Opinie o Wassyl Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wassyl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wassyl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wassyl Sp. z o.o. w Wrocław

Natalia

Długi czas realizacji zamówienia, nie polecam

pannagusia

Nie wiem o co chodzi ze skargami na wydłużoną wysyłkę - zamówienie złożone 11.04 dzisiaj (14.04) jest już u mnie. Materiał sukienki dużo lepszy niż w sieciówkach, spodenek również ???? Jeśli chodzi o rozmiary tak samo - jeśli na co dzień nosicie XS/S to tutaj również :)

Justyna

Zamawiam dosyć często w tym sklepie, z czasem realizacji bywa różnie , czasami muszę dłużej poczekać , ale jakość rzeczy rekompensuje ten wydłużony czas oczekiwania Większość rzeczy rozmiarowo ,zamawiam xs/s , pasuje na mnie idealnie

Ola

Sklep to jakaś porażka. Czas realizacji max 10 dni roboczych, aktualnie mija 4 tydzień oczekiwania na paczke. W wiadomości e-mail proszę o podanie konkretnej daty dostarczenia zamówienia po czym cały czas otrzymuje odpowiedzi typu: „niezwłocznie”, „najszybciej jak to możliwe”. Kiedy informuje, ze rezygnuje z zamówienia i proszę o zwrot pieniędzy- cisza!!! Żałuje, ze przed złożeniem zamówienia nie zajrzałam ta tą stronę, mam nadzieje, ze inni kupujący nie popełnia tego błędu.

Czy po rozmowie w Wassyl Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Jessica

Uważajcie na ten sklep, rzeczy tragiczne jeżeli chodzi o jakość, rozmiary ciężko dopasować bo są albo mega małe, albo mega duże. Czas realizacji znacznie wydłużony - około 15 dni ROBOCZYCH. Rzeczy zapewne z Chin, zdecydowanie nie warte kupna, wyglądają jedynie dobrze na zdjęciach. NIE POLECAM.

Masakra

Masakra ! Zamówiłam legginsy w prążki czarne, które przyszły z dziurami z tyłu... co to ma być w ogóle?!?!?!?!? Zanim wyślecie ciucha oglądajcie go!!! Żeby człowiek się nie rozczarował, a więc wyslalam te legginsy z powrotem...ciekawe kiedy oddadzą pieniążki :/

klient

Szczerze powiedziawszy jestem zawiedziona, odzież na prawdę wizualnie zachęciła mnie do złożenia dużego zamówienia, ponieważ ciuchy zdają się być bardzo atrakcyjne i na czasie, natomiast mineło 11 dni i nie otrzymałam swojego zamówienia, gdyby nie to, że zapłaciłam dużą sumę, oraz że mam oczekiwania względem tych ciuchów - podziękowałabym za taką transakcje, na ten moment nie czekam z radością na to zamówienie, a gdy dotrze to nie będę z entuzjazmem jej otwierać, jestem rozczarowana tym, jak długo trzeba czekać na zamówienie i także po kontakcie z pracownikiem otrzymałam wiadomość ze zostane powiadomiona o wysyłce, TO WIEM ale kpiną jest tak długo czekać w tych czasach, maksymalny czas realizacji zamówienia to 10 dni co i tak jest długo a ja czekam juz 11, także nigdy więcej nie zamówię w tym sklepie, co do jakości ciuchów nie wypowiem sie bo jeszcze ich nie mam :)

Roxi
@klient

Ja czekam osiemnasty dzień ????

Basia
@klient

Jak uzyskałaś kontakt ze sklepem ??? Telefonu nie ma nigdzie ..jestem wściekła bo tez czekam

Zuzqa
@klient

Szczerze nie polecam zamówiłam sukienkę na zdjęciu wszystko ładnie kolor jasny róż, zmierzyłam sobie żeby wszystko było okej. A co mi przyszł? Wielkie (usunięte przez administratora) kolor wgl przyszedł mi inny i w dodatku za duża

Nikola

Mam to samo, już 13 dni czekam… a nawet jeszcze nie wysłali

Jędrzej
@klient

Zamówiłem sukienkę dla córki. Właśnie jest ósmy dzień oczekiwania na realizację zamówienia. Na razie w trakcie przygotowania. Nigdy więcej zakupów u tych amatorów.

Evelin
@klient

Ja czekałam 7 dni ale otrzymałam zły rozmiar z ich winy i zamiast działać to czekali aż otrzymają zwrot a mi zależało na czasie. Dlatego zamówiłam drugie spodenki z prośbą o szybką zealizacje bo to ich wina że otrzymałam zły towar. Na co otrzymałam informację że czas realizacji zamówienia to 10 dni. W odpowiedzi usłyszeli że to nie poważne ponieważ to ich wina. Jednak dało się szybciej i realizacja zamówienia trwała 2 dni plus wysyłka. Jednak mój problem się nie zakończył ponieważ teraz czekam na zwrot pieniędzy, który obiecali zrobić jak dostaną zwrot towaru dostali w piątek i cisza.

Moni

Czekam na sukienkę dla córki 14 dni, kontaktu brak. Żenujące

Katia
@klient

Zgadzam się z Panią w 100% względem czasu oczekiwania na przesyłkę.. Bardzo długo Państwo każecie czekać klientom na pzesyłkę

Seem

Zamawiałam 2 raz , niby wszystko Ok ,ubrania spoko , chociaż długość nogawek jak dla małego dziecka. Wiec jeśli ktoś ma długie nogi jak ja niech lepiej zamawia same sukienki i spodenki bo nogawka kończy się na łydce. Długość oczekiwania na zamówienie to jest jakaś paranoja w tych czasach, nie wiem czemu tak długo to trwa. Zamówiłam drugi raz i ostatni bo zamówienie nie zdażyło dojść przed moim wyjazdem na wakacje , więc jestem okropnie zawiedziona , zraziłem się przez ten czas oczekiwania. Nigdy wiecej nie kupię nic w tym sklepie. Nie wiem czy ktoś czyta te kom , i nie wiem czemu nikt z tym nic nie robi.. chyba nie zależy właścicielowi na dobrze działającej firmie .. szkoda słów

Paula

Nie polecam , bluza z żołkniętymi ściągaczami , zero odzewu , zero kontaktu..... zobaczymy jak będzie ze zwrotem gotówki....

XD

Nie rozumiem tego hejtu, u mnie paczka w ciągu 5 dni :)

marcia
@XD

moja paczka była zamawiana w niedziele a przyjechała w wtorek, jestem zadowoleni z ubrań!!!

Angelika

Nie polecam! (usunięte przez administratora) Współpracują z firmą Orlen paczka. Na Orlenie (usunięte przez administratora) 3 razy próbowałam tam odebrać paczkę (to osobna historia), w ostateczności mi jej nie wydali, bo nie wchodził im kod odbioru. Pisałam oburzona sytuacją 13 grudnia. Do dziś nie zwrócili mi środków. Upomniałam się o nie wczoraj i dostałam informację, że moja paczka została odebrana 10 grudnia. Nie wiem przez kogo. Nie przeze mnie. A N Orlenie podaje się 3 ostatnie cyfry zamówienia i poinformowali mnie, że są dwie paczki z końcówką 123. Widocznie wydali moją komuś innemu. Nigdy już nic tam nie zamówię i Wam też nie polecam.

kamila
@Angelika

tutaj wina lezy po stronie orlenu ze wydali zla paczke. Przeciez zaden sklep nie ma wgladu do paczek w punkcie odbioru czy paczkomacie itp. śmiem twierdzić ze to pani nie dopilnowala swojej paczki a nie sklep

Kamila
@Angelika

Co ma firma kurierska do firmy czy sklepu ?

