Opinie o Aim Masters Sp. z o.o. w Dębe Małe

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Aim Masters Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Aim Masters Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aim Masters Sp. z o.o. w Dębe Małe

Jaki jest okres rozliczeniowy w Aim Masters Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

IMA Nowy wpis

Nigdy, naciągacze. Nikomu nie polecam współpracować z tą firmą

000 Nowy wpis

Witam szukam opini pracownikow na temat firmy Monarca produkujacej meble spod Warszawy. Czy ktos tam pracuje lub pracowal i moze sie wypowiedziec na temat zarobkow, atmosfery, szefostwa, wyplacalnosci. Z gory dziekuje

Były pracownik Nowy wpis
@000

Niewypłacalny. (usunięte przez administratora) wielu pracowników i klientów. Monarca to inna spółka Masters Meble. Jak zaczniesz pracować, to nie dostaniesz pieniędzy

Powiem tak - jak widzę, co tu ludzi wypisują, to aż coś mi się dzieje. Co prawda ja już tam nie pracuję, ale z mojej perspektywy (i części osób nadal tam pracujących, z którymi mam kontakt) w dużej mierze za sytuację w firmie odpowiadają pracownicy, a jeśli Ci są nieodpowiedni i robią tak NIEPRAWDOPODOBNE błędy, jak złe pomiary pomieszczeń, w których mają być wykonane meble na wymiar, to potem meble są źle wykonane. To skutkuje tym, że pracodawca płaci kary umowne i pojawia się zaburzenie płynności finansowej, a co za tym idzie - opóźnienie w wypłatach. Nie znam żadnej osoby, która zrobiła wszystko dobrze i nie dostała pieniędzy

@Anonim

A ja znam kilka.

były
@Anonim

Michał synku to Ty ? A może to Pan Tomasz sam ze sobą pisze

Zapraszamy na monarca.com.pl - demaskujemy (usunięte przez administratora)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Aim Masters Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kamila

Ale o co chcecie zrobić pozew zbiorowy?

Wszystkich zainteresowanych (pracowników i klientów) przez Tomasza P. oraz jego liczne firmy pod różnymi nazwami zachęcam do zgłaszania się pod adresem mailowym w celu pozwu zbiorowego - (usunięte przez administratora)@gmail.com Zachęcam również do wejścia na stronę internetową - mastersmeble.com.pl

Marek K.

Ja zgadzam sie ze zdaniem "Anonima". Nie wszedzie jest idealnie szef moze nie jest taki ze rozrzuca na prawo i lewo pieniadze wszystkim ale nawet jak placil nieterminowo to jednak placil. A rzeczywiscie duza czesc pracownikow to byl koszmar. Przychodzili i chcieli pieniadze za nic. Nawet Pani sprzatajaca zalila sie na nich

@Marek K.

Jak się nie płaci to się nie oczekuje. Nigdy pensji w terminie nie było.

Paw

Omijać szerokim łukiem. Ten pochlebca co zrzuca winę na ludzi odpowiedzialnych za pomiary to pewnie synuś prezesa. Ani jeden ani drugi miarki w łapie trzymać nie potrafi. Na 10 osób 8 komentarzy złych ale właściciele jak zwykle niewinni.

Luidzi

Niepokojące informacje znalazły się na forum. Czasami najlepszym nie wszystko się udaje ale to nie znaczy, że firma jest do niczego, nie przesadzajmy.

Były Pracownik

Firma krzak. Dziwne, że jeszcze istnieje. Oczywiście pracodawcą jest fatalnym. Opóźnienia z wypłatami to norma. Trzeba chodzić wiele razy i prosić o pensje, co jest podstawowym obowiązkiem pracodawcy. Nie wspominając o tym, jakie brednie zamieszczają w ogłoszeniach. O obiecywanych zarobkach, samochodzie służbowym i innych można pomarzyć.

Aż dziw, ze jeszcze działają. Do dziś nie oddali mi reszty pieniędzy bezczelnie mówiąc, ze już mi się nie należą. Oczywiscie z pensjami pod stołem to prawda. Wina zrzucona na druga osobę mimo ze spierdolil kazdy...

Marzena

Chciałam zapytać, czy Aim Masters dalej funkcjonuje? Czy nadal zatrudniają pracowników? Ma Pan jakieś informacje?

były

Firma krzak. Wszystkie opinie poniżej to prawda. Ludzie nieuczciwi i udający miłych, a tak naprawdę jest na odwrót. Niech się nauczą najpierw sami podstaw w meblarstwie a potem niech rozmawiają z klientami, bo się tylko ośmieszają. Kasa pod stołem wypłacana. Nie mają pojęcia o meblach. Niech idą pracować do piekarni a nie biorą się za stolarkę. Jak najdalej od nich.

b.o

Nie polecam tej firmy. Właściciele to ściemniacze i pozoranci. Niby pięknie ładnie na początku, pełna kultura z ich strony ale tak naprawdę obgadywanie za plecami, zrzucanie winy na ciebie za najmniejsze pomyłki nawet jeśli popełnił je kto inny. Tam nie ma pracy zespołowej, podstaw kultury między ludźmi, szacunku... Kasa wypłacana nie w terminie. Trzeba się upominać po kilka razy o wypłatę. Nie odbierają telefonów. Co drugi klient niezadowolony z realizacji. Właściciele udają że się znają na meblach i projektowaniu a tak naprawdę g...o wiedzą. Po prostu jedna wielka porażka.

Były

Sciemniacze i w sumie jak wyżej, jak jesteś potrzebny to super ale nie wąż się pomylić bo nie dostaniesz kasy., Masters Meble sp. z o. o. To Ci sami ludzie. Naucz ie się ciężkiej pracy.

P. O. R

Mi też nie zapłacili wszystkich pieniędzy i chętnie zrobię z tym coś ciekawego...

Dobrz

Masters meble Ludzie z przypadku, właściciele firmy to ogólnie podli ludzie...nie polecam

Bog

Masters meble to ta sama spółka krzak. Kłamcy jeżdżą sobie cudownymi autami a kasy brak. W hurtowniach tez zablokowani nie raz byłem po materiały i wstydu tylko się najeść można.

Miły Pan

Masters meble Generalnie firma na początku wydaje się być przyjazna ale pensje nie są wypłacane w terminie. Od początku, ze nie ma pensji zwalają na pracownika, wymyślają, unikają odpowiedzi dlaczego i nie informują, ze pensja się spóźni. Pod stołem na stole co za różnica i tak kazdego miesiąca.

Ostrzegam przed firmą sił Masters to (usunięte przez administratora) i kłamcy. Jak tylko mają interes to są mili i przyjemni a gdy osiąga już cel to mają cię głęboko gdzieś nieodzywaja się itd. Z całego serca nie polecam ich usług oraz współpracy z nimi. Jeżeli chcecie żyć spokojnie to omijanie ta firmę wielkim łukiem Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wszystko zmienić i sie zmienić bo to wieśniak

Zostaw merytoryczną opinię o Aim Masters Sp. z o.o. - Dębe Małe

• Jak się pracuje w Aim Masters Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aim Masters Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Aim Masters Sp. z o.o.
  • Wiosenna 23