counter
1 3 59 5 1
Remik Nowy wpis

Trudno znaleźć więcej informacji o pracy w firmie. Czy jest jakiś powód takiej sytuacji?

kefie Nowy wpis

darmowe pozyczki przez internet www.lista-firm.com.pl fajny ranking

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 201 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Marta Nowy wpis

Pożyczki online są super sprawą, ale warto je zaciągać tylko tylko ze sprawdzonych firm. Ja czasem biorę takie chwilówki w firmie Szybka Gotówka. Działa już od lat na polskim rynku, ma super warunki dla klientów, a jeszcze lepsze dla stałych, więc naprawdę polecam. Ważne, żeby zwrócić koszty w terminie.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Hubert

Witam tak jak inni zostałem (usunięte przez administratora) przez te pseudo firmę wyłudzającą przedpłaty i pana Porade. Jeżeli jakaś osoba poszkodowana zbiera ludzi do pozwu zbiorowego to przyłącze się z miłą chęcią bez problemu proszę pisać na meila hubert82@poczta.onet.pl

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 310 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Pieniążek-Pożyczki Sp. z o.o.? Ktoś coś?

maciej

Witam, ja też dałem się naciąć. Wpłaciłem 400zł pierwszej raty i kontakt się urwał. Dajcie znać co do pozwu zbiorowego. Zgłaszam sprawę na policję i czekam na informacje od Was

Zbyszek

Witam. Też zostałem (usunięte przez administratora) zapłaciłem prawie 2000 tyś za niby pilnie.

Konrad

Dzień dobry Wszystkim Nazywam się Konrad Kuroń i jestem jednym ze współwłaścicieli spółki Pieniążek-Pożyczki Sp. z o.o. o numerze KRS: 0000629014, NIP: 6832090287 zarejestrowaną pod adresem ul. Ochota 2/3 w Wieliczce. Jesteśmy spółką działającą na rynku od ponad trzech lat, obsługujemy klientów w mikro pożyczkach w granicach 1000 zł - 5000 zł. Działamy mobilnie tj. nie posiadamy biur, a nowych klientów pozyskujemy głównie przez rekomendacje zadowolonych klientów (tzw. pocztą pantoflową). Nie posiadamy strony internetowej, ani NIE reklamujemy się w internecie. Nie pobieramy opłat za przygotowanie umów, ani przedpłat za ubezpieczenia. Dzisiaj pojawił się w miejscu zarejestrowania naszej spółki pewien Pan, który uważał, że został przez nas (usunięte przez administratora) GWARANTUJĘ Państwu, że nie mamy z tym NIC wspólnego, najpewniej jakiś (usunięte przez administratora) podszył się pod nasze dane w celu wyłudzenia pieniędzy. Przypadki oszustwa proszę śmiało zgłaszać na policję, bądź do innych odpowiednich służb. My jako spółka jutro udamy się na policję w Wieliczce celem przedstawienia sytuacji. Pozdrawiam Wszystkich Konrad Kuroń

Tak1Nie4
@Konrad

W dokumentach przesłanych nie ma żadnego z waszych nazwisk z KRSwystępuje Piotr Porada z Gostynina

@Zawiedziona

Tez zotalam oszukana! W dokumentach widnieje tez niejaki (usunięte przez administratora), ubezpieczyciel. Dwa numery komórkowe, z których wysyłano sms-y nie istnieją.

@Konrad

Witam nie wiem czy ktoś się podszył pod firmę wiem tylko, że zostałam przez Was oszukana i nie ma z Wami kontaktu indywidualnego w celu wyjaśnienia wyłudzenia pieniędzy na polisę. Pożyczkodawca miał być nie jaki Piotr Porada z Gostynina nawet nie ma do niego kontaktu. Idę na policję i zgłaszam sprawę może chociaż odzyskał 1000 zł z polisy. Jestem zawiedziona cała firmą i chamstwem ludzi.

ana
@Sylwia 83

Na polisie też miała Pani niejakiego ubezpieczyciela (usunięte przez administratora) Do 14 dni wypłata środków...tragedia!

