Opinie o D4M Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy D4M Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w D4M Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D4M Sp. z o.o. w Poznań

Zwyczajni (usunięte przez administratora) Od 1,5 miesiąca czekam na 400zl z paczki pobraniowej, na moje e-maile odpisuje bot!

Czy firma zatrudnia swoich kurierów, czy raczej pośredniczy między klientami a firmami kurierskimi? Zajrzałem na ich stronę, ale tam nie piszą nic o pracy dla kurierów. Raczej IT i telekomunikacja, chociaż bez żadnych szczegółów. Czy jakiś kurier z nimi może współpracuje lub współpracował?

Alis

W ubiegłym tygodniu byłam w siedzibie firmy d4m w Poznaniu siedzący przy biurku Pan stwierdził że jest tylko sekretarka przyjmujacy ewentualne pisma nic nie wie i na żadne pytania nie może odp bo jak to powiedział on tutaj tylko sprząta na moje pytanie odpowoedzial twierdzą że spółka jest tam zarejestrowana ale to firma wirtualna nikogo członków zarządu tam nie ma i nie Ma możliwości kontaktu z nimi.Pozostaja mi dłużni pieniądze nic tylko pisać pozew zbiorowy to zwykle (usunięte przez administratora) które ala funkcjonuje.

Kamil

37 dni czekam na zwrot pobrania 1450zł, sprawe zgłaszam na policję

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie D4M Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.
Cykli1987

Moje Przesylki.pl to jedna wielka ściema. Kolejny raz oplata pobrana a etykieta w ciągłej generacji. Kontaktu brak. Nie odpisują na meile.

Alek

Do tej pory nie dostałem pobrania ! Zero kontaktu. Mija już miesiąc czasu . Jeżeli nie będzie przelewu do końca tygodnia to sprawę zgłaszam na policję

Alis

Nie nadawajcie przesyłek przes mojeprzesylki.pl nie zobaczycie pobrania za przesyłkę przesyrzegam przed tą firmą nie zwrócili mi do dzisiaj 1500 zł Zero kontaktu tylko systemowe email nic więcej.

Alis

Ludzie nie wysyłacie przesyłek pobraniowych przez tą firmę oni nie oddają pieniędzy to są (usunięte przez administratora) zalegają mi z kwota 1500 zł dpd zwróciło im pieniadE 28 listopada przetrzegam przed tą stroną D4M

@klient

Nie rozumiem dlaczego strona mojeprzesylki.pl nadal działa, dlaczego nikt ich jeszcze nie zablokował skoro już tylu ludzi (usunięte przez administratora) Ludzie nie wysyłajcie paczek przez stronę mojeprzesylki.pl, a już napewno nie za pobraniem, ponieważ ta firma nie oddaje pobranych pieniędzy !!! Sama zostałam (usunięte przez administratora) i zgłaszam sprawę na policję.

Denny
@@klient

Ja również nie otrzymałem pieniędzy (1500zl) za pobranie już 2mies ... Może jakiś pozew zbiorowy ?

Domi
@Denny

Podpisze się pod tym, ponad miesiąc czekam na pobranie 600 zł.

Asia

(usunięte przez administratora) Kurier nie odebrał paczki. Kontakt zerowy. Odpisuje automat. Pieniędzy od ponad 2 tygodni nie ma. Idę na policje.

31 dni i brak przelewu środków z pobrania , 1400zl

Mowa tu o opóźnieniach czy nawet braku w wypłatach kwoty za przesyłki pobraniowe, a jak sprawa się ma wśród pracowników? W tym przypadku jest już kasa zawsze na czas? Szukam zatrudnienia jako kurier, zależy mi na stałej umowie i przejrzystych, rzetelnych warunkach. Dajcie proszę znać jak to tutaj wygląda pod tym względem.

Milki

Absolutnie nie polecam nie wypłacili do dzisiaj a minęło już 2 mce 1500 zł ludzie jak oni mogą funkcjonować i tak ludzi (usunięte przez administratora) i dalej firmy kurierskie wypłacają pobrania pozew zbiorowy wszystkich poszkodowanych

man9o
@Milki

Napisz List z zawiadomieniem o przelaniu pieniędzy na adres firmy. Ja tak swoje 1400zł odzyskałem

@Maryna

Tak samo, paczka dostarczona i opłacona 06.12.2023 do dzisiaj nie dostałam przelew.

@mojeprzesylki.pl

Była wyslana paczka za pobraniem 330PLN przez stronę mojeprzesylki.pl, 06.12.2023 odebrana i opłacona. Do dzisiaj nie dostałam przelew, cały czas dostaje automatyczną wiadomość że zwrot maksymalnie 31 dni roboczych. Nie polecam tą stronę. Jeśli komuś się udało uzyskać pieniążki proszę napisać w jaki sposób.

kazik

bardzo fajna firma , robią ludzi na duże pienądze i działają sobie spokojnie dalej .

Safiq

Wysłane w połowie listopada za pobraniem na ponad 2,5 tysiąca zł. Brak odpowiedzi, jak i brak pieniędzy. Sprawa zgłoszona na policję. Niech nikt nie zamawia z tego przesyłek. Zwykli (usunięte przez administratora) nie oddają pieniędzy z pobrań, pomimo dziesiątek już maili wysłanych w ich stronę, bo telefonu do kontaktu też brak. Patrzac po zgłoszeniach chyba wiadomo dlaczego ;)

Ja czekam na pobranie 1700 od 6.12.zgłosiłam sprawę na policję i do wielkopolskiej Izby Handlowej. Zdumiewa mnie fakt ze strona działa .to (usunięte przez administratora) przejmujący mienie.

Justa

Ja również czekam na zwrot pobrania. 02-01-2024 minęło 31’dni roboczych. Sprawa zgłoszona na policję

Joanna

Nie otrzymałam pieniędzy za przesyłkę pobraniową . Wszelkie próby kontaktu kończą się niczym . Jak mam odzyskać swoje pieniądze ?! Nie polecam tej firmy !!’ Drugi miesiąc się proszę o swoje pieniądze na ponad 1000 zł !

Robert
@Joanna

W moim przypadku poskutkował pozew do sądu,ale mi byli winni jakieś 4 tys....

Zostaw merytoryczną opinię o D4M Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w D4M Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy D4M Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w D4M Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

D4M Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Karola Libelta 1A lok. 2
    61-706 Poznań