Kolińska Alina Wyroby Cukierniczo-Piekarnicze

Skierniewice

Opinie o Kolińska Alina Wyroby Cukierniczo-Piekarnicze

odi

Bzdury , bzdury miałam praktyki w tej firmi i musze powiedziec ze sa ok, moze nie nawala pieniedzy nikomu ale za to sa uczciwi i rzetelni i masz pewnosc ze jesli ty jestes ok i pracujesz to oni cie nie zwolnia z dnia na dzien bez przyczyny , a pozatym to umowe daja normalna tylko ze najnizsza krajowa. A jak ktos jest [usunięte przez moderatora] to moze miec pretensje sam do siebie ....

???

Pracowałem tam wyzysk, [usunięte przez moderatora] pracy, umowa na 1/2 etatu, 200 godzin miesięcznie za 1000-1200.

Zostaw opinię o Kolińska Alina Wyroby Cukierniczo-Piekarnicze - Skierniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kolińska Alina Wyroby Cukierniczo-Piekarnicze