@Konrad

(usunięte przez administratora) Pieniążek Pożyczka to zwykli zlodzieje i wyłudzacze! Niejaki pan(usunięte przez administratora)..polisa ubezpieczeniowa...pożyczka...ściema!

@Ana

Ubezpieczyciel u mnie był (usunięte przez administratora) a nr tel ten sam co do pieniążek

@Konrad

Zróbcie coś z tym to psuje wasze dobre imię i reputację.

Tak1Nie1
Aga
@Konrad

Wiyam oddalam swoje ostatnie 1000 zl przelew mial byc w piatek i nie ma nikt nie odbiera tragedia jestem az z Pomorskiego

Aga
@Konrad

Moze panowie pomoga w uzyskaniu chociaz 5 tys zlotych. Skoro nas (usunięte przez administratora)

@ana

Ja na polisie miałam Mikołaja Kwiatkowskiego. Przelew miał być na 05.07. Czekałam, aż do dziś z nadzieją, że może będzie przelew, dziś się dowiedziałam, (usunięte przez administratora)które zgłaszam na policję w formie zawiadomienia o przestępstwie.

Anna
@ana

Witam też zostałam oszukana i nie wiem co teraz zrobic

mari
@Konrad

Witam Skoro nie macie Państwo nic wspólnego z tymi oszustami to co zrobiliście w tej kwestii tu chodzi o dobre imię firmy . Mnie próbuje naciągnąć osoba , która posługuje się Pana imieniem i nazwiskiem figurującym w umowie . którą otrzymałam . To jest skandal żeby taki proceder istniał można powiedzieć na legalu bo nikt z oszustami nic nie robi .

mari

Ja własnie jestem w trakcie czytania umowy .Mam wpłacić VAT w kwocie 246 zł , więc tu są skromni . Piszę z Panem Konradem Kuroniem ogłoszenie znalazłam na sprzedajemy.pl .Zaczęłam analizę danych z umowy i pesel pana należy do kobiety -jest prawdziwy , adres zamieszkania to adres firmy pieniążek bo tak trafiłam na wszystkie powyższe opinie.Udała mi się bo nie stracę pieniędzy .Ostrzegam wszystkich , którzy chcą pożyczkę od ludzi posługujących się danymi wymienionymi to jest przekręt .

Edd

Dzień dobry wszystkim mam pytanie dostalam ofertę pożyczki od tego pana ale muszę wpłacić 1 ratę 160 zł a dopiero wtedy otrzymam pożyczkę po przeczytaniu opinii nie wiem co robić proszę o odpowiedz czy ktoś z was otrzymał pożyczkę

@Edd

Witam proszę nic nie wpłacać(usunięte przez administratora). Sama zostałam (usunięte przez administratora)Wpłaciłam pierwsza ratę polisy, a pożyczki nie dostałam. Wpłaciłam 981,12.

@Edd

Proszę nie wpłacać wygląda to na nowy tryk ja się nabrałam na ubezpieczenie już się napaśli forsą od tylu ludzi ti teraz ruszają z niższej półki

Iwo

Witam Ja też niestety dałam się oszukać, zgłosiłam sprawę na policję ale nie wiem czy coś to da. Jeśli ktoś z Państwa wie coś na temat pozwu zbiorowego to chętnie się dołączę bo samemu walczyć i ponosić koszta sądowe to ciężko.

@Iwo

Kontaktował się Pan z Panią (usunięte przez administratora)lub Panem (usunięte przez administratora)? Jest juz podobno odpowiednia ilość osób do napisania takiego pozwu.

Ela
@Ana

Jak można dołączyć do pozwu. Niestety też dałam się naciągnąć

Sylwia83

Witam jakby coś działo się w kwestii pozwu zbiorowego oczywiście się dołączam. Piszcie jesli co kolwiek wiecie w tej sprawie.

@Sylwia83

Jest już 10 osób do pozwu.

