Opinie o Quanta Cars Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Quanta Cars Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Quanta Cars Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quanta Cars Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. w Warszawa

Dawid Jasper

Praca w biurze może i znośna, ale praca na stanowisku kierowcy to udręka. Brak jakiegokolwiek życia prywatnego za najmniejszą krajową. Jesteś nie tylko i kierowcą, ale także listonoszem, wulkanizatorem, składaczem mebli, myjkowym, dostawcą zakupów, ale i pajacem, bo tak się właśnie czujesz wchodząc do biura, wysłuchując kolejnych to zachcianek osób siedzących tam.

@Dawid Jasper

Wszyscy nasi kierowcy mają możliwość zdecydowania w jakich godzinach chcą pracować. Wybierając określone godziny pracy nie ma problemu z życiem prywatnym. Czasem zdarza się, że z uwagi na otrzymywane zlecenia potrzebna jest dodatkowa praca (niejako w nadgodzinach) i kierowcy otrzymują za nią dodatkowe wynagrodzenie. Firma płaci za czas swoich pracowników / zleceniobiorców. Jeżeli w tym czasie nie ma do wykonania żadnych podstawień kierowcy są czasem delegowani do wykonania innych prac pomocniczych. Są to rzeczywiście takie czynności jak udanie się na pocztę, zawiezienie czego czy - bardzo sporadycznie - skręcenie nowej szafy w biurze. Wydaje się to czymś normalnym, aby firma wykorzystywała swoje zasoby kadrowe korzystając przy takich prostych czynnościach z ludzi, którym wypłaca wynagrodzenie.

@Dawid Jasper

Lepiej bym tego nie ujął w słowach, chłopcy na posyłki kilku frajerów którym się wydaje że prowadzą światową korporację XD Unikajcie tej firmy.

@Tomek

Wykonywanie obowiązków pracowniczych nie jest powodem do ujmy. Natomiast określanie byłych kolegów lub przełożonych z pracy użytym w powyższym komentarzu określeniem wystawia negatywną ocenę kulturze osobistej Pana Tomka.

Jaki jest styl zarządzania w Quanta Cars Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.?

Mateusz

Z zarządem można porozmawiać o wszystkich sprawach, wskazywać na problemy, są regularne spotkania z całym biurem, na których każdy może zgłosić jakieś potrzeby, pomysły, wyjaśnić jakieś sprawy.

Praca dla ludzi bez życia osobistego, o 19.30 dowiaduje się, że o 20 mam być w innym mieście. Szefostwo nie szanuje nikogo ;)

@.

Dziękujemy za Twoją opinię. Na podstawie tych opinii uczymy się, jak stworzyć lepsze warunki pracy. Zmieniamy godzin pracy kierowców, aby nie utrudniać im życia prywatnego. Od początku 2022 roku zatrudniamy nowych kierowców do pracy na nowych zasadach: do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 18. Praca poza tymi godzinami jest dodatkowo płatna i tylko dla chętnych. Zatrudniamy oddzielnych kierowców do pracy wyłącznie w weekendy. Wcześniej zatrudnionym kierowcom umożliwimy zmianę ich systemu czasu pracy. Zmieniamy strukturę w naszej firmie. Popracujemy nad poprawą komunikacji pomiędzy pracownikami oraz poszczególnymi działami, w celu poprawy relacji w firmie. Jeśli macie Państwo inne uwagi – czekamy na Wasze opinie.

Dominika
@Quanta Cars

Czy pracując na weekendach można otrzymać umowę o pracę?:)

@Dominika

Dzień dobry, firma nie wyklucza takiej opcji, najważniejsze jest, aby kandydat chciał pracować i był dobry w tym, co robi.

Dominika
@Mateusz

Nie wyklucza, ale w takim razie jaka jest szansa? :)

@Dominika

Nie da się odpowiedzieć na to pytanie procentowo. Dla firmy najważniejsze jest, aby pracownik działał jak najlepiej, sumiennie, żeby był dokładny, punktualny, miły i zaangażowany. Takich pracowników firma docenia starając się dać im to, czego oczekują.

@Mateusz

Czyli na uop nikogo tu jeszcze nie było na tak małym etacie? A jaki najmniejszy był dopuszczalny?

