Opinie o MK Bud Sp. z o.o. w Bilsko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MK Bud Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MK Bud Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MK Bud Sp. z o.o. w Bilsko

GEODEZJA GLOBE

Nie polecam współpracy z MK Bud Sp. z o.o. Realizowałem dla tej firmy obsługę geodezyjną budowy parkingów P&R przy PKP w miejscowości Kłaj i Dąbrowa. Ciągle były problemy z wypłatą należności za poszczególne etapy a faktura z grudnia 2021 r. za inwentaryzację powykonawczą do dziś (30.01.2022 r) nie została zapłacona. Właściciel firmy to niepoważny człowiek, który przez dwa tygodnie potwierdza że "puścił" przelew a którego do dziś brak. Obecnie szykuję pozew sądowy i żałuję że nie posłuchałem inwestora który ostrzegał mnie że po odbiorze pracy będę miał problem z odzyskaniem pieniędzy jeśli nie wystawię faktury przed. No cóż człowiek uczy się na błędach.

ktoś
@Geodezja GLOBE

Panie Władysławie, udało się Panu odzyskać należności?

Mądry

Szef jest osobą małopoważną, odradzam współpracy słowa wielokrotnie rzucane na wiatr ,szkoda czasu i nerwów.

Natalka
@Mądry

Problemy? Jakie problemy? O czym Ty piszesz? W czym one się przejawiają? Tylko w kłopotach związanych z wynagrodzeniem?

A jak z płaceniem operatorom koparek czy ładowarek? Bo widzę po starszych ogłoszeniach, że brał w zeszłym roku albo całe brygady budowlane za podwykonawców, albo pojedynczo operatorów. Ja bym się zatrudnił na budowie, może być z delegacją, tylko ciekaw za ile i czy płatne o czasie. Ktoś tutaj w marcu czatował, ale napisał, że nie wie, tak że...

GEODEZJA GLOBE

kierownik robót
@GEODEZJA GLOBE

Panie Władku to Pana nie polecam jako geodety. Pisze Pan bzdury. Od 4miesieczy czekamy na klauzulę a Pan (usunięte przez administratora) że wszystko jest gotowe po czym jak sprawdziłem ja oraz sam Pan Wójt gminy okazało się z w.PKP żadnych dokumentów nie ma. Przez brak klauzuli budowa.nie mogła.byc odebrana z kilkumiesiecznym opóźnieniem a urząd gminy tym samym.wstrzymywal zapłatę istniej transzy firmie. Po takim sprawdzeniu pańskiej wiarygodności okazało się że nagle Pan stwierdził że.wpisal.sobie zły adres na liście i poczta się wróciła. Twierdził Pan także że rozmawiał.z.Paniami z PKP i lada.dzien bedzie klauzula,.po czym okazało się że w PKP w ogóle.nie.mają dokumentów od Pana więc o czym Pan rozmawiał?Jak poprosilem.o zwrotke.lub potwierdzenie nadania to stwierdzil Pan że jednak.sie gdzieś zawieruszyla. Nawet w urzędzie zalowali że Pana polecili że swoją rzetelnością. A wszystkie płatności Pan otrzymywał bez zbędnej zwloki, więc nie wypisujmy jednosteonnych kierownikkomentarzy bo kij ma zawsze.dwa końce.

Geodezja GLOBE
@kierownik robót

Panie Macieju (kierownik robót, właściciel MK BUD), dlaczego Pan kłamie ? Na tę chwilę (02.02.2022 r godz. 9:50) nadal brak zapłaty z Pana strony za fakturę z 14.12.2021 r. Przecież od miesiąca Pan mnie okłamuje że pieniądze "przelewa" a ich nadal na koncie nie ma. Żadna faktura którą Panu wystawiłem nie była opłacona na czas i zawsze musiałem się o pieniądze dopominać. Na początku miałem łatwiej bo musiał Pan zapłacić wcześniej czy później żeby uzyskać oświadczenie podwykonawców że nie zalega Pan ze zobowiązaniami ale kiedy Urząd Gminy Kłaj odebrał Panu robotę to już nie czuje się Pan zobowiązany do zapłaty końcowej faktury. Licząc na Pana słowo a przede wszystkim honor (którego Pan jak się później okazało nie ma) przekazałem dokumenty sporządzone na Pana zlecenie do Urzędu Gminy na początku grudnia 2021 r. i potem wystawiłem Pau fakturę za którą Pan do dziś nie zapłacił. Jest Pan (usunięte przez administratora) i kłamcą Panie Macieju, niepoważny pseudo biznesmenem. Nie potrafiącym napisać że "nie mam obecnie kasy, zapłacę za tydzień lub dwa" i tego się trzymać. Pan w ogóle nie ma zamiaru płacić o czym świadczą licytacje komornicze Pana nieruchomości w tym siedziby firmy. A skąd to wiem ? w internecie nic nie ginie i mam nadzieję, że chwila spędzona na google uchroni przyszłych Pana kontrahentów od problemów finansowych i Pana pseudo "rzetelności". Szukajcie Państwo w internecie, dużo znajdziecie. Gdybym to zrobił to nie rozmawiałbym z tym Panem dopóki gotówka nie leżałaby na stole... Ale człowiek uczy się na błędach. Co do terminów dla obsługi terenów PKP to każdy geodeta wie że to "państwo w państwie". Rzeczywistość Pana weryfikuje i nie rozumiem czemu Pan się jeszcze bardziej tutaj publicznie pogrąża. Dla uwiarygodnienia informacji które podałem chętnie podzielę się fakturami oraz wyciągami z konta potwierdzającymi kiedy to Pan za te faktury zapłacił. A osoby mające wątpliwości co do firmy MK BUD zapraszam do kontaktu z Urzędem Gminy w Kłaju, telefon jest publiczny 12 2841 100, zawsze można zadzwonić i uzyskać opinię zarówno pod względem wykonania prac jak i relacji z wykonawcą. GEODECI nie dajcie się zrobić w bambuko. Władysław Migdał

Izabela
@Geodezja GLOBE

Czy udało się odzyskać należności? Jaki finał miała ta cała opisana przez Pana sytuacja?