Dorsa
@Ana

Witam Jak dołączyć do pozwu?

Norbik

Witam byłem na Policji dzisiaj pytać się o efekt zgłoszenia oszustwa Policjant podpowiedział że najlepszym rozwiazaniem bedzie pozew zbiorowy bo z tego co widzę sporo osób zostało pokrzywdzonych z tego co wiem Policja w Wieliczce prowadzi tą sprawę pozdrawiam

Gosia

Też zostałam oszukana ostatnie pieniądze wpłaciłam,zróbmy coß w kierunku tagi oszustwa

Sylwia83

Witam czy ktoś może wie czy toczy się już jakieś śledztwo w sprawie naszego oszustwa i wyłudzenia pieniędzy?

Agata
 Rekomendacja

A ja po analizie wniosku , szybkim zatwierdzeniu pozyczki , gdy wydrukowalam to wszystko , rowniez sprawdzilam firme "Pieniazek ....." w Wieliczce , byl wymieniony Pan Porada z Gostynina i dodany przekaz na wplate ponizej 2000 zl , zadzwonilam , ktos odebral telefon i powiedzial , ze w harmonogramie splat ta kwota jest odliczona (byla). Ale mam zasade i czytam uwaznie ostrzezenia prawnikow , ze nigdy nie nalezy wczesniej nic wplacac . Tak tez zrobilam , wydruki podarlam , nie wplacilam. Bylo to wszystko zbyt proste , termin do wplaty 14 dni itd. Nie wplacilam i nigdy wczesniej nic nie wplace. KRS , inne wpisy to jedna rzecz a osoba z innej miejscowosci i wplata to juz powinno dac do myslenia. Śpie spokojnie.

Diablo

Witam też zostałem (usunięte przez administratora) a próbowano mnie oszukać już tłumaczę Miałem dostać ofertę od pana Kuronia na pożyczkę i dostałem ale poproszono mnie o wpłatę 200 zł na tzw umowę Dostałem umowę były wszystkie dane pokrywające się z tą firmą Przejrzałem KRS jest ok myślę i spisałem te dane aby iść do banku Jestem w banku zekomego klienta i podaje dane imię i nazwisko its i mówię że chce wpłatę zrobić a tu okazuje się że konto które było w umowie to jest na jakąś panią MK i wogule nie mieszka w Krakowie czy Wieliczce Więc nic nie zrobiłem żadnej wpłaty Teraz jak pisze i pytam to cisza myślę jechać tam do Wieliczki lub przedzwonic na policję tam i się dowiedzieć paru szczególnych rzeczy I jeszcze jedno były dane pana Konrada PESEL też Sprawdziłem PESEL w internecie i też był fakszywy Także proszę uważać

Norbik

Witam wszystkich oszukanych też zostałem (usunięte przez administratora) i już zgłosiłem sprawę na policję wplacilem 2000 na śmieszną polisę na której widnieje nazwisko Porada do 14 dni miały być wypłacone pieniążki a tu D..a(cenzura)dałem się wykiwac jak małe dziecko jakiemuś z Gostynina boje się tylko żeby nie wykorzystał naszych danych do dalszych swoich oszustw myślę że pieniędzy i tak nie odzyskamy ale chociaż Jego powieziemy na teczce chyba że już jest za granicą pozdrawiam w kupie siła

TakNie

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal czekamy na aktualne info, ponieważ wątek o pracy w przedsiębiorstwie Pieniążek-Pożyczki Sp. z o.o. w mieście Wieliczka nadal nie ma opinii.

EG
@Administrator

To jest nas więcej 2000 poszło w błoto nikt się niekontaktuje zero odzewu (usunięte przez administratora) czołem podstęp ale znowu dałem się wykiwać człowiek w potrzebie pójdzie na każdy układ(usunięte przez administratora)

Edi
@EG

U mnie też 2000, myślisz, że jest szansa to odzyskać?

Zostaw merytoryczną opinię o Pieniążek-Pożyczki Sp. z o.o. - Wieliczka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad