Opinie o Przedsiębiortswo Wielobranżowe Ambit Sp. z o.o. w Barlinek

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiortswo Wielobranżowe Ambit Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiortswo Wielobranżowe Ambit Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiortswo Wielobranżowe Ambit Sp. z o.o. w Barlinek

Administrator Nowy wpis

W Przedsiębiortswo Wielobranżowe Ambit Sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Nauczyciel. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Pytanie Nowy wpis

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Przedsiębiortswo Wielobranżowe Ambit Sp. z o.o.?

Sandra Nowy wpis

DOBRE BIURO ZAWSZE ZNAJDZIE KLIENTÓW!Szczere polecam biuro

Renata Nowy wpis

Polecamj

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca/konserwator z orzeczeniem o niepełnosprawności w firmie Przedsiębiortswo Wielobranżowe Ambit Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Jestem zadowolona ze współpracy

Weronika
@Anna

Byłabym wdzięczna gdyby napisała Pani coś więcej na ten temat. Czy poleca Pani firmę Przedsiębiortswo Wielobranżowe Ambit innym i dlaczego? Użytkownicy przeglądający forum na pewno także są ciekawi i pomoże to im w zdecydowaniu się na skorzystanie z usług firmy.

Maja
 Rekomendacja

dosyć długo współpracuje z tym biurem , żwawsze wszystko przebiegało pozytywnie szybkie podejmowa nie dzałan jest w cenie dotego dostęp online do dokumentów.

Klient

Brak skomplikowania, sprawy przypilnowane, Jestem zadowolona

Patka

@Radek Salon pracujesz tu? jak warunki i ogólna atmosfera?

Radek Salon
 Rekomendacja

wszystko jest jak najbardziej ok polecam

xara

Najlepsza księgowość polecam innym

Natalia
Klient

Dobra księgowość na poziomie.

Asia

Polecam te firmę.

Dorota

Dobra firma , nigdy nie zawiedli mnie. Dosyć długo już trwa współpraca.

Kamils

Wszystko w jak najlepszym porządku polecam.

Podpinam się do opinii , Polecam tą księgową

Kasia

Księgowość na wysokim poziomie , udogodnienia dla osób niepełnosprawnych to duży plus.:) Bardzo dobrze mi się z nimi współpracuje. 10/10

@Kasia

Podpinam się do tego komentarza, jestem zadowoloną z księgowej z którą współpracuje.

Ja

@Kasia czyli osoby z niepełnosprawnościami przyjmują?

Adam

Polecam te firmę:)

Robert

Mam szanse jak ukończyłem studia na finansach?

Aneta

Polecam dla mnie dobre biuro rachunkowe, możliwość wglądu w dokumety online jest dla mnie ważna gdyż jestem osobom niepełnosprawną.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiortswo Wielobranżowe Ambit Sp. z o.o. - Barlinek

Przedsiębiortswo Wielobranżowe Ambit Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Fryderyka Chopina 39
    74-320 Barlinek
  • NIP: 5971733624 REGON: 363397677 KRS: 0000604514

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Przedsiębiortswo Wielobranżowe Ambit Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii