Opinie o Air Engineering sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Air Engineering sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Air Engineering sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Air Engineering sp. z o.o. w Katowice

Były pracownik Nowy wpis

(usunięte przez administratora)Rotacja pracowników jest ogromna(usunięte przez administratora) który każdy problem odbija "jakby Pani słuchała co do Pani mówię" etc... (usunięte przez administratora)wprowadza taką atmosferę, że w pokoju gdzie siedzą pracownicy wszyscy tylko słuchają czy krzesło się przesuwa i czy (usunięte przez administratora)idzie wylać swoją frustrację. W firmie zadowoleni są chyba tylko chłopacy od montażu bo ich (usunięte przez administratora)szanuje wiedząc, że na rynku jest problem ze specjalistami. Ogólnie DRAMAT

Maciej Nowy wpis

Bardzo dużo rekrutacji na tak mała firmę, ktoś coś powie na temat rotacji pracowników?

Bella Nowy wpis

Ktoś coś powie o stanowisku specjalisty ds. Ofert? Jak wygląda rozmowa?

Ryszard

Witam. Czemu nie piszecie nic na temat tego, jak wygląda praca w firmie Air Engineering? Pytam o tę kwestię bo zaskoczona jestem ciszą, która tu po prostu nastała. Nie wygląda to dobrze, więc zachęcam do tego, aby ktoś na mój wpis odpowiedział i tym samym przybliżył to, jak wygląda praca u tego pracodawcy. Kto chętny pomóc?

Herman
@Ryszard

Planowałem aplikować, niepokoi mnie ilość ogłoszeń o pracę pokazująca się w google na serwisie pracuj- nawet kilka w roku. Ktoś powie coś więcej na ten temat?

Air Engineering Nowy wpis
@Herman

Proszę Pana mamy konkretne wymagania co do pracowników, szczególnie jeżeli chodzi o doświadczenie w branży klimatyzacji i wentylacji, a to jedna z najbardziej deficytowych branż jeżeli chodzi o specjalistów.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Air Engineering sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kierownik Działu Wykonawczego - Branża Klimatyzacji.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
stary

czytając opinie na tym portalu zauważam że większość to negatywne zamieszczone przez osoby które pracują miesiąc dwa lub trzy w firmie i ją zmieniają.... i tak w kółko. Ktoś kto umie pracować zazwyczaj pracuje "na stałe" i nie narzeka. Pracuję w firmie Air Engineering od lat (podobnie jak wielu innych), nie zamierzam zmieniać pracy bo wiem że wszędzie trzeba pracować i że zawsze są jakieś nerwy czy inne problemy ale wszystko można rozwiązać. W naszej firmie pracuje wielu innych pracowników którzy mają wieloletni staż i również nikt nie myśli o zmianie - to też o czymś świadczy. Nie mniej jeśli ktoś nie umie wywalczyć sobie pozycji, być komunikatywnym a przede wszystkim operatywnym to niech szuka pracy na miarę swoich umiejętności i nie narzeka na zarobki. Tak czy inaczej: można się tu ze wszystkim dogadać, w weekendy nikt tu nie pracuje i to jest normalne.... Jeśli jest potrzebne auto służbowe, laptop czy telefon też nie ma z tym problemu. Nie mniej jest to również miejsce pracy więc trzeba tu pracować ;)

Szef Air Engineeirng

Chciałnym sie odnieśc do opini jakie tutaj znalazłem. Może coś bardziej merytorycznego? Nie tylko hejt nie spełnionych pracowników. Może po prostu brak woli słuchania, zrozumienia, wykonywania poleceń przełożonego i stąd frustracja? Air Engineering istnieje na rynku od 2007 roku, w tej chwili zatrudnia kilkanaście osób na umowę o pracę. Staż pracy większości pracowników to ponad 3 lata. a zdażyły się osoby któe pracowały kilkanaście lat w firmie i odeszły na własne żądanie. Nigdy się nie zdarzyło żeby pracownik nie otrzymał wypłaty, zapłaty za rachunek w terminie. Nawet jeżeli porzucił pracę, bo i tak się zdarzało.

Maria

Witam, chciałabym zasięgnąć informacji na temat firmy Air Engineering Sp. z o.o. Jakie macie opinie na temat pracy w tej firmie? Jak wyglądają zarobki i wymagania dla przyszłych pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Air Engineering sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Air Engineering sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Air Engineering sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Air Engineering sp. z o.o.?

Air Engineering sp. z o.o.

Air Engineering sp. z o.o.