Opinie o Luxusolary Sp. z o.o. w Bolesławiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Luxusolary Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Luxusolary Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wytwarzanie energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Luxusolary Sp. z o.o. w Bolesławiec

Bartek Nowy wpis

Nie polecam firmy Luxusolary, mimo, że sama była mi polecona przez znajomych, którzy byli zadowoleni. Z jakichś nie znanych mi przyczyn w 2022 roku Pan Olaf stracił możliwość realizacji instalacji elektrowni słonecznych. Najprawdopodobniej kłopoty finansowe, ale nigdy mi szczerze nie przyznał, chociaż wzbudzał duże zaufanie od samego początku. Podobno już kiedyś zbankrutował i partner, z którym zakładał firmę odszedł. Sam już chyba nie ogarnia biznesu. Miałem dużo cierpliwości, bo czekałem 1,5 roku. Umowę podpisałem w grudniu 2021 i do lipca 2023!!! istalacja nie została ukończona. W międzyczasie straciłem dofinansowanie z miasta. Zapłaciłem 50% zaliczki i moje pieniądze pewnie poszły na zakup części dla kogoś innego - moich paneli i falownika nigdy nie zobaczyłem, mimo obiecanek, że są w magazynie. Termin realizacji był ciągle z różnych przyczyn przesuwany - deszcz, wiatr, słońce, brak części, brak podnośnika, choroby pracowników, wypadki, itp., itd. Tylko część robót została wykonana, mimo że w ciągu 1,5 roku było bardzo dużo możliwości zakończenia instalacji. W końcu uzgodniliśmy, że rozwiązujemy umowę i Pan Olaf miał mi oddać zaliczkę pomniejszoną o koszt wykonanych prac. Nic z tego - zaliczki nie oddał i telefonu już nie odbiera i nie odpisuje na SMSy - kontakt się urwał. Zostałem zmuszony dochodzić swoich praw w sądzie i złożyłem pozew. Zostałem (usunięte przez administratora) i cały czas byłem okłamywany, że nie ma żadnych problemów i instalacja będzie zakończona. Okazuje się, że nawet lokalna polecona firma może być nierzetelna. Panie Olafie, tak się nie traktuje klientów! Dla zainteresowanych zostawiam kontakt do siebie (660 433 296) i ostrzegam przed nierzetelnym wykonawcą.

Czy w Luxusolary Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Małgosia Nowy wpis

Wykonali u nas instalację fotowoltaniczną szybko i sprawnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. To prawdziwi specjaliści. Firma godna polecenia.

Dorota Nowy wpis

Nie mogę marudzić. U nas zostało wszystko zrobione jak był umówiony. Polecam firmę.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Luxusolary Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Darek

Ja jestem bardzo zadowolony, półtora roku temu montowali mi panele. Teraz w lutym miałem przepięcie i uszkodziło mi falownik fronius. Zgłosiłem, przyjechali, odebrali falownik, wysłali do naprawy i wczoraj zamontowali. Złego słowa nie powiem. wszystko jak należy. Każdy ma swoje zdanie ale ja polecam firmę i Pana Olafa.

To nie tylko pan czeka całe lato jest nas wiecej pieniądze wzięte i po robocie prosiłem o zwrot kasy bez odzewu z takim podejściem jest po firmie tym zajmie się prokuratura są firmy które założą instalację od ręki bez żadnych zaliczek Proszę Omijać Tą Firmę z Daleka

Beata
@Adam

A na umowie jak to wszystko wygląda? Bo ciekawa jestem czy ten zwrot to na spokojnie możecie pełnoprawnie sobie wyegzekwować?

@Beata

Nie oddają pieniędzy,my już odstapiliśmy od umowy a kasy jak nie było tak nie ma. Mamy już adwokata i sprawa idzie do sądu . Koleś miał genialny plan,zebrał zaliczki i pewnie niedługo się zwinie.Zobil nas wszystkich w wielkie jajo !!!! Ktoś już założył sprawę w sądzie ?

Beata
@Marta

Ale czyli wszystko w umowie jest tak spisane, że nie będzie problemu z odzyskaniem tego wszystkiego?

@Beata

@Beata , oczywiście ze jest. Nawet z paragrafem , że za niewykonanie zlecenia należą nam się odsetki. Ewentualnie mógłby sobie odjąć kwotę za wykonane prace , ale w tym przypadku to jeszcze musi ten (usunięte przez administratora) dopłacić.

Jasper

Totalna masakra czekam całe lato, a panowie przyjechali na dwie godz i założyli mi tylko obudowy do skrzynek z bezpiecznikami śmiech na sali strata kasy i czasu nie polecam w żadnym wypadku

Lolek

Dziadostwo w każdym calu Opóźnienie w montażu paneli ponad 3 miesiące.Brok możliwości kontaktu z firmą. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Luxusolary Sp. z o.o. - Bolesławiec

• Jak się pracuje w Luxusolary Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Luxusolary Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luxusolary Sp. z o.o.?

Luxusolary Sp. z o.o.
  • Zabobrze 20C