Geodezja GLOBE
@Izabela

Witam. Na dziś dzień tj. 19.04.2022 r firma MK Bud nie zapłaciła ani 1zł należności. Z zachowania Pana Macieja wynika jednoznacznie że nie ma zamiaru płacić. Sprawę skierowałem więc do sądu cywilnego, czekam na proces.

Olga
@Geodezja GLOBE

Wiesz może ile zajmie taki proces?

@Olga

nam się udałościągnąć prawie wszystkie należności , ale trwało to kilka lat:/ nigdy więcej współpracy z tymi ludźmi na odroczony termin płatności! tylko gotówka!

Teresa
@szczęśliwy

Tylko należności i nic poza tym? Bo nie żeby coś ale po latach wartość pieniądza mocno spadła, więc i tak jesteście na tym stratni, a oni sobie latami pokorzystali z nadwyżki. Chyba, że były odsetki jednak?

@Teresa

odsetki też. Wiesz, tu nie było widoku na żadne pieniądze. Robili wszystko by odciągnąć to jak najdalej. Odsetki nie są tyle warte co nerwów zjadłem. A teraz jestem szczęśliwy że mogę odetchnąć od tych problemów i Macieja. Ty masz tam jakieś pieniadze do odzyskania?

ktoś Nowy wpis
@Geodezja GLOBE

Panie Władysławie, udało się Panu odzyskać należności?

Damian
@Mądry

A co mówił co nie zgadzało się z rzeczywistością? Daj proszę cynk, bo chciałem tu z cv iść.

@Damian

Nie trać czasu szukaj gdzie indziej chyba że chcesz jeźdźić i sie prosić o problemy zresztą jak widać bankrut.

Natalka Nowy wpis
@Mądry

Czy w MK Bud Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w MK Bud Sp. z o.o. na stanowisko Brygady budowlane - stany surowe, roboty sprzętowe, kamienia? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

a to jest tutaj nadal problem z terminowymi i regularnymi wypłatami, że podajesz taki numer do kontaktu w tej sprawie? wiem, że kiedyś był z tym kłopot. ale czy nadal jest? wyjaśnij, skąd się wziął teraz ten Twój komentarz.

Aleksander

Jest praca ale tylko dla podwykonawców mających swoje brygady budowlane. A jak ktoś prowadzi jednoosobową firmę zajmującą się pracami ogólnobudowlanymi to też może nawiązać współpracę czy tylko firmy mające duże grupy pracowników? Powiedzcie.

misiek 24

kolegon jak tak Cię (usunięte przez administratora)strasznie to walcz, dzwon przecież masz adres to jedź do tej firmy a nie pierniczcie na tych pseudo portalach co komu ślina na język przyniesie! ja bym pojechał i rozmawiał a (usunięte przez administratora) na portalu. Wybacz ale coś minut się nie podoba, to są portale do pomówień gdzie każdy może na temat każdego napisać wszystko!!! Zresztą sprzedaje tej firmie od 10 lat cement i nigdy nie miałem problemu.... poza jedną sytuacją.... ale zadzwoniłem i wyjaśniłem a nie pisałem ja dziecko na portalach drogi przedsiębiorco.

@misiek 24

Za niedługo nie będziesz miał gdzie jechać. Działka gdzie znajduje się firma jest na licytacji komorniczej. Więc to że gościu nie płaci to raczej nie puste słowa.

@misiek 24

Gdyby takie opinie na takich "pseudo portalach" pojawiły się wcześniej nie wpadłbym w takie (usunięte przez administratora) jakie zaserwował mi właściciel tej firmy. Z nimi to tylko za gotówkę!

na archiwalnych stronach z licytacji komorniczej można znaleźć numer księgi wieczystej działki , wystarczy tam wejść aby zobaczyć jakie długi są pod jedną działką.

Zofia

i co, wiecie coś na temat tego, że działka na której znajduje się firma jest w licytacji komorniczej ? czy to prawda ? wiecie coś jak się sytuacja potoczyła, bo komentarz w tej sprawie się pojawił we wrzesniu to moze sie cos zmienilo , stalo od tamtej pory

UWAŻAJCIE

Ciekawe że nagle dwie osoby się znalazły do chwalenia tej firmy - tak więc p. Macieju chyba powinien pan wiedzieć gdzie są długi...

Pracowałem w tej firmie kilka lat. Gdyby nie fakt że musiałem zmienić robotę z przyczyn rodzinnych to robił bym tam do dzisiaj. Jak dla mnie wszystko było dobrze i uczciwie. Materiały także musieli płacić skoro biorą od lat od tych samych hurtowni.

Daniel 74

jakie materiały były brane? może coś pomogę..... współpracujemy z tą firmą długo różnie było ale zawsze otrzymywałem swoje fakturki pozdrawiam

UWAŻAJCIE

Nie płacą za materiały które wzięli!!!!! Pierwsze przeciągają termin ile mogą po czym kontakt się całkowicie urywa!!! p. Maciej jest naprawdę niepoważnym człowiekiem! (wraz ze swoim ojcem)

Zostaw merytoryczną opinię o MK Bud Sp. z o.o. - Bilsko

• Jak się pracuje w MK Bud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MK Bud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MK Bud Sp. z o.o.?

MK Bud Sp. z o.o.
  • 282