PKN Orlen

Kielce

Opinie o PKN Orlen

mariano

każdy lubi to co robi @kondycja. Mnie bardziej pasuje Kierownik Projektu w Dziale Aplikacji - Biuro Informatyki. Wymagane wyższe wykształcenie IT i 5 lat doświadczenia na stanowisku o takiej odpowiedzialności. Duże wymagania ale stanowisko nie byle jakie. I prestiż i pieniądze

agm

Ja pracowałam w Kielcach i jest straszne . Kierownik jest nie sprawiedliwy co do wypłaty jeden pracownik jest wywyższany szanowany a reszte osób to zgnoić. Laska tak się obija że jakaś masakra , kierownik nie zwraca jej żadnej uwagi a reszta pracowników jest poganiana i płaci same ochłapy.Ni polecam zastanówcie się kilka razy zanim tam pójdziesz.Na początku będzie ok przez dwa mies a potem to już patologia nie z tej ziemi .

Rob

Czy to znaczy, że między Kielcami a Warszawą jest aż tak duża różnica w wynagrodzeniach ?

Ta wypowiedź, to jakieś bezczelna kłamstwo kogoś ze stanowiskiem kierowniczym. Pracowałem w Orlenie i wiem, że praktycznie nikt nie ma pensji większej, niż firma jest zmuszona zaoferować. jakieś 1100-1300 zł netto to standard. [usunięte przez moderatora]

tici

heheheh a to dobre 2000 zł hehheheheheh baaardzo śmieszne ja po przepracowaniu wszystkich godzin za cały miesiąc mam na rekę 1100 zł i to jest największa wyplata uwzględniając już godziny nocne, pracę w święta i weekendy! Przez 3 lata nie było na moim koncie więcej niż te 1100 !!!!!! Dodam że to i tak dużo bo wziąwszy pod uwagę 2 aneksy po których wzrosła płacą to przed ich podpisaniem wypłata wynosiła do ok 980. A praca bez rewelacji jeśli pomylisz się w wydawaniu pieniędzy co niestety się zdarza to cóż oddaje się ze swojej pensyjki.

Zostaw opinię o PKN Orlen - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKN Orlen