counter
Alicja Nowy wpis

Ile wynosi okres wypowiedzenia?

Kadry Nowy wpis
 Rekomendacja
@Alicja

To zależy od umowy i czasu jej trwania. dwa tygodnie, jeżeli pracownik był zatrudniony krócej niż sześć miesięcy; - jeden miesiąc, jeżeli pracownik był zatrudniony co najmniej sześć miesięcy; - trzy miesiące, jeżeli pracownik był zatrudniony co najmniej trzy lata

Tak2Nie
była asystentka Nowy wpis

Widzę, że prezes nadal kasuje o sobie niepochlebne, aczkolwiek PRAWDZIWE komentarze. Ludzie, w tej firmie nigdy nic się nie zmieni. Mam nadzieję, że chociaż ten komentarz nie zniknie, a prezes spojrzy prawdzie w oczy i przestanie się oszukiwać. Słabe jest to, że nawet były pracownik nie może wypowiedzieć się na temat praktyk w firmie Imerco. Mamy XXI wiek i wolność wypowiedzi, ale najwyraźniej to w tej firemce nie ma znaczenia. Pracownicy są tłamszeni, wypłaty są często z dużym opoźnieniem, a to co potencjalni kandydaci usłyszą na rozmowie to nawet nie bajki tylko baśnie opowiadane przez prezesa odklejonego od rzeczywistości. Pora zejść na ziemię. Odradzam WSZYSTKIM podjęcia pracy w tej firmie. No, chyba, że ktoś

Tak12Nie
Była asystentka Nowy wpis
@była asystentka

Chyba, ze ktoś nie ma i nie chce mieć życia poza pracą.

Tak6Nie
Ktos

Niestety, miałam nieprzyjemność pracować w tej firmie i zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. Niepochlebne komentarze są czyszczone. Pytałam na rozmowie rekrutacyjnej co się dzieje, ze są one aż tak słabe - pan prezes powiedział, ze to mściwi byli pracownicy, którzy zostali zwolnieni. Prawda jest taka, ze te osoby odeszły same, a nie dostały wypowiedzenia. Najgorzej maja chyba w tej firmie asystentki zarządu, bo musza być na każde zawołanie bez względu na porę i dzień tygodnia, dodatkowo trzeba słuchać monologów pana R. Nie polecam tej firmy, chyba ze ktoś lubi żyć w ciągłym napięciu, nerwach i stresie oraz nie ma do siebie szacunku... dodatkowo nie płacenie na czas i jeszcze pretensje do pracowników, ze domagają się swoich wypłat. To chore... Mam nadzieje, ze PIP w końcu dobierze się do czterech liter pana prezesa i jego rozbuchane ego zmaleje.

Tak10Nie
Ania

A rozmowa o prace jest w języku polskim?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

kreślarz

Bardzo ostrożnie z tą firmą. Prezes nie dotrzymuje zobowiązań, podejście Kierownika również nie ma nic wspólnego z wizerunkiem przyjaznej firmy kreowanej w ogłoszeniu o pracę. Ponadto przynajmniej jakiś czas temu był zakaz korzystania z prywatnych telefonów w pracy, o czym nie zawsze informuje się kandydatów. W trakcie rekrutacji przeprowadzają się psychotesty. Dużo hipokryzji i dziwnych zwyczajów.

Tak9Nie1
Franciszek
@kreślarz

O jakich dziwnych zwyczajach piszesz? Powiedz coś bardziej konkretnie. W czasie przerwy też nie można korzystać z prywatnych telefonów?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 423 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Imerco Sp. z o.o.?

TakNie1
byly pracownik

nie polecam. szczerze ! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie do poprawy

Tak7Nie
Klient

Nie pilecam

Tak12Nie1

Czekamy na informacje od obecnych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy! Masz doświadczenie z praca w przedsiębiorstwie Imerco Sp. z o.o. w miejscowości Poznań? Twoja opinia jest ważna!

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Imerco Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad