Opinie o Agencja Ochrony Transfer Sp. z o.o. w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Transfer Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Ochrony Transfer Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Transfer Sp. z o.o. w Tomaszów Mazowiecki

Mira Nowy wpis

Dzień dobry, szukam pracy biurowej w Tomaszowie, do Zielonej miałabym naprawdę blisko, nie mam jednak pojęcia czy przyjmują do siebie na administrację. Może tu by ktoś wiedział? Dodatkowo widzę po ostatnich komentarzach, że może przydałoby się ktoś do pomocy skoro występują jakieś problemy z kontaktem?

ochroniarz z TM Nowy wpis

Od nowego roku w miesiąc w miesiąc wypłaty przychodzą z opóźnieniem. W biurze nikt nie odbiera telefonów i łącznie z prezesem bo nawet nie wiadomo który jest oficjalnie prezesem syn czy ojciec. Żaden koordynator nie wytrzymuje w firmie długo. Firma nie wypłaca odpraw emerytalnych osoby idą z firmą do sądu pracy. Firma dziad. Nie polecam tej firmy jako do pracy.

zniesmaczony Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie 4 miesiące. Ponieważ jestem osobą niepełnosprawną to wypłata przychodziła na czas. A co do urlopów do zostaliśmy wszyscy (usunięte przez administratora) Na obiekcie zatrudnionych więcej ludzi niż potrzeba, dlatego nie mieliśmy możliwości wypracować swojej normy. Wmawiano nam że to dla naszego dobra, bo mniej pracujemy a mamy całą wypłatę. Ale tego że nie godziny były bez naszej wiedzy pokrywane urlopem dowiedzieliśmy się dopiero przy zwolnieniu, Gdy zamiast ekwiwalentu za niewykorzystany urlop była informacja ze mamy się cieszyć że nie musimy dopłacać bo mieliśmy tyle nie dogodzin bo w firmie obowiązuje roczny okres rozliczeniowy. Hitem natomiast było gdy po 3 miesiącach umowy na czas próbny, domagałem się kolejnej umowy. Gdy jej nie dostałem napisałem oświadczenie że się zwalniam bez wypowiedzenia z dniem 15, a oni zamiast wysłać mi świadectwo pracy wysłali mi po tygodniu umowę do 31. Skandal. Mój staż pracy ogółem to 45lat pracy ale tak (usunięte przez administratora) firmy jeszcze nie spotkałem. Gdybym miał po raz kolejny ofertę pracy od Transfera, nigdy bym się nie zatrudnił.

@zniesmaczony

I nie było już żadnego komentarza względem poprzedniego oświadczenia? Teraz nie rozumiem znaczenia tej przesłanej później umowy. Skoro nie została podpisana nie była ważna? Czy później udało się jeszcze nawiązać kontakt czy jednak nie było takiej potrzeby?

No i co generalnie z tą kasą o której tu pisali? Z rok temu ktoś tu twierdził, że miewał z nią problemy. Zastanawiam się czy sytuacja do dziś jest jakkolwiek rozwiązana? W oko wpadła mi po prostu oferta z FB dla koordynatora, była dość dawna... Wiec czy obecnie tez są możliwe takie nabory? A jeżeli tak to za jaka stawkę się pracuje?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agencja Ochrony Transfer Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Ulu

Powiem krótko zwięźle i na temat. Takiego (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)nigdy nie doświadczyłem. Brak szacunku do pracownika! A'la prezes gdy jest dzień wypłat nie odbiera telefonów. A o tych niedoświadczonych z biura nie wspomnę! Okłamują i oszukują ludzi!! Nie polecam ! (usunięte przez administratora)!!

Nie polecam tej firmy prezes nie odbiera nie dostarcza wypłaty na czas i kompletny brak szacunku do pracownika

Katarzyna

poczytałam troche opinii i duzo osob ma tez taki problem jak ty, czy dlugo tam pracowales i duzo ci zalegaja czy to jest jednomiesiecza akcja ?

Jony

Ja pracowałem w Stacji Monitoringu w Piotrkowie Trybunalskim tam nikt nie odbiera telefonów a korespądęcja wraca z adnotacją ODÓWIŁ PRZYJĘCIA .Po długich poszukiwaniach nawet przez POLICJĘ okazało sie że tam nie ma nikogo a wszystko znajduje się w Tomaszowie pod nazwą firmy TRANSFER Problem mam z urlopami należało mi się 26 dni za rok pracy + za 3 miesiące 7 dni + 10 dni dodatkowego urlopu za grupę niepełnosprawności. Wypłacono mi jakąś kwotę za urlop nie wiem za ile dni a nawet dokładnie nie wiem ile .Rozmawiałem z kimś chyba z księgowości ale oświadczono mi że nie dostanę tego na piśmie za ile dni BO na świadectwie pracy jest że wykorzystałem 18 dni A JA nie wykorzystałem ani jednego dnia a pracownica wmawiała mi że tak się pisze .PRZY PRZYJĘCIU do pracy musiałem podpisać imblanko podanie o zwolnienie oraz podanie o urlop wypoczynkowy A HITEM JEST TO ŻE SWIADECTWO PRACY WYPEŁNINO 1 SIERPNIA 20022 była to niedziela a wysłano mi 30 LIPCA to był piątek

Weronika
@Jony

Wiesz co, jeśli to co piszesz to faktycznie prawda to w teorii wszystko czarno na białym masz co i jak. Zwłaszcza te daty, które przytaczasz. Ciekawa jestem co z tym dalej w takim razie?

Ja na miejscu właściciela zastanowiłbym się nad swoim losem bo Tomaszów nie jest duży i echo szybko się rozniesie. Choć z doświadczenia wiem że on sam jest człowiekiem który nie potrafi utrzymać ludzi a jego jedyne zachowanie ( on uważa że idealne ) woła o pomstę do nieba. Facet uważa że jak jest duży i będzie krzyczał na pracowników to utrzyma ich przy sobie. Otóż niestety jest w dużym błędzie... O pracownika Panie Prezesie się dba póki jest. Bo Ci dobrzy to już u Pana byli... Pozdrawiam

Sqrwiel

Teraz (usunięte przez administratora) ludzi po Polsce. Turek np.

Barbara
@Sqrwiel

Serio jest aż tak źle? i co masz na myśli mówiąc że echo szybko się rozniesie, co ten właściciel zrobił?

krystianlwg

Kompletny brak kontaktu, zgodzę się z kolegą niżej. Pan rekruter dodaje numer do ignorowanych, inne odbiera w ciągu 3 sekund. Omijać oszustów wielkim łukiem!

szczeciniak na motorku
@krystianlwg

Dokładnie Pan rekruter ,ktory rekrutuje w Szczecinie powinien sie zastanowic czego On chce. Umawia sie ze mna na poniedzialek ,abym obejrzał obiekt przy Bohaterów Warszawy 33.Ok umowilismy sie,nastepnie zadzwonił do mnie po poludniu po 15:00 i poprosił czy nie moglbym przyjsc juz w niedziele na sluzbe 24 (wiedzial ze mam badania lekarskie i zaswiadczenie o niekaralności aktualne) zgodzilem sie i zapytalem o godzine pracy na rano, powiedzial ze oddzwoni pod wieczór i ustawi kogos kto mnie przeszkoli rano (nie pomyslalem ze przeciez ten kogo zmieniam mnie przeszkolić może) i niby wszystko ok-ale...Mial odzwonic-nie odzwonił-ja zadzwonilem godz 18:00 i powiedzial ze oddzwoni za godzine i .echo..dzwonie ja nie odbiera ,pisze sms nie odpisuje. Nastepny dzień dzwonie -nie odbiera -pisze sms ,nie odpisuje. Jesli tak traktuje sie chętnych pracowników do pracy w tej firmie to ktoś tu musi sie głeboko zastanowić nad swoim postepowaniem Wystarczylby panie rekruter sms o tresci Rezygnuje z Pana. Pozdrawiam Waldemar.A(Pan wie który?Ten co motorem jeżdzi) Firma Ochrona Transfer powinna dobrze prześwietlić hm..swoich rekruterów o ile nie wie jak działają.

