Opinie o Skuzar Wierzytelności Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Skuzar Wierzytelności Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Skuzar Wierzytelności Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skuzar Wierzytelności Sp. z o.o. w Wrocław

Czy firma Skuzar Wierzytelności Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Szkoda czasu na nich. Nie wywiązują się z ustaleń. Inne obiecane zlecenia, inna kasa. Po 2 miesiącach proponują zmienione zasady.

Czy mogę prosić o więcej informacji? Staram się tam o pracę i nie wiem czy warto

Czy w Skuzar Wierzytelności Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Oleg

Tragedia prokuratura jak nic powinna zająć się firmą, zmuszają pracowników do oszukiwania osób windykowanych podając im nie prawdziwe informacje naruszające przepisy- cały proceder śmierdzi !!! Panów miejsce jest na Kleczkowska 35 i pewnie wcześniej czy później tam się znajdziecie.

@Oleg

napisz do nas scidk@vp.pl Stowarzyszenie Cywilnej i Demokratycznej Kontroli, sprzątamy te firmy które przestępcze czyny powielają na co dzień

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Skuzar Wierzytelności Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Karol

Widzę że panowie kupili sobie pozytywne opinie i Mają możliwość modelowania. Nie zmienia to faktu że jesteście tragiczni i skończycie tam gdzie wasze miejsce

Zbigniew
@Karol

W jakim sensie tragiczni? Widzę kolejną złą opinię o tej firmie, naprawdę jest tak źle?

Mick
@Zbigniew

A co to jest to modelowanie? :)

@Karol

Jaki jest styl zarządzania w Skuzar Wierzytelności Sp. z o.o.?

poszkodowany

Skuzar jest zgłoszony do Europejskiego Trybunału Praw człowieka, czekamy już za odpowiedzią i po tym pełną parą z pozwem o zadość w taryfie odszkodowawczej Europejskiej. (usunięte przez administratora)

Teresa
@poszkodowany

Witam, czy można prosić o więcej szczegółów?

@Teresa

napisz do nas scidk@vp.pl Stowarzyszenie Cywilnej i Demokratycznej Kontroli , nich każdy poszkodowany idzie po swoją stratę,.

antyskuzar

prowadzone jest już postępowanie prokuratorskie oraz UOKiK p-ko firmię skuzar

Skuzar Wierzytelności
@antyskuzar

Chętnie poznam szczegóły bo do dnia dzisiejszego nie zgłosił się do nas UOKiK ani też żaden z Prokuratorów nie prosił nas o wyjaśnienia. Może jakieś namiary dostaniemy na jednostki prowadzące te postępowania celem umówienia się na złożenie wyjaśnień ? No chyba, że tak tylko wypisuje Pan/Pani nieprawdę na wszelkiego rodzaju portalach ?

antyskuzar
@Skuzar Wierzytelności

To proszę czekać bo wyłudzanie weksli mamy nagrane na kamerze

Mirek
@Skuzar Wierzytelności

Jesteście wielkimi imbecylami skoro publicznie prosicie o podanie gdzie prowadzone jest przeciwko wam postępowanie podpowiem. Jest prowadzone w ETO.

Czarna materia

Firma przekracza totalnie granice swoich praw. Nadają się wszyscy do grupowego pozwu sądowego. Mało tego rozpowszechniają prywatne informacje dodatkowo włączając do spraw osoby totalnie nie związane z problemem. Jeśli ktoś wcześniej już miał podobna sytuację lub szykuje się do pozwu, chętnie dołączę.

@Czarna materia

proszę o kontakt poszkodowany@vp.pl

Zwykli (usunięte przez administratora), firma nadaje się do prokuratury a pracownicy to wieśniactwo i buractwo

Poszkodowany
@Marcin

Zbiera sie grupa poszkodowanych..dołączycie?

@Marcin

zbieram grupę, każdy poszkodowany w najmniejszy sposób będzie mógł wytoczyć powództwo, zapraszam do kontaktu,

luk

Nie warto nawet podchodzić do rozmów rekarutacyjnych. Rozmowa niby w miarę normalna - standardowe pytania. Natomiast nie byli w stanie dwukrotnie dotrzymac terminu na odpowiedź w sprawie wyniku rekrutacji, tłumacząc się, że wplynelo duzo zgłoszeń rekrutacyjnych. Amatorka do potęgi entej, przestrzegam, nawet przed wysłaniem tam cv.

despasito

Niestety, ale brak poszanowania dla pracowników. Rozumiem, że klientów pozyskuje zarząd ale to pracownicy na końcu wykonują ciężką pracę żeby była prowizja dla firmy. Zarząd ma to gdzieś, przecież jak się nie podoba to zmień pracę. Z takim podejściem zarządu, trudno o motywację do czegoś więcej niż tylko minimum. W efekcie zleceniodawcy otrzymują usługę na niskim poziomie, mimo że jest niewykorzystany potencjał wśród pracowników.

Skuzar Wierzytelności
@despasito

Dzień Dobry, chętnie podyskutuję z Panem/Panią w zakresie przedmiotowej opinii. Skuzar Wierzytelności jest spółką powołaną do obrotu wierzytelnościami. Nie zatrudnia ani nigdy nie zatrudniała żadnych pracowników. Nie posiada również żadnych Zleceniodawców. Pańska opinia zatem całkowicie nieprawdziwa i wprowadzająca w błąd innych użytkowników portalu. Pozostaje zgłosić sprawę do administratora.

Zostaw merytoryczną opinię o Skuzar Wierzytelności Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Skuzar Wierzytelności Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skuzar Wierzytelności Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skuzar Wierzytelności Sp. z o.o.?

Skuzar Wierzytelności Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Owczarska 76
    54-020 Wrocław

Skuzar Wierzytelności Sp. z o.o.