Opinie o Marineteknik Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marineteknik Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marineteknik Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marineteknik Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Jaką umowę oferuje Marineteknik Sp. z o.o. dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Asystent / Asystentka.

Maja
@Pracujący

Dzień dobry Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku asystenka ds koordynacji projektów Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

W grudniu szukali Asystentki ds. koordynacji projektu i teraz ponownie pojawiła się oferta. Chciałabym aplikować na stanowisko, ale możecie najpierw zdradzić mi, o co chodzi z tą ponowną rekrutacją? Firma nie znalazła odpowiedniego kandydata? Ciężko sprostać ich oczekiwania lub przejść pozytywnie proces rekrutacyjny? Czy może ktoś zrezygnował? Pracuje ktoś w dziale i napisze parę słów o atmosferze, przełożonym? Widełki jak wyglądają? :) Asystent może się tu rozwinąć i awansować na wyższe stanowisko?

Hej, to super! :) Czyli warto aplikować? Masz może jakieś złote rady dla mnie, jak dobrze wypaść podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej? ;) Pytają o coś konkretnego? Mam przed sobą ofertę pracy i też zauważyłam, że piszą o możliwości rozwoju i awansu na stanowisko koordynatora projektu. To długa droga, czy jeśli ktoś się sprawdzi to można bez przeszkód awansować? Awanse w firmie przeważnie wiążą się z dodatkowymi obowiązkami, czy firma finansowo też daje radę? ;)

Mu2 Nowy wpis

Złota rada to rozmawiaj konkretnie, jasno przedstaw swoje oczekiwania, pilnuj swojego i tego co obiecujesz. Pozostałe pytania polecam zadać w trakcie rozmowy o pracę.

Mery Nowy wpis
@Mu2

Mówisz, żeby jasno przedstawiac oczekiwania. A są w ogóle otwarci na nie? W kwestii stawek ale nie tylko, mają już określone ile zapłacą, czy można sobie wynegocjować coś lepszego? Ciekawe, jak duzo osób próbuje w ogóle i czy to akceptowane jest.

Marineteknik Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Asystent / Asystentka. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Na początek umowa na 3miesiące

Iza
@A

No tak, a potem? Już na czas nieokreślony czy przedłużają w nieskończoność na kolejne okresy? :( Zależy mi aby mieć umowę na stałe, więc zwracam na to uwagę. Aha i wiadomo może czy po okresie próbnym bez problemu dają podwyżkę?

@Iza

Zazwyczaj na rok, a potem nieokreślony

Iza2
@Iza

Zazwyczaj na jakiś znów okres potem na nieokreślony. Podwyżka to kwestia z jakiej strony się pokażesz przez wcześniejszy czas i jak opanowałaś sztukę negocjacji.

Pracujący
@Iza2

Wiadomo że negocjacja najważniejsza. Sami od siebie podwyżek ie dają? Np. raz w roku? Teraz w styczniu nic się nie zapowiada? Trzeba samemu chodzić i prosić?

Maja
@Pracujący

Jakie warunki pracy są w Marineteknik Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Magazynier?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Marineteknik Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. kosztorysowania?

Obecnie firma Marineteknik Sp. z o.o. poszukuje na stanowiska kosztorysant ubezpieczeniowy. Czy ktoś aplikuje?

Firma nie zatrudnia na takie stanowisko

Poszukuję zatrudnienia na Asystent/-ka. Marineteknik Sp. z o.o. oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

AAA

zależy w którym dziale.

Ana

Firma ciągle wrzuca ogłoszenia o prace. Jest tak od dobrych paru miesięcy? Czy to dlatego, że jest aż takie zapotrzebowanie? Czy raczej to wynika z rotacji bo coś na stanowisku jest nie tak?

AAA
@Ana

Jest zapotrzebowanie. Biznes statków wycieczkowych odżywa po covid więc zatrudniają

Czym Marineteknik Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Kawa

Kawę dobrą i mleko :)

Magdalena

W sensie, że jakich? Bo widzę, że pomniejsze socjalne chyba są?

@Magdalena

Narzedzia pracy to nie jest zaden dodatek

Magdalena

Ale mnie o narzędzia przecież nie chodziło, nawet o nich nie wspomniałam? Ale, że są to spoko, jakie?