On
@szczeciniak na motorku

Tutaj firma nie prześwietli rekrutera. Po tym co Pan opisał to miał Pan do czynienia z prezesem firmy. On zawsze olewa i (usunięte przez administratora) Pracowników. Nawet jak coś sam źle zrobi to i tak zgania na innych. Norma

@krystianlwg

Bo to prawda

Czy zdarzają się nadgodziny w Agencja Ochrony Transfer Sp. z o.o.?

Nadgodziny... Jest ich pełno i nie ma kto ich oddać. Nikt nie chce za nie zapłacić a prezes ciągle uważa że ma się niedogodziny

@Libecik a oddali wam tą różnicę co za mało wypłacili?

@Kasia

Kasiu mieli wypłacić przy kolejnej wypłacie, niestety najpierw trzeba ją dostać, kolejny raz nie ma wypłaty na czas, to co się tu dzieje to jakaś kpina, naprawdę mają ludzi za nic, na chwilę obecną więcej napisać nie mogę, ale proszę mi wierzyć nie warto z nimi zaczynać

@Kasia

Kasiu a czy ty masz z nimi jakieś doświadczenie?

Libecik

To zwykli (usunięte przez administratora) w grudniu zaczęliśmy z nimi przygodę, dostaliśmy umowę zlecenie tylko na grudzień no bo od nowego roku zmiana stawki itd, umowa bardzo dziwna pierwszy raz spotkaliśmy się by na umowie nie było daty wypłaty, nie dostaliśmy plakietek czy tam idyfikatora to też raczej bardzo dziwne, jest już 9 luty a my po nowym roku jesteśmy bez umowy, co chwilę słyszymy że w przyszłym tygodniu i tak już kilka razy, pierwsza wypłata wpłynęła z 3 dniowym opuznieniem i w dodatku każdy z nas dostał za mało, jeśli jutro kasa nie będzie na czas i nie zdeklarują się z tymi umowami to idziemy z tym do inspekcji pracy, jeśli ktoś ma wybór to niech nie zaczyna z nimi współpracy

Mariusz

@slaw dlaczego wyłącznie takich?

Magda

Przyjmują osoby które maja orzeczenie o niepełnosprawności ?

Slaw
@Magda

Tylko i wyłącznie tak;)

@hehe czyli nie ma opcji na stała prace w tej firmie?

Xxx
@Karolina

Opcja jest zawsze. Wystarczy Orzeczenie i odporność na wieczny opr od prezesa. Bo on jak przyjeżdża do nas na obiekt to tylko tak robi. To mówi każdy

Jak tam z pracą w firmie Agencja Ochrony Transfer Sp. z o.o. w miejscowości Tomaszów Mazowiecki? Niestety komentarzy nowych brak.

Hehe

Lipa...to jedyne z jedynych słów jakie można powiedzieć o tej firmie. Praca w niech to tak naprawdę nie ma czym sie chwalić. Jest bo jest ale to przejściowa praca jaką ma każdy pracujacy w tej firmie

Chadar

Nie mam nic do firmy. Jedynie do osób pracujących w biurze. Panie które tam pracują nie są w stanie lub nie chcą powiedzieć pracownikowi ile ma urlopu, prezes czy właściciel bardzo gburowaty wręcz chamsko odnoszący się do pracowników. Daje neutralną ocenę tylko ze względu na kierownika ochrony. To jedna z nielicznych osób która potrafi utrzymać ludzi przy pracy w tej firmie i z którą da się coś normalnie załatwić.

xyz

Brak kontaktu z rekruterem. Umawia się wstępnie na określony dzień, po czym dzwoni i informuje, ze poda godzinę i kontakt znika. Odbiera tylko z innych, nieznanych numerów. Nie polecam tej agencji.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Transfer Sp. z o.o. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Transfer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Transfer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Transfer Sp. z o.o.?

Agencja Ochrony Transfer Sp. z o.o.
  • Zielona 7
    97-200 Tomaszów Mazowiecki
  • NIP: 7732477946 REGON: 363621991 KRS: 0000599763

Agencja Ochrony Transfer Sp. z o.o.