@Małgorzata

Jest coś takiego jak system pracy weekendowej w Kodeksie pracy. Myślę, że najlepiej byłoby wysłać swoje CV do firmy i umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Najlepiej wejść na stronę https://quanta.pl/kariera/ i tam poczytać i aplikować.

Emilia
@Mateusz

Czyli szukają państwo aktualnie kierowców? :)

@Emilia

Dzień dobry, tak, informacje na ten temat znajdują się u nas na stronie internetowej w zakładce "Kariera"

FILIP

DRAMAT. odradzam wszystkim wypożyczalnia żyje z ubezpieczeń a nie z wynajmu aut TYPOWY BIZNES MAŁEGO pOLACZKA CWANIACZKA ,, kierowca dostarczył brudne auto i pozaznaczał uszkodzenia lakieru których było mnóstwo a przy odbiorze żądano abym podpisał na protokole dodatkowe uszkodzenia których to niby nie było na aucie w momencie wydawania - (usunięte przez administratora) , ( AUTO KTÓRE BYŁO MI DOSTARCZONE BYŁO WCZESNIEJ CAŁE LAKIEROWANE I SZPACHLOWANE a elementy nadwozia strasznie porysowane i po wgniatane , LAMPE ZAPAROWANE

@FILIP

Dziękujemy za Twoją opinię. Dzięki niej postaramy się podnieść poziom świadczonych przez nas usług. Wszystkie nasze pojazdy wydajemy czyste oraz zatankowane do pełna. Kierowcy mają za zadanie weryfikację stanu powłoki blacharsko-lakierniczej zarówno przy wydaniu jak i odbiorze pojazdu. Realizują to zadanie dokumentując każde znalezione uszkodzenie na protokole zdawczo-odbiorczym. Dodatkowo przy przekazaniu auta klientowi oraz gdy pojazd do nas wraca fotografujemy zarówno wnętrze jak i zewnętrze samochodu. Będziemy mieli na uwadze aby przyjrzeć się sprawie o której Pan wspomina i zweryfikować z czego wynika problem. Jeśli macie Państwo inne uwagi - czekamy na Wasze opinie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Quanta Cars Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Ogólnie śmieszna firma (zwłaszcza ten karzełek z WWA) Nie szanują nikogo, a zwłaszcza czasu pracowników.

@Anonim

Dziękujemy za Twoją opinię. Dzięki niej postaramy się sprawić, żeby wszystkim pracowało się lepiej. Zmieniamy strukturę w naszej firmie. Popracujemy nad poprawą komunikacji pomiędzy pracownikami oraz poszczególnymi działami. Zmieniamy godzin pracy kierowców, aby nie utrudniać im życia prywatnego. Od początku 2022 roku zatrudniamy nowych kierowców do pracy na nowych zasadach: do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 18. Praca poza tymi godzinami jest dodatkowo płatna i tylko dla chętnych. Zatrudniamy oddzielnych kierowców do pracy wyłącznie w weekendy. Wcześniej zatrudnionym kierowcom umożliwimy zmianę ich systemu czasu pracy. Jeśli macie Państwo inne uwagi – czekamy na Wasze opinie.

...

Quanta Cars - Pewnie i tak ten komentarz za chwilę zniknie, ale się wypowiem. Jest to praca dla osób nie mających życia prywatnego, dowiedzieć się o 18, że o 20 musisz być po auto 200km od domu, zero problemu, przecież masz umowę, która cię obowiązuje więc nie możesz zrezygnować, ponieważ jest to umowa zlecenie z 2 tygodniowym okresem wypowiedzenia... Śmiech na sali. 3000 na rękę, tak pod warunkiem że wykonujesz wszystkie polecenia, rezygnując tym samym z życia prywatnego, bo w przeciwnym razie zostanie ci odebrany 1000 zł który jest zapisany jako premia uznaniowa, która albo ci się należy albo nie, zależnie od humoru warszawskiego oddziału. Klient cię zwyzywa, twoja wina. Stanowczo odradzam tej pracy, lepiej iść do call center, albo mcdonalda, bynajmniej są normowane godziny pracy, bo tutaj 2 weekendy wolne w miesiącu. Także podsumowując, przemiał pracowników większy niż w Holenderskiej fabryce, przełożeni robią pod górkę w chwili gdy rezygnujesz z pracy, zero poszanowania na pracownika i jego życia. JEŻELI NIE MASZ WŁASNEGO ŻYCIA, DOMU, CZASU WOLNEGO TA PRACA JEST DLA CIEBIE.

