Opinie o Pieniążek-Pożyczki Sp. z o.o. w Wieliczka

Pieniążek-Pożyczki Sp. z o.o.
1 3 53 5 1
maciej Nowy wpis

Witam, ja też dałem się naciąć. Wpłaciłem 400zł pierwszej raty i kontakt się urwał. Dajcie znać co do pozwu zbiorowego. Zgłaszam sprawę na policję i czekam na informacje od Was

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Zbyszek Nowy wpis

Witam. Też zostałem (usunięte przez administratora) zapłaciłem prawie 2000 tyś za niby pilnie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Konrad

Dzień dobry Wszystkim Nazywam się Konrad Kuroń i jestem jednym ze współwłaścicieli spółki Pieniążek-Pożyczki Sp. z o.o. o numerze KRS: 0000629014, NIP: 6832090287 zarejestrowaną pod adresem ul. Ochota 2/3 w Wieliczce. Jesteśmy spółką działającą na rynku od ponad trzech lat, obsługujemy klientów w mikro pożyczkach w granicach 1000 zł - 5000 zł. Działamy mobilnie tj. nie posiadamy biur, a nowych klientów pozyskujemy głównie przez rekomendacje zadowolonych klientów (tzw. pocztą pantoflową). Nie posiadamy strony internetowej, ani NIE reklamujemy się w internecie. Nie pobieramy opłat za przygotowanie umów, ani przedpłat za ubezpieczenia. Dzisiaj pojawił się w miejscu zarejestrowania naszej spółki pewien Pan, który uważał, że został przez nas (usunięte przez administratora) GWARANTUJĘ Państwu, że nie mamy z tym NIC wspólnego, najpewniej jakiś (usunięte przez administratora) podszył się pod nasze dane w celu wyłudzenia pieniędzy. Przypadki oszustwa proszę śmiało zgłaszać na policję, bądź do innych odpowiednich służb. My jako spółka jutro udamy się na policję w Wieliczce celem przedstawienia sytuacji. Pozdrawiam Wszystkich Konrad Kuroń

Pomocna?
Tak1Nie4
Zgłoś
Zawiedziona
@Konrad

W dokumentach przesłanych nie ma żadnego z waszych nazwisk z KRSwystępuje Piotr Porada z Gostynina

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ana
@Zawiedziona

Tez zotalam oszukana! W dokumentach widnieje tez niejaki (usunięte przez administratora), ubezpieczyciel. Dwa numery komórkowe, z których wysyłano sms-y nie istnieją.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Sylwia 83
@Konrad

Witam nie wiem czy ktoś się podszył pod firmę wiem tylko, że zostałam przez Was oszukana i nie ma z Wami kontaktu indywidualnego w celu wyjaśnienia wyłudzenia pieniędzy na polisę. Pożyczkodawca miał być nie jaki Piotr Porada z Gostynina nawet nie ma do niego kontaktu. Idę na policję i zgłaszam sprawę może chociaż odzyskał 1000 zł z polisy. Jestem zawiedziona cała firmą i chamstwem ludzi.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
ana
@Sylwia 83

Na polisie też miała Pani niejakiego ubezpieczyciela (usunięte przez administratora) Do 14 dni wypłata środków...tragedia!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
anonim
@Konrad

(usunięte przez administratora) Pieniążek Pożyczka to zwykli zlodzieje i wyłudzacze! Niejaki pan(usunięte przez administratora)..polisa ubezpieczeniowa...pożyczka...ściema!

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Zawiedziona
@Ana

Ubezpieczyciel u mnie był (usunięte przez administratora) a nr tel ten sam co do pieniążek

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Zawiedziona
@Konrad

Zróbcie coś z tym to psuje wasze dobre imię i reputację.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Aga
Nazwa działu: Finanse
@Konrad

Wiyam oddalam swoje ostatnie 1000 zl przelew mial byc w piatek i nie ma nikt nie odbiera tragedia jestem az z Pomorskiego

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Aga
Nazwa działu: Produkcja
@Konrad

Moze panowie pomoga w uzyskaniu chociaz 5 tys zlotych. Skoro nas (usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Sylwia 83
Nazwa działu: Finanse
@ana

