Questo Sp. z o.o.

Opinie o Questo Sp. z o.o.

Anna

Idealne miejsce dla lizusów i szpiegów. Normalnym raczej trudno się tam odnaleźć.

Zarobiona

Pracy jest dużo i bywa czasami ciężko, szef raczej z tych trudnych, ale płacą jak na Siedlce zaskakująco dobrze

Gabriel
@Zarobiona 19.07.2018 13:57

A jeśli chodzi o atmosfere?

ciekawy

Lola
@ciekawy 02.10.2018 09:19

No tak koło 3 podstawy plus premie

@ciekawy 02.10.2018 09:19

Każdemu inaczej, w zależności jak się dogada i nie jakoś specjalnie adekwatnie do wysiłku czy zasług. Ale to też owiane wielką tajemnicą.

@Gabriel 29.09.2018 10:24

Taka bardzo niezdrowa, szef mówi do wszystkich po imieniu, pracownicy do niego na pan. Jest taki trochę bizantyjski styl zarządzania, najważniejszy jest kaprys cesarza, a kto nie bije mu pokłonów, ten podejrzany.

Lola

Dziwne miejsce, zajmujące się wieloma działkami. Trzeba nieźle zasuwać bo coraz pojawiają się nowe pomysły szefunia, który jest dość humorzasty. Ale kasa niezła i zawsze na czas.

@Lola 05.12.2018 13:50

Ale w sumie czym się ta firma zajmuje? Kawą, art. zoologicznymi czy AGD?

Julitkaa

Toksyczne miejsce z bardzo niezdrową atmosferą. Zawsze wszystko owiane wielką tajemnicą, brak jasnej komunikacji, przejrzystości w wielu kwestiach. Towarzystwo mocno spięte, jakieś takie dziwnie zastraszone. Ja nie wytrzymałam długo bo lubię grać w otwarte karty. Moje sugestie dla Questo Sp. z o.o.: Uzdrowić atmosferę Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przestać tak często zmieniać zdanie, nie dokładać nowych obowiązków bez dodatkowego wynagrodzenia, przestać fantazjować i nie próbować wcielać w życie nierealnych pomysłów.

Zostaw opinię o Questo Sp. z o.o. - Siedlce

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Questo Sp. z o.o.