@Magdalena

Komputer i monitor

Z punktu widzenia Elektryka wszystko zależy na kogo z Prowadzących trafisz. Są ludzie z kulturą, predyspozycjami, kompetencjami i doświadczeniem. Na szczęście takich jest zdecydowana większość. Możesz także trafić na Prowadzących, którzy mają doświadczenie w elektryce, ale przede wszystkim są pociotkami Zarzadu. To takie robienie we własne gniazdo, kiedy miernota interpersonalna dostaje władzę, a chamstwo, prostactwo i (usunięte przez administratora) dosłownie wylewa się przez uszy razem z bąbelkami wody sodowej nagazowanej faktem mianowania. Żenujący spektakl oprawiony dodatkowo częstym kacem i idącym za tym jeszcze większym notorycznym w...wieniem przekładanym na ludzi... Korzystając z okazji pozdrawiam Brodę ;-)

Jak długo trwa proces awansu w Marineteknik Sp. z o.o.?

XXX

Dosyć długo. Ale z wyjazdu na wyjazd zdobywają doświadczenie i renomę można awansować.

Małgorzata
@XXX

Wcale się nie dziwie że trwa długo, w większości firm tak jest. Bardziej mnie interesuje ile trwa to długo., rok czy 5 lat bardziej ? czy o awans można starać sie samemu pisząc pismo do zarządu czy tylko oni go dają według własnego uznania?

ZZZ
@Małgorzata

Jak firma się rozrasta to powiększa skład więc oczywiste jest wtedy, że doświadczony pracownik ma szansę się wykazać i zostać liderem zespołu. To pewnego rodzaju awans za lojalność i doświadczenie. Jeżeli tak jest to wiesz że masz uczciwą relacje z szefem. A jak nie to wypada mu o tym przypomnieć. W przeciwnym razie szukaj szczęścia gdzie indziej. Takie życie. Ja co do projektów nie mogę narzekać jest nieco lepiej, podobno sytuacja z projektami wyjazdami się robi spoko.

ZZZ
@Małgorzata

Jak widzę że mija 2-3 rok i nie ma poprawy to dziękuje za takie zlecenia Trzeba szanować czas

Edward
@ZZZ

To fajnie że tak dobrze ci się pracuje. Masz jakieś premie za zrobione projekty czy tylko sama podstawa?

Karol

Jakich osób szuka firma do pracy?

Czy Marineteknik Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

PR

Umowa o pracę dla ludzi z biura

Łukasz

Wiem że na dzień dzisiejszy i na najbliższe miesiące nie ma żadnych kontraktów. Ale mam pytanie odnośnie aplikowania do MarineTeknik, w jaki sposób aplikowaliście? Czy jest rozmowa kwalifikacyjna? Jak to wygląda? Byłem już kiedyś na kontrakcie z innej firmy a teraz chciałbym zobaczyć jak jest z tej. Pozdro

??

Czy ktoś ma jakieś info kiedy rozpoczną się jakieś wyjazdy ?Czy jest szansa ze jeszcze w tym roku?

Czy firma nie poszukuje pracowników do administracji biurowej?

@Anna

W chwili obecnej rekrutacja wstrzymana.

Wiecie czy Marineteknik Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

A

Nie ma możliwości pracy zdalnej biuro MT jest w Pruszczu i każdy zatrudniony na etacie laptopa i telefon ma.

A

A dlaczego MT to nienormalna firma? Wszystkie płatności za kontrakty są przez Veem'a i bardzo sprawnie się to odbywa

Tom

Serio są tutaj oferty pracy w Singapurze? Jest ktoś, kto może miał doświadczenie z taką pracą? Bo brzmi to fajnie i egzotycznie.

To nie biuro turystyczne
@Tom

Egzotycznie? Nie zapomnij, że jedziesz tam pracować a nie zwiedzać.

@To nie biuro turystyczne

A pracujesz w tym Singapurze dla Marineteknik? Jak tam jest? Byłabym bardzo wdzięczna za udzielenie odpowiedzi.

Elektryk

Wiadomo gdzie można aplikować o pracę i jakie są szanse dostania się? Pozdrawiam

a
@Elektryk

Hej, czy w firmie Marineteknik Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

leks

Jak pracujesz na kontrakcie to nie, jest stawka x ilość godzin. Jak na etacie to jest tak jak w kodeksie pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Marineteknik Sp. z o.o. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Marineteknik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marineteknik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marineteknik Sp. z o.o.?

Marineteknik Sp. z o.o.
  • Grunwaldzka 105