MariOla

Niestety dołączyłam do grona nabitych w butelkę. Spodnie od dresu mają inny odcień od góry, a kłębek nitek od zewnątrz na szyciu dynda frywolnie. Sukienka, która zamówiłam, wypada o wiele lepiej, bo ogóle nie przyszła. Biorąc pod uwagę inne komentarze, wygląda na to, że to celowe działanie. Oczywiście firma Wassyl żyje w innej nieznanej nikomu rzeczywistości, gdzie czas płynie inaczej, dlatego miesiąc czekałam na przesyłkę . Reasumując, z całego serca odradzam kupna tych rzeczy, dla których nadgodziny mojej wyobraźni nie potrafią znaleźć odpowiednich słów, ażeby wyrazić ich tandetność.

Widzę bardzo dużo opinii odnośnie wysyłki i towaru, to opowiem z grubsza jak to wygląda od wewnątrz. Średnio co miesiąc no może 1,5 mc jest wypuszczana nowa kolekcja , jednak zazwyczaj w dniu wrzucenia kolekcji na stronę towar praktycznie nie jest uszyty, jest kilka sztuk pod sesje zdjęciowa. Potem wpada bardzo dużo zamówień które czekają dopiero na uszycie danego modelu. Co do rozmiarów i jakości to wygląda to zwykle tak że kazdy model jest szyty idealnie pod wymiary modelki Pauliny więc moim zdaniem są mocno zaniżone. Występują rozm xs/s i m/l choć jak dla mnie to po prostu S i M a jakość ma wiele do życzenia, z racji szycia szybko i na akord. Odnośnie pomyłek to oczywiscie jesteśmy tylko ludźmi wiec proszę wybaczyć -moga sie zdarzyć Rzeczy bywają bardzo ładne jednak przy takiej ilości jaka jest szyta przez Ukrainki na miejscu nie ma szans żeby wszystko było idealne. Same modele z braku pomysłu często się powtarzają . Co do kontaktu z BOK nie zgodzę się gdyż są dziewczyny które zajmują się tylko i wyłącznie meilami i na bierząco ogarniają tematy. Czy polecam?? Nie wiem , to już kwestia kto czego szuka i jak stawia na jakość.

Gammar

Nie polecam, czas oczekiwania na dostawę dłuższy niż przy zamówieniach z alieexpress, paczka niekompletna . Brak kontaktu ze sprzedawcą.

Pati
@Gammar

Mam to samo 18.02.2022 zamówiłam spodnie i do dnia dzisiejszego żadnej informacji. Nie odpisują nigdzie i nie odbierają telefonu

Anka
@Pati

Ja od 14.02.2022 czekam na zamówienie i doczekać się nie moge

Pooula
@Gammar

Również nie polecam!!! Po 13 dniach od złożenia zamówienia musiałam się o nie upomnieć. Otrzymałam info że czas jest wydłużony że względu na brak materiałów, kompletny brak profesjonalizmu (taka informacja powinna wyjść od sprzedawcy) oraz szacunku dla klienta.

Fioletowelowe
@Pati

Ciuchy zamówione 22 lutego i do dziś brak paczki. Nikt nie odpisuje i nie odbiera w sprawie wyjaśnienia co się dzieje z moim zamówieniem . Zamawiałam 3 raz z wassyl i pierwszy raz tak długo czekam na zamówienie .

KLIENT

Nie polecam!! Utrudniony kontakt i oczekwianie na przesyłkę w nieskończoność. Już prawie trzy tygodnie czekam na swoje zamówienie!

Daria
@KLIENT

Dzień dobry. Mam ten sam problem. Komplet z nowej kolekcji zamówiony 11 dni temu, w mailu piszą że nie gwarantują wysyłki w dniu dzisiejszym. Dwie paczki za pobraniem z promocji wysłali a kompletu brak. Czy moze mi pani powiedzieć po jakim czasie doczekała się pani paczki ?

Iga
@KLIENT

Ja szczerze polecam materiał warty swojej ceny co prawda największy minus to wydłużony czas dostawy ale moim zdaniem warto Polecam ;))

Laura
@Iga

A mogłabyś mi powiedzieć ile szło ci zamówienie ? Ponieważ zamawiałam tam