Opinie o Cukiernia P. Chojecki Sp. z o.o. w Skierniewice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cukiernia P. Chojecki Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cukiernia P. Chojecki Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia P. Chojecki Sp. z o.o. w Skierniewice

alasik Nowy wpis

Kupiłam w Kauflandzie Śmietanowiec.Z wyglądu ok.,ale (usunięte przez administratora)przez dwa dni i bezsenne noce powodu częstego wstawania,brak apetytu,nudności,bóle głowy, i wszystkie objawy zatrucia.Data ważności niby dobra,bo do 16-05-2023..kod kreskowy 2 877271004949.Przeczytałam powyższe opinie i teraz wiem,że w tych wyrobach znajdują się bakterie np.salmonella.Już nigdy nie kupię wypieków tego pana.Dwa dni wyjęte z życia.A fe !!!!

. Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej cukierni. Pracujesz latami bez szansy na awans , podwyżki - nie ma ! Dyrektor ma agencję pracy dla ukraińców - wszyscy są zatrudnieni w cukierni. (dlatego też nie ma podwyżek dla polaków - oni odchodzą rodzinami i tak wymuszają podwyżki.- Prezes człowiek bez serca, zwalnia w zasadzie od ręki za wszystko ! Panuje tutaj mobbing, w całym zakładzie, na sklepach teź. Ludzie są zastraszani przez kierowników, brygadzistów, dyrektora, prezesa. Wyroby też nie zawsze są zgodne ze składem na opakowaniu - w końcu ile można zamieniać tańszy zamiennik, tańszego zamiennika ? Wszystko wygląda pięknie tylko z zewnątrz, a w środku jeden wielki (usunięte przez administratora)

Sławomir Nowy wpis

Witam serdecznie jak wygląda praca kierowcy kat b

Olga Nowy wpis

Jak wcześnie trzeba wstać, aby iść do pracy na pierwszą zmianę w Cukiernia P. Chojecki? Ciekawa właśnie jestem, o której się rozpoczyna pracę, czy trzeba być dużo wcześniej niż otwarcie cukierni. Nie należę do rannych ptaszków, stąd też moje pytanie.

Firma Cukiernia P. Chojecki Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik Produkcji. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Mógłby mi ktoś napisać, w jakich godzinach otwarta jest ta cukiernia i czy w soboty również można iść zrobić tam zakupy? Widzę, że czasem forum odwiedzają klienci cukierni, więc pomyślałam, że tutaj na pewno otrzymam dokładną odpowiedź. Pozdrawiam.

Barbara

Kupiłam dzisiaj faworki z tej cukierni. Tego nie da się jeść. Cuchnie jakimś zjełczałym tłuszczem, a i deklarowany skład jest nieciekawy. Więcej nic tam nie kupię

W tej firmie chodzą Ukraińcy narkomani ,palacze tytoniu i siedzą na przerwie godziny podczas gdy ty uczciwy pracujesz a dyrektor cię pogania jak szmatę

Bogna

Podpowiedzcie czy firma jest zainteresowana pozyskaniem cukiernika z doświadczeniem?

Zdrowy byk

Monia weź się za robotę bo pewno leser jesteś i muszą Ci podkręcić śrubkę. Każdy narzeka ale jak traci pracę to płacze. Szukaj sobie roboty lepiej płatnej chyba że to Twój szczyt możliwości i wylewasz żale.

Anita

Macie jakiś powód, że nikt nie korzysta z możliwości zostawienia tu opinii o pracy i firmie?

@Anita

W tej firmie pracownika uważa się za śmiecia (najgorszy jest dyrektor). Są pracownicy którzy pracują po kilkanaście lat a wypłatę maja kilka zloty więcej od najniższej krajowej po pytaniu o podwyrzke zbywaja tekstem ze Ukraina pracuje za wiele mniej. Nie płacą żadnych 50 ani 100 za nadgodziny a najlepiej wcale by nie płacili za nadgodziny

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia P. Chojecki Sp. z o.o. - Skierniewice

• Jak się pracuje w Cukiernia P. Chojecki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia P. Chojecki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Cukiernia P. Chojecki Sp. z o.o.
  • Rawska 22/24
    96-100 Skierniewice

Cukiernia P. Chojecki Sp. z o.o.