Opinie o Lider Pożyczki Gotówkowe Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lider Pożyczki Gotówkowe Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Lider Pożyczki Gotówkowe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lider Pożyczki Gotówkowe Sp. z o.o. w Jelenia Góra

I co, do teraz nie wiadomo jak z tymi pożyczkami? Interesuje mnie praca jako przedstawiciel finansowy, jak widać jest to zatrudnienie na umowę zlecenie w formie pracy dodatkowej, czy jest wiec szansa na to by ktoś doświadczony ją opisał? Ile można zarobić? i w jakiej formie Pracodawca wspiera przedstawiciela?

ja Nowy wpis

100 zł za umowę z nowym klientem , za kwoty zebrane od klientów 5% plus ewentualna premia na koniec miesiąca 2% za realizację celu tyle

@ja

Z Twojego doświadczenia, zakładając 4 h dziennie przez 5 dni w tygodniu, czyli takie jakby pół etatu, to jakie pieniądze są tu realne w perspektywie miesiąca? Szkoleniowo lub marketingowo firma wspiera?

Czy poziom wynagrodzeń w Lider Pożyczki Gotówkowe Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Lento.pl 26 stycznia.

Wredna27

Witam czy firma Lider Pożyczki oddaje sprawę do komorników ?

Kaśka

Nie polecam tej pożyczki!!!Kierowniczka jak i przedstawicielka oszukuja, wpłacasz tyle ile powinno być a Panie wpisuja sobie gdzie dadza wiecej a gdzie mniej a później wydzwaniaja że za mało wpłacone....

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lider Pożyczki Gotówkowe Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Justyna

Szukam informacji o ilości godzin pracy jako Doradca klienta? Jest teraz rekrutacja na tę posadę. I napisali, że jest to praca dodatkowa. Znaczy, ile godzin w miesiącu trzeba pracować? Jest stała ich ilość czy jakoś bardziej elastycznie to wygląda?

mirki2
@Justyna

Sama ustalasz dni i godziny pracy z Klientami.

Justyna

Agata

Jaki nr zeby dodzwonic sie o kredyt

Na jakie benefity można liczyć w Lider Pożyczki Gotówkowe Sp. z o.o.?

Dina

Żadnych odlicz paliwo albo bilet miesięczny w rezultacie dopłacasz do firmy

Krystyna
@Dina

a więcej info odnośnie warunków pracy liderów? zadania / wymagania, ostateczny zarobek? jak niby można do nich jeszcze dopłacać, wyjaśnisz to na liczbach?

Wanda

Aktualnie jest oferta pracy dla przedstawiciela finansowego, umowa zlecenie ale nie podają w ogłoszeniu wynagrodzenia, wiecie ile taki przedstawiciel miesięcznie może realnie zarobić?

Dina
@Wanda

Zależy od ilości umów za umowę 100zl brutto za zbiórki 6 procent brutto odlicz od tego bilet miesięczny albo paliwo żadnych bonusów -w efekcie dopłacasz do firmy

Przedstawiciel

Witam chciałbym Polecić Firmę. Lider szanuje pracowników pozwala wdrażać swoje pomysły , organizuje spotkania integracyjne dba o potrzeby pracowników i klientów zachowując przy tym najwyższe jakości obsługi .Pozdrawiam wszystkich odwiedzających to forum najlepsza firma pożyczkowa w której można pracować w branży pożyczek jestem ponad 11 lat

Pati
@Przedstawiciel

Chciałam się zapytać a jak wygląda sytuacja gdy się straci pracę a jednak człowiek nie ma na tyle pieniędzy żeby spłacić cała rate jak to wtedy wyglada

Ruda123456
@Pati

Będą tak długo nękać telefonami i grożenie ze to wyłudzenie pieniędzy.

Ewelina
@Ruda123456

A czy w takich niepewnych sytuacjach nie powinno sie nie brac pożyczek? Wtedy nie byłoby problemów.

Pati13
@Przedstawiciel

Nie ma to jak samemu sobie pisać opinie co? Śmierdzi oszustwami na kilometr

Niki

Straszą policją o wyłudzenie .. brak słów 2dni spóźnienia i tłumaczenia dlaczego i tak swoje .. brak słów nie polecam

Krystyna
@Niki

Poważnie straszną policją? Na jakiej podstawie niby?

Nie polecam tej pożyczki nikomu przedstawicielka nie kompetentna zarówno jak kierowniczka spóźniłam się z zapłatą jednej raty obgadala mnie w całym mieście bo nie dostała bonus Oczywiście rata została zapłacona unikajcie tej pożyczki szerokim łukiem ????

Ruda123456
@Karolina

Witam miałam podobna sytuacje znajomi i rodzina się teraz ze mnie śmieje

Zofia
@Ruda123456

Opowiedz o Twojej sytuacji jak możesz ...

Klijent

Uwaga na firmę a szczególnie na kierowniczkę z terenu Ząbkowic Śląskich Panią Marzenę (usunięte przez administratora) pobiera pieniądze na raty raz mówi że jest już końcówka np. 200 złotych a po tygodniu ona tak nie mówiła nagle jest ponad 400 do oddania. Nie wiem czy kasę bierze do kieszeni i wali ludzi w konia. Wiem z naszego terenu że nie jestem pierwsza osoba z którą już tak leci w konia

Klientka
@Klijent

Można prosić jakiś namiar na Priv , jestem w tej samej sytuacji i pewnie przez ta sama osobę robiona w konia

@Klientka

Witam proszę o kontakt telefoniczny 720860801

Lukasz
@Klijent

A ktoś mi wytłumaczy co to jest ten weksel . Bo do tej pory od przedstawiciela nie dostałem odp a jestem już 6 miesięcy po spłaceniu

Aneta
@Lukasz

No weksel to taki papier wartościowy, który zobowiązuje do zapłaty tak w mocnym "skrócie". Udało się w końcu skontaktować z przedstawicielem? Czy masz jakiegoś dedykowanego dla swojej sprawy czy zawsze z kim innym rozmawiasz?

Nie polecam nikomu tej pożyczki, kierowniczka jest nie kompetentna, umawia się na dany dzień i co do czego nagle nie przyjdzie,..z dala od tej firmy

Luki

Ile czasu czeka się na weksel i co to jest ten weksel ?

barbra1

Witam Mam pytanie , czy jeśli spłaciłam pożyczkę wcześniej , należy mi się zwrot prowizji

Mania

Jeśli chodzi o nowych klientów to obsługa jakaś tragedia. Kierownik regionalny to buc A nie człowiek. (usunięte przez administratora)

Annn

Nie polecam !!Po spłacie dwóch pożyczek męża w styczniu mojej we wrześniu do chwili obecnej nie odzyskalismy weksli in blanco.Zero kontaktu jak i z kierownikiem tak i z przedstawicielką.A i nie ukrywam że Pani z infolini również ma zgłoszenia daleko w poważaniu.

max

Na jakich zasadach firma udziela pożyczki???ktoś może coś podpowiedzieć ???

Lina

Ja na inny temat ludzie jak najdalej od tej firmy pożyczasz 3000a musisz oddać 6000 Ziobro za was powinien się wziąć

Zostaw merytoryczną opinię o Lider Pożyczki Gotówkowe Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Lider Pożyczki Gotówkowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lider Pożyczki Gotówkowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Lider Pożyczki Gotówkowe Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Cieplicka 64
    58-560 Jelenia Góra

Lider Pożyczki Gotówkowe Sp. z o.o.