Koleś z PRL-elu
@...

Jak to, to nie było pracy na call center?

@...

Dziękujemy za Twoją opinię. Dzięki niej postaramy się sprawić, żeby wszystkim pracowało się lepiej. Zmieniamy godzin pracy kierowców, aby nie utrudniać im życia prywatnego. Od początku 2022 roku zatrudniamy nowych kierowców do pracy na nowych zasadach: do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 18. Praca poza tymi godzinami jest dodatkowo płatna i tylko dla chętnych. Zatrudniamy oddzielnych kierowców do pracy wyłącznie w weekendy. Wcześniej zatrudnionym kierowcom umożliwimy zmianę ich systemu czasu pracy. W umowach zlecenia dokonamy zmian w okresach wypowiedzenia, aby wydłużać te okresy w miarę stażu pracy w firmie. Nasi pracownicy będą mogli wybrać, czy chcą z tego skorzystać, ponieważ wydłużony okres wypowiedzenia działa w dwie strony. Możliwość zmniejszenia premii miała mobilizować do lepszego i terminowego wykonywania obowiązków. Jednak ta metoda nie sprawdza się. Zaprzestaniemy dokonywania tego rodzaju potrąceń. Zamiast tego skupimy się na analizie popełnianych błędów i będziemy ponownie szkolić pracowników w celu uniknięcia popełniania tych samych błędów w przyszłości. W trakcie procesu rekrutacji większy nacisk będziemy kłaść na wyszukanie osób, które bardzo dobrze odnajdują się w pracy z klientami i potrafią łagodzić napięcia także z trudnymi klientami. Rozstając się z pracownikiem będziemy starali się zakończyć współpracę bez niepotrzebnych napięć. Jeśli macie Państwo inne uwagi – czekamy na Wasze opinie.

Jak w Quanta Cars Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Zależy z jakiego stanowiska. Np. ze stanowiska kierowcy można awansować na stanowisko teamledera, dalej można awansować do centrali w Warszawie np. na stanowisko działu assistance (logistyka / callcenter). A w centrali można awansować na kierownika któregoś z działów. Wszystko zależy

@Piotr

A faktycznie tak dużo osób awansuje czy raczej trzymają się swoich stałych stanowisk tutaj?

@Małgorzata

Wszyscy na raz mogą awansować. Trzeba się wykazać zaangażowaniem i być dobrym. Teraz kolega awansował z kierowcy do biura po roku pracy

Sebek

(usunięte przez administratora) , ich prezes , lub vice prezes z KRS patrząc „ Wojciech Małecki . Jest kłamcą , oszczercą. Jedno mówi drugie robi , nie szanuje ludzi , wykorzystuje . Straszy policja oraz zgłasza sprawy na Policję . Nie wiem jak nazwać kogoś takiego , który oczernia i wymusza na swoich współpracownikach . Dodatkowych opłat manipulacyjnych , pieniędzy pod stołem . Nie polecam chyba , że chcecie mieć dodatkowe życiowe niespodzianki i koszta materialne .

Weronika
@Sebek

Wszystko co piszesz to duże ogólniki z których tak naprawdę nic nie wynika. Możesz rozpisać się w temacie, jakie sprawy ta osoba zglasza na policje ? Co dokladnie wymusza na swoich wspólpracownikach, konkrety ?

@Sebek

Oczernianie, ubliżanie i podawania nazwisk jest łamaniem regulaminu tego forum. Odpowiednie osoby usuną lub ukryją Twój komentarz, bądź tego pewny.

Łysy
@Sebek

Masz jakieś swoje problemy. Te Twoje wypociny nie mają ani ładu, ani składu. Powrót do gimnazjum.

Zostaw merytoryczną opinię o Quanta Cars Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. - Warszawa

• Jak się pracuje w Quanta Cars Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.?

Zobacz opinie na temat firmy Quanta Cars Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quanta Cars Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.?

Quanta Cars Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Bukowińska 24A lok. 114
    02-703 Warszawa

Quanta Cars Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.