Opinie o Simart Center Sp. z o.o. w Szczecin

Simart Center Sp. z o.o.
5 1 8 5 1
Jacek Noname Nowy wpis
Nazwa działu: IT

Kilka uwag od byłego pracownika... Praca "specyficzna" z uwagi na wytwarzany produkt. Specjalistyczny, wymagający przyswojenia dodatkowej wiedzy, zrozumienia tematu i załapania "bakcyla". Dla osoby zainteresowanej medycyną na pewno ciekawa i rozwijająca. Szef wymagający, pasjonat z potężna wiedzą medyczna. Bardzo konkretny. Mi to pasowało. Odszedłem gdy chciałem się rozwijać i miałem nowy pomysł na to co chce robić.

Tak11Nie1
programista
Nazwa działu: IT

Prezes firmy to jest jeden wielki (usunięte przez administratora) i krętacz. W środowisku ma łatkę tego, że każdy kto z nim współpracował się z nim sądzi. Ma tendencję do "braku wiedzy" o tym co się dzieję nieprawidłowo w księgowości zatrudniając raptem kilku pracowników, ale perfekcyjnie jest w stanie wypunktować ile czasu się rzeczywiście pracuje czy jak się robi swoją pracę. Ma potrzebę całkowitej kontroli nad tym co robią pracownicy, z tego też powodu w zakładzie pracy montuje kamery (tłumacząc się oczywiście zupełnie innymi rzeczami). Ale już sam proces wytwarzania oprogramowania jest pozostawiony samopas, bo w zespole nawet nie ma osoby, która ma doświadczenie w prowadzeniu projektów IT. Najważniejsze żeby dostarczyć coś zgodnie z tym co sobie szef zaplanuje i w czasie, który sam sobie oszacuje. Za starych czasów jak był instruktorem kursów z branży ratownictwa medycznego również leciał z ludźmi w kulki. Znam sporo osób z branży IT jak i jego starych znajomych z czasów ratownictwa medycznego i nie usłyszałem o nim dobrego słowa. Polecam tą pracę jeśli lubisz pracę w stresie, zaniżanie poczucia własnej wartości przez przełożonego, pracę w dosłownie mówiąc młodym i dynamicznym zespole (gdzie dla każdej osoby jest to pierwsza praca w branży, a do tego panuje duża rotacja przez to, że ciężko długo wytrzymać takie warunki) oraz mikrozarządzanie zespołem przez szefa. W skrócie mówiąc lepiej unikać współpracy z tą osobą, no chyba, że jest się masochistą albo chce się skończyć w sądzie ze sprawą o dochodzenie swoich praw tudzież żeby bronić swojej racji. Nie wspominając już o problemie z terminową i czystą (tj. w całości na konto, bez wałków) wypłatą wynagrodzenia na konto czy z odliczaniem składek na ZUS.

Tak3Nie19
Kaśka
@programista

Myślę, że: - nie powinieneś nazywać się programistą, bo możesz obrazić tych prawdziwych; - wytrzeć mleko spod nosa; - i zjeść snickersa... Widzę, że znajomości w branży musiałeś zacząć zdobywać już w przedszkolu, nie wspomnę już o wiedzy z zarządzania, czy innych dziedzin. Pomijając fakt, że widać, że Twoje ego uwiera pod czapeczką, możemy dać namiary na dobrego psychiatrę.

Tak15Nie1
programista Nowy wpis
@Kaśka

Przykre, że jedyne argumenty, jakie potrafisz przeciwko mnie wytoczyć są ad personam. Przy okazji dziękuję, że się martwisz o moje zdrowie, ale wszystko z nim w porządku. Cieszę się też, że pokazujesz jaki poziom reprezentują kadry i księgowość w tej firmie. Myślę, że pomoże to przyszłym potencjalnym pracownikom dobrze poznać z jakimi osobami będzie miała (nie)przyjemność pracować :)

Tak2Nie13
Kaśka Nowy wpis
@programista

Przeczytaj może swoją opinię, w której krytykujesz cały zespół i napisz jeszcze raz o argumentach. Wyciągasz rzekomą przeszłość Prezesa, krytykujesz chłopaków, rozsyłasz wiadomości do kontrahentów i śmiesz mówić o poziomie. Chcesz mnie krytykować, proszę bardzo, ale nie możesz krytykować reszty tylko dlatego, że Twoje ambicje nie współgrają z umiejętnościami i nie możesz ich dogonić .Na tym zakończmy tą miłą konwersację.

Tak15Nie1
programista Nowy wpis
@Kaśka

Kompletnie nie widzę w swojej opinii opartej na faktach miejsca, w którym krytykuję "cały zespół" czy też "chłopaków". Jeżeli uważasz, że według Ciebie krytyką jest to, że powiedziałem, że zespół jest młody (co jest faktem), czy też, że zespół jest niedoświadczony w prowadzeniu projektów IT (bo nie ma w zespole project managera, który ma doświadczenie w prowadzeniu innych projektów), czy też może to, że jest to pierwsza praca "chłopaków" w tej branży (no nie ukrywajmy, że jest). Jest to o wiele bardziej konstruktywne niż to, że "nie powinienem nazywać siebie programistą, bo mogę obrazić tych prawdziwych" i przynajmniej oparte na faktach i konkretnych argumentach. Myślę, że wystarczająco pokazaliście już poziom ludzi pracujących w firmie. Zatem pozdrawiam cieplutko rodzinkę :)

Tak1Nie13
Jerry aka Wszczyphuj
 Rekomendacja

Mam ponad 10 lat doswiadczenia pracy w branzy gier komputerowych jako programista i obecnie pracuje i bede pracowal do emerytury w simart.center. Praca tutaj jest nie dla miekkich milenialsow lub harcerzy - trzeba rozwiazywac problemy na czas i szukac komprosmisow gdy trzeba. Prezez to twardy czlowiek, wiec ma inne podjecie niz wiekszac managerow w IT - widzial swoje jako medyk (reka noga mozg na scanie) a co do zarzadznia projektami IT to wszyscy sie uczymy tak my jak i prezez.

Tak16Nie1

Dodaj opinię na temat firmy Simart Center Sp. z o.o. w miejscowości Szczecin i rozpocznij dyskusję na jej temat jako pracodawcy. Wiele osób, które zastanawiają się czy wysłać do tej firmy CV, czeka na twój komentarz.

Tak2Nie14
Ranking