Opinie o Deka Trade Agro Sp. z o.o. w Wiśniewko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Deka Trade Agro Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Deka Trade Agro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deka Trade Agro Sp. z o.o. w Wiśniewko

Zuza Nowy wpis

kiedyś w ogłoszeniu widziałam, że Przedstawiciel Handlowy ma oferowana umowę o pracę. Zastanawiam się czy zatrudnienie na B2B byłoby w ogóle możliwe? I czy w tym roku będą jeszcze kogoś szukać?

Dawid Nowy wpis

Witam!!! Chcę się tam zatrudniać na kierowcę kat C E czy warto wogole zaczynać temat? Czy jednak nie?

Na jakie zarobki może liczyć mechanik/spawacz, chodzi o pracę ogólna na warsztacie?

Ilona Nowy wpis
@Kandydat

To jest gdzieś jakaś oferta teraz? Bo ja nic nie widzę. Czy będziesz aplikować "w ciemno"? Swoją drogą to ciekawe czy odpowiadają na takie aplikacje.

Kandydat Nowy wpis
@Ilona

Chce aplikować w ciemno, ale chciałbym wiedzieć mniej więcej jakie tam są zarobki.

Były Pracownik

Pracowałem w tej firmie i pieniądze zawsze były na czas. Nie ma co narzekać. Wszędzie pięknie gdzie nie ma nas.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Deka Trade Agro Sp. z o.o. na stanowisko Koordynator/ka biura? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Aneta

Piszecie o opóźnieniach w wypłacaniu pieniędzy, ktoś może powiedzieć jak długie to są opóźnienia? Coś jeszcze jest nie tak jak powinno w tej firmie? Bo w sumie te opinie mocno niepokoją a szczegółów jest dość mało.

Magda

Firma beznadziejna,nie polecam pracować w Deka Trade.Jeżeli idziesz tam na rekrutacje do obojętnie jakiego działu,mocno się nad tym zastanów.

Bartosz Podlasie

Ostrzegam przed podpisaniem umowy z Deka Trede. Bardzo nie przyjazna firma czują się bogami nie polecam tej firmy i przedstawiciela Grzegorza juz w ogole.

AdamC.

Sprzedalem im zboza, zaplacili z duzym opoznieniem. Tyle w temacie.

Bartosz
@AdamC.

Oni WSZYSTKIM płacom z opóźnieniem

Irek
@Bartosz

Potracenia tez bywaja ponad normy. Ostroznie!

Iza
@Irek

Witam wszystkich nie wiem jak jest teraz ale w 2020 i 2019 bywaly problemy. odstawiałam towar na grubo ponad pół bańki i kaska nie wpływała terminowo. Nie polecam

Maciek
@Irek

Ceny niby wysokie maja - ale Musialem im dostarczyć towar w duzych ilościach, nawet gdy zbiory były mniejsze... co mam o tym myslec?

Ania S.
@AdamC.

czyli absolutnie nic sie nie zmienilo. Dramat.

Zostaw merytoryczną opinię o Deka Trade Agro Sp. z o.o. - Wiśniewko

• Jak się pracuje w Deka Trade Agro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deka Trade Agro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deka Trade Agro Sp. z o.o.?

Deka Trade Agro Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 10 lok. A
    62-110 Wiśniewko
  • NIP: 7661994194 REGON: 362935664 KRS: 0000584911

Deka Trade Agro Sp. z o.o.