie Electris Sp. z o.o.? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

Aplikowałeś do Electris Sp. z o.o. na stanowisko Elektryk - Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Nowa

Jak wygląda praca dla kobiet w firmie, Czy pracują na produkcji?

XXX

Były

niepolecam

Jack huj..Daniels
@niepolecam

Pani kierownik przede wszystkim nie powinna ufać liderom bo w electrisie to sztuczny etat Nie mają stałego zajęcia Prócz snucia Intryg Bez Wyższego wykształcenia wręcz odwrotnie mierny (usunięte przez administratora) po zawodówce Ciebie będzie Pouczał to najgorszy dramat w tej firmie ,Naprawdę jak na taką firmę to mogliby ze 2 levele wyżej z tymi no nie Liderami takie kukiełki durnie ,Pajacują pod kamerami bo jest ich za dużo a coś Muszą robić Nie polecam

Był
@niepolecam

Firma fajna, praca fajna, zarządzanie żałosne. Kierowniczka średnia, ale ujdzie (pod warunkiem wymiany pionków liderów), liderzy do wymiany

NICOLSON
@Był

Racja Firma Zarząd Ok L do Wymiany

Cba
@Był

Wszystko co napisałeś prawda L do wymiany

Robotnik
@niepolecam

WITAM ,Więc gdzie jest haczyk,,,Przemysł ciężki ,- No tak bo wszystko na tony przeliczają,Ale nie masz jak u Stolarza czy u innego prywaciarza Przynajmniej Ciepłego posiłku no Baaa,Już o wodzie nie Wspomnę,,Nawet wody nie Dają upał klimy nie ma Siedzisz w blaszaku i jedziesz z.koksem,Wodę Kupujesz sobie sam ,i kanapki,Dzień w dzień Dramat,W sezonie letnim odłóż sobie Parę stów na Wodę,o jedzeniu nie Wspomnę ,Był nie dawno chłopak co się Odezwał na ten temat to po miesiącu Go porzegnali..Więc forum to jedyna forma Gdzie no można Dotrzeć,

Zostawcie Titanica

Mwg

Najgorsza to jest PANI lider na magazynie wyrobów gotowych… Zero pojęcia o zarządzaniu grupa ludzi, osoba kompletnie nie nadająca się do kierowania praca magazynu gotowych produktów. Nielojalna wobec swoich pracowników, Ma ulubiona koleżankę i kolege którym wszystko przekazuje a oni w zamian są jej dodatkowa para oczu. Szefostwo bardzo w porządku. Nie konfliktowe. Wypłata na czas.

A
@Mwg

Bardzo trafna uwaga, przez tą Panią musiałam się zwolnić. Ma swoich ulubionych liżących i tak buduje ciężką do wytrzymania atmosferę na tym dziale. Kompletne braki w umiejętnościach zarządzania kapitałem ludzkim. Nie polecam kompletnie pracy na tym stanowisku. To samo tyczy się reszty załogi, może dwóch z grona się wyróżnia a reszta to ludzie bez pojęcia, byle wykonać rozkaz Pani Kierownik i mieć u niej lepiej :) To samo Pani Kierownik, zero komunikatywności i chęci do rozmów, jak tam idziesz na rozmowę to tylko Pani Kierownik ma rację i musi być tak jak ona myśli i powie. Także polecam rozmowy jednostronne z tą Panią :)

@A

Słyszałem ,że Kilku pracowników odeszło przez nią z tego działu, był kiedyś tam taki chłopak co zarządzał i wszystko fajnie działało.

Mors

Pani Lider nie radzi sobie z presją i nerwami i to jest główny jej problem. Kolesiostwo jak za (usunięte przez administratora) :)

Hera

Dzięki waszym komentarzom pracownicy zostali ukarani. Obcięto nam przerwę z 30 min do 20min. Mściwa ta pani ,,kierownik"

Pracowałem w kilku firmach i przychodząc pracować do frimy Electris na początku miałem bardzo pozytywne odczucia ze względu na doświadczenia z innych firm, pieniądze jak na tamte czasy były w porządku i ludzie którzy pracowali poza kilkoma wyjątkami byli naprawdę sympatyczni i pomocni. Lecz z każdym kolejnym miesiącem przekonywałem się ,że panuje tutaj strasznie dziwna i toksyczna atmosfera.. Liderzy którzy są odpowiedzialni za dany dział mają swoich pupilków których stawiają nad innymi pracownikami przez co robi się bardzo nie przyjaźnie.. Większość bez odpowiedniego wykształcenia i doświadczenia w kierowaniu zasobem ludzkim przez co swoim zachowaniem sami nakręcali niektóre konflikty(czasami myślę ze nieświadomie z nie umiejętności zarządzania).. co innego mówili swoim podwładnym pracownikom a co innego za ''szklaną szybą'' przełożonym ( szydzenie lub wyśmiewanie). Właściciele firmy bardzo sympatyczni i mili ludzie ale mam wrażenie ,że albo nie wiedzą i są okłamywani przez liderów albo nie chcą wiedzieć jaka jest naprawdę atmosfera wśród pracowników bo wyniki produkcyjne i sprzedażowe są zadowalające. Firma z naprawdę dużym potencjałem na bycie konkrecyjną dla wszystkich innych zakładów w okolicy ale na poziomie liderowania i zarządzania zasobem ludzkim musi się wiele zmienić.

