Tomplast Włodzimierz Łoś Sp. z o.o.

Opinie o Tomplast Włodzimierz Łoś Sp. z o.o.

Bolek

Brak słów , najgorszy zakład w jakim miałem przyjemność pracować ! Nie polecam nikomu ! Ci ludzie mają wyprane mózgi ,i nikt mnie nie musiał zwalniać sam stamtąd szybko uciekłem :)

Może jednak znajdzie się jakiś użytkownik, w firmie Tomplast Włodzimierz Łoś Sp. z o.o. w mieście Pabianice, który ma jakieś nowe info dla nas? Jak to wygląda obecnie? Dajcie znać, czekamy na info od Was.

Zostaw opinię o Tomplast Włodzimierz Łoś Sp. z o.o. - Pabianice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomplast Włodzimierz Łoś Sp. z o.o.