Ja na polisie miałam Mikołaja Kwiatkowskiego. Przelew miał być na 05.07. Czekałam, aż do dziś z nadzieją, że może będzie przelew, dziś się dowiedziałam, (usunięte przez administratora)które zgłaszam na policję w formie zawiadomienia o przestępstwie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Anna
Nazwa działu: Finanse
 Rekomendacja
@ana

Witam też zostałam oszukana i nie wiem co teraz zrobic

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
mari Nowy wpis
@Konrad

Witam Skoro nie macie Państwo nic wspólnego z tymi oszustami to co zrobiliście w tej kwestii tu chodzi o dobre imię firmy . Mnie próbuje naciągnąć osoba , która posługuje się Pana imieniem i nazwiskiem figurującym w umowie . którą otrzymałam . To jest skandal żeby taki proceder istniał można powiedzieć na legalu bo nikt z oszustami nic nie robi .

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
mari Nowy wpis

Ja własnie jestem w trakcie czytania umowy .Mam wpłacić VAT w kwocie 246 zł , więc tu są skromni . Piszę z Panem Konradem Kuroniem ogłoszenie znalazłam na sprzedajemy.pl .Zaczęłam analizę danych z umowy i pesel pana należy do kobiety -jest prawdziwy , adres zamieszkania to adres firmy pieniążek bo tak trafiłam na wszystkie powyższe opinie.Udała mi się bo nie stracę pieniędzy .Ostrzegam wszystkich , którzy chcą pożyczkę od ludzi posługujących się danymi wymienionymi to jest przekręt .

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Edd
Nazwa działu: Finanse

Dzień dobry wszystkim mam pytanie dostalam ofertę pożyczki od tego pana ale muszę wpłacić 1 ratę 160 zł a dopiero wtedy otrzymam pożyczkę po przeczytaniu opinii nie wiem co robić proszę o odpowiedz czy ktoś z was otrzymał pożyczkę

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Sylwia 83
Nazwa działu: Finanse
@Edd

Witam proszę nic nie wpłacać(usunięte przez administratora). Sama zostałam (usunięte przez administratora)Wpłaciłam pierwsza ratę polisy, a pożyczki nie dostałam. Wpłaciłam 981,12.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Zawiedziona
@Edd

Proszę nie wpłacać wygląda to na nowy tryk ja się nabrałam na ubezpieczenie już się napaśli forsą od tylu ludzi ti teraz ruszają z niższej półki

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Iwo

Witam Ja też niestety dałam się oszukać, zgłosiłam sprawę na policję ale nie wiem czy coś to da. Jeśli ktoś z Państwa wie coś na temat pozwu zbiorowego to chętnie się dołączę bo samemu walczyć i ponosić koszta sądowe to ciężko.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ana
@Iwo

Kontaktował się Pan z Panią (usunięte przez administratora)lub Panem (usunięte przez administratora)? Jest juz podobno odpowiednia ilość osób do napisania takiego pozwu.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ela
 Rekomendacja
@Ana

Jak można dołączyć do pozwu. Niestety też dałam się naciągnąć

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Sylwia83

Witam jakby coś działo się w kwestii pozwu zbiorowego oczywiście się dołączam. Piszcie jesli co kolwiek wiecie w tej sprawie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ana
@Sylwia83

Jest już 10 osób do pozwu.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Dorsa
@Ana

Witam Jak dołączyć do pozwu?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Norbik

Witam byłem na Policji dzisiaj pytać się o efekt zgłoszenia oszustwa Policjant podpowiedział że najlepszym rozwiazaniem bedzie pozew zbiorowy bo z tego co widzę sporo osób zostało pokrzywdzonych z tego co wiem Policja w Wieliczce prowadzi tą sprawę pozdrawiam

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Gosia

Też zostałam oszukana ostatnie pieniądze wpłaciłam,zróbmy coß w kierunku tagi oszustwa

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Sylwia83

Witam czy ktoś może wie czy toczy się już jakieś śledztwo w sprawie naszego oszustwa i wyłudzenia pieniędzy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Agata
 Rekomendacja

A ja po analizie wniosku , szybkim zatwierdzeniu pozyczki , gdy wydrukowalam to wszystko , rowniez sprawdzilam firme "Pieniazek ....." w Wieliczce , byl wymieniony Pan Porada z Gostynina i dodany przekaz na wplate ponizej 2000 zl , zadzwonilam , ktos odebral telefon i powiedzial , ze w harmonogramie splat ta kwota jest odliczona (byla). Ale mam zasade i czytam uwaznie ostrzezenia prawnikow , ze nigdy nie nalezy wczesniej nic wplacac . Tak tez zrobilam , wydruki podarlam , nie wplacilam. Bylo to wszystko zbyt proste , termin do wplaty 14 dni itd. Nie wplacilam i nigdy wczesniej nic nie wplace. KRS , inne wpisy to jedna rzecz a osoba z innej miejscowosci i wplata to juz powinno dac do myslenia. Śpie spokojnie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Diablo
Nazwa działu: Finanse

Witam też zostałem (usunięte przez administratora) a próbowano mnie oszukać już tłumaczę Miałem dostać ofertę od pana Kuronia na pożyczkę i dostałem ale poproszono mnie o wpłatę 200 zł na tzw umowę Dostałem umowę były wszystkie dane pokrywające się z tą firmą Przejrzałem KRS jest ok myślę i spisałem te dane aby iść do banku Jestem w banku zekomego klienta i podaje dane imię i nazwisko its i mówię że chce wpłatę zrobić a tu okazuje się że konto które było w umowie to jest na jakąś panią MK i wogule nie mieszka w Krakowie czy Wieliczce Więc nic nie zrobiłem żadnej wpłaty Teraz jak pisze i pytam to cisza myślę jechać tam do Wieliczki lub przedzwonic na policję tam i się dowiedzieć paru szczególnych rzeczy I jeszcze jedno były dane pana Konrada PESEL też Sprawdziłem PESEL w internecie i też był fakszywy Także proszę uważać

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Norbik
Nazwa działu: Finanse

Witam wszystkich oszukanych też zostałem (usunięte przez administratora) i już zgłosiłem sprawę na policję wplacilem 2000 na śmieszną polisę na której widnieje nazwisko Porada do 14 dni miały być wypłacone pieniążki a tu D..a(cenzura)dałem się wykiwac jak małe dziecko jakiemuś z Gostynina boje się tylko żeby nie wykorzystał naszych danych do dalszych swoich oszustw myślę że pieniędzy i tak nie odzyskamy ale chociaż Jego powieziemy na teczce chyba że już jest za granicą pozdrawiam w kupie siła

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Administrator

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal czekamy na aktualne info, ponieważ wątek o pracy w przedsiębiorstwie Pieniążek-Pożyczki Sp. z o.o. w mieście Wieliczka nadal nie ma opinii.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
EG
@Administrator

To jest nas więcej 2000 poszło w błoto nikt się niekontaktuje zero odzewu (usunięte przez administratora) czołem podstęp ale znowu dałem się wykiwać człowiek w potrzebie pójdzie na każdy układ(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Edi
Nazwa działu: Finanse
@EG

U mnie też 2000, myślisz, że jest szansa to odzyskać?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
zawiedziona

Jakoś do tej pory nie uzyskałam od Pana odpowiedzi na zadane pytania. Dlaczego Wasz telefon też jest wiecznie zajęty lub zgłasza się poczta?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Zawiedziona

I co z tej strony jak jest nie aktywna myślę iż to do Was należy znaleźć tego Pana z Gostynina i wtedy prawda wyjdzie

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
kycian

Daliśmy się oszukać,ja po mimo że sprawdzałam wcześniej firmę w KRS żeby mieć pewność, że firma napewno istnieje i tak zostałam oszukana,czy jest chociaż cień szansy na odzyskanie pieniędzy polisy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Błażej
Nazwa działu: Finanse

Również zostałem (usunięte przez administratora) w ten sposób przez rzekoma firmę z Wieliczki. Jak ktoś organizowalby jakiś pozew zbiorowy to ja piszę się na to całym sobą.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Zawiedziona

Ja przenalizowsłam całą sytuację skąd o dlaczego ktoś podszywa się pod akurat tą firmę a co z Pana wspólnikamu nic ani żaden z bich nie zabieta głosu w tej sprawie rozumiem użyto waszej firmy czy tp przypadek czy jest aż takim bezmuzgłowiem że idzie na żywioł i bezszczelnie podszywa się pod Was coś tu nie gra. Błąd wszystkich oszukanych w tym i mnie jest taki że wystarczyło sprawdzić to KRS że nie ma w nim żażnego Porady jestem po spotkaniu z prokuratorem przy. "nie powiem gdzie" i tu Pan się przyjrzy najbliźszym coś jest nie tak, wpisanie nam wszystkim pitrzebującym waszych dokładnych danych zakrawa na "sanobójstwo" sprawa jest rozwojowa i oby zakończyła się dla Pana sukcrsem bo dla nas napewno nie ale ja mam nadzueję że dla mnie tak nie odzyskam pieniędzy ale mam nadzieję że obecni rządzący to znahdą taką mam obietnicę po dzisiejszej rizmiwie i jeszcze raz proszę Pan pipatrzy wokół siebie albo niech stracone przrz nas Pieniądze wrócą do nas

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
zawiedziona

Witam, I jakie są efekty tego zgłoszenia? Jakie będą podjęte kroki? Sam Pan zgłosił, bez pozostałych współwłaścicieli?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
DM
Nazwa działu: Finanse

Czy istnieje możliwość odzyskania pieniędzy za polisę? Ktoś coś wie ? Taka sama sytuacja.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ana
@DM

Raczej na to nie liczę. Obawiam się natomiast, że (usunięte przez administratora) mogą narobić jeszcze większego zamętu z naszymi danymi.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Sylwia83

Witajcie ja również zostałam oszukana przelew miał być na 5 lipca nie ma przelewu nie ma z nimi kontaktu również pozyczylam pieniądze na polisę. Ludzie zróbmy coś złoży zbiorowe zgłoszenie o oszustwie i o wyludzeniu pieniądzy.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Dawid

Dziś byłem na policji i skierowali mnie do rzecznika praw konsumenta więc odrazu idźcie do rzecznika bo policja nic nie pomoże

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
K

Chyba również dałam się oszukać :-( prawie 1000zl,bprzelew miał wyjść 5lipca. Dziś cały dzień albo nr zajęty albo pocztą się odzywa. Na meble już nikt nie odpowiada. Teoretycznie mają jeszcze 2dni żeby wysłać pieniadze

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
kycian

Niestety ja też zostałam oszukana,również przelew miał wyjść 5.lipca i do dziś pieniędzy nie mam.Na emaile również przestali odpisywać.Straciłam ostatnie pieniądze prawie 2000zł na ubezpieczenie ,byłam zapewniana,że przelew na pewno otrzymam ,podpisałam umowę i pieniędzy już raczej nie zobaczę.jak próbuje dzwonić ciągle poczta głosowa. Policja musi się tym zając!!!

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Kiki

Złożyłam tam wniosek zero odzewu zero kontaktu nieobiera nikt tego numeru to wyłudzenia danych podejrzewam

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
waldek
@Kiki

Właśnie wróciłem z adresu na którym am być zarejestrowana firma nie ma pod tym adresem żadnej firmy uważajcie bo ja sam padłem ofiarą oszustwa dzisiaj sprawa trafia na policje z cała dokumentacją i emilami od rzekomej firmy!!!!

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
ewa
@waldek

Witam, ja tez podarowałam pieniądze , dałam sie oszukać. Pojdę jutro na policję i zgłoszę sprawę . Proszę o kontakt może jak wszyscy razem ruszymy to policja coś zrobi.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
szalona1984
 Rekomendacja
@waldek

Witam Przeczytałam Pana opinie i ja też zostałam oszukana. Wpłaciłam im na polise ubezpieczeniową prawie 1000 zł ostatnie pieniądze. Jutro miałam tam jechać pod ten adres czy ta firma tam jest. Ma Pan zamiar jakoś odzyskać pieniądze???

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
waldek

przede wszystkim warto dodać ze numer telefonu wiecznie zajęty albo poczta głosowa się włącza!!!! kiedy wpłaciłem pieniądze już kontaktu z nimi nie ma a przelew miał być wykonany 5 lipca dzisiaj jest już 8 a pieniędzy jak nie ma tak nie ma a w emilu zapewniali że na pewno 5 lipca pójdzie przelew!!!

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
waldek

(usunięte przez administratora) firma nie istnieje pod tym adresem

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Emi

Oszusci uwazajcie na nich

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś

Zostaw opinię o Pieniążek-Pożyczki Sp. z o.o. - Wieliczka

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Pieniążek-Pożyczki Sp. z o.o.