Miki

Panie i Panowie! Prawda jest taka, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma! Statystyczny Polak wiecznie narzeka i choćby mu strumieniem złoto na głowę lali to i tak będzie mu źle że moknie. Jak komuś się pracować nie będzie chciało to wszędzie minusy znajdzie i wszystko mu będzie przeszkadzało! Uważam, że jest to firma profesjonalna jak i pracownicy bardzo dobrze wyszkoleni. Poprostu robią swoją robotę.

P...
@Miki

Ależ pani P. bo wszyscy już sie domyslili ze to pisze pani P z dzialu HR.. pracownicy.. szczególnie pracownicy CNC. Chłopacy ustawiacze gonią.. (usunięte przez administratora) zeby ustawic maszyne wymieniaczom czesci.. i co z tego maja ? nic. no może jedynie pretensje pani kierownik K. bo niska norma.

władca kredek

Firma ogólnie w porządku. Zarząd, technolodzy i inżynierowie - jednym słowem idzie się dogadać. Atmosfera między pracownikami jest fenomenalna. Co innego niestety jest na produkcji. Chodzi o liderów, a w zasadzie o jednego Pana 3cha. Mogę potwierdzić to wszystko co było poruszone. Opieprza Cię o telefon, że popatrzyłeś bo ktoś dzwonił (miałem dziecko w szpitalu) czy nie wiem zerknąć na godzinę to Pan 3ch ma taką siajbe, że katastrofa. Druga sprawa to jak porozmawiasz z kolegą obok minute i ten jegomość Cię zobaczy to od razu radar i szukania dodatkowej roboty, żebyś czasem nie miał czasu na rozmowę. Nie mówię w ogóle jakbyś poszedł na inny dział i zamienił kilka zdań z kolegą z innej linii, wtedy to już koniec świata. Nawet jak z nim pogadasz jak chłop z chłopem to puści Ci oficjalną wiązankę i nic z tej rozmowy nie ma. Wg mnie lider powinien wytrzymywać stres i tempo, ale ten Pan ma z tym duży problem. Patrzy tylko i poluje na Ciebie jakby Ci tu uwalić premie. I tak jak ktoś wspomniał, bohaterem jest tylko pod kamerami i jak trzeba komuś wypisać potrącenie premii. Ogólnie współczuję chłopakom z działu cnc bo tam wieczne są z nim batalie. Według mnie zachowanie Pana 3cha w trybie priorytetowym do rozpatrzenia przez zarząd. Reszta liderów bardzo w porządku. Pani kierownik? Raz lepiej, raz gorzej. Wg mnie jest constans.

Gonzo

Kurde, robiłem tam parę lat. Nie było źle. Kumple nadal pracują, chyba CNC. Podwyżki jakieś co roku, premia w zasadzie na max co miesiac, więc ok. Teraz jak robię za granicą to zapieprz na maksa, choć wiadomo kasa też trochę inna. Zależy kto czego szuka

Mouniaa

Praca jak każda inna. Jak się wykonuje swoje obowiązki to jest ok i nikt nie ma wtedy nic do Ciebie - nawet lider... przesadzacie....

@Mouniaa

No tak najlepiej to żeby być robolem i nie odzywać się i (usunięte przez administratora) na nich jak w (usunięte przez administratora) :)

Eh
@Mouniaa

Piszesz nawet Lider ,,a kto inny !Znajdź im lepiej robotę albo zejdź na produkcję że swojego biureczka

Szarak

Super firma, wysokie premie jak na okolice, na głowe nie leje, wypłata na czas. Nikt nie zmusza do nadgodzin, 8 godzin i myk do domu, Pracownicy nie mają źle. Lider czy Kierownik nigdy nie odmówili pomocy i rozmowy z szarakiem.

Lolo
@Szarak

No są premie które Ci (usunięte przez administratora) za każde (usunięte przez administratora) Liczy się podstawa która jest goniona przez najniższa krajową. Premia to są jawne pieniądze do manipulacji i szantażu na pracowniku.

Chcę zapytać o wasze doświadczenia na temat specyfiki pracy w firmie. Czy spotkanie rekrutacyjne jest stacjonarne? Czy kierownictwo stara się budować sprzyjające warunki pracy atmosferę w firmie? Czy firma daje awanse? Dziękuje szczerze za pomoc.

Firma Kadry Socjal Ok pracowałem i było super Problem jest z liderami nie ukrywam że wolę teraz pracować za mniej a nie mieć do czynienia z (usunięte przez administratora),Pracuję teraz w podobnej firmie gdzie lider to usłuzny Pracownik który za wszelką cenę chce Mi pomóc,doradzić ,A nie być Panem firmy ,urlopu i przerwy i Soboty na które Sami sobie wybierają jak się im nie spodobasz,to Dramat jedni mogą ,,,kto jest w temacie to wie,,,I tyle

Alicja

Czy te soboty o których piszesz to są jakoś dodatkowo płatne? Czy odbiera się za to dzień wolny potem? Chętnie bym widziała w takim układzie szansę na dorobienie do wypłaty

@Alicja

Szansa na dorobienie jest ale tylko dla nielicznych, czyli tych którzy chodzą stale bo liderzy czyt. ludzie po zawodówce z wielkim (usunięte przez administratora) wybierają tylko te osoby które lubią albo liżą im dupki. Nie polecam pracy w tej firmie bo równości tam nie uświadczysz zarówno od wielmożnej Pani Kierownik która nawet angielskiego nie umie opanować no ale umie (usunięte przez administratora) ludzi wiec jest OK :) Jak i od liderów którzy ledwo co skończyli szkołę zawodową i jedyne co umieją to drzeć (usunięte przez administratora) po Tobie jak po śmieciu.

Czarna że stryszawy
@Alak

Heheh to Ci Ludzie nadal Są tam liderami widzę że czas mija ale w electrisie się zatrzymał to współczuję Wszystkim tam pracującym,i Właścicielom,lepiej nie komentować Ich nieróbstwa Pamiętam że tylko jeden tam pracował z kontroli,reszta Plątacka,,Dziki Zachód

Li roy

Właściele są Super tacy rodzinni i w ogóle ,jednak Rzeczywiście powinni tych No jak mam ich nazwać,L,do pracy zagnać, Przecież to osoby pracujące które powinny Pomagać przy produkcji Nie Szkodzić na poczet nic nieróbstwa,Na 1 zmianach jeszcze coś Robią na 2 kach , komórka I filmiki ,głupotki Na nockach Będziesz im kumplem w ramach Nocki to mamy ulgę, Taka Prawda Myślą że My co pracujemy nic nie Widzimy bo Mają Nas za Durni,A tak nie Jest Leberki

Macho

Media Społecznościowe nakłoniły mnie Bym wyraził swą Opinię Właściciele do rany przyłóż ,Ci liderowianie to (usunięte przez administratora) lepiej ich pensje Chlopakom podzielić i Pięknym Dziewczyną Rzecz jasna,Całuję Dziewczyny z Electrisu Tą ďługo Włosą Szczególnie Ty Wiesz

Alak

Tak Pan (usunięte przez administratora) pracuje. W zasadzie pracuje to za duże słowo bo jest to główny nierób firmy, który tylko umie (usunięte przez administratora)Pani kierownik i drzeć się po ludziach. Ale człowiek jak to mówią(usunięte przez administratora)w życiu jak dostanie trochę lepsze stanowisko musi się dowartościować bo tylko tyle może :)

Justus

A czy to prawda że jeden L znęcał się nad pracownikiem i nadal jest L???,proszę odpowiedzieć a później pytania zadawać

Koli
@Alak

Ale Pani K to spoczko babka może zbyt zaufała niektórym pieskom i tyle a Wszyscy wiedzą jak Jest

Wyjechałem

Zasada jest prosta Lider jak sama nazwa wskazuje to wyróżniający się pracownik doświadczeniem wiedzą etyką jak i kulturą osobistą co aktualnie w firmie miejsca nie ma ,Ma Ci pomóc przy pracy a nie ganiać czy gnoić ewentualnie wziąć i pokazać a nie wskazywać Cię palcem Proste jak drut.No ale dla nielicznych prostota konstrukcji Bywa problemem niezrozumiałym i najlepiej zwalić winę na bogu ducha winnego pracownika,

Miła
@Alak

Tego Wydziaranego to Pamiętam On do dziewczyn to zawsze jakiś kontekst seksualny musiał wrzucić Oblech fuj

Heheszki
@Justus

Tak to prawda dalej jest L.

L
@Justus

Tak to prawda, ale jak to w tej firmie bywa posada po znajomości to można wszystko. Tony mają iść Tony a pracownicy? (usunięte przez administratora) trzymać bo tyle chętnych na Twoje miejsce, więc siedź cicho i rób jak łoś albo nara :)

Zostaw merytoryczną opinię o Electris Sp. z o.o. - Kęty

• Jak się pracuje w Electris Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Electris Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electris Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electris Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Adama Mickiewicza 6
    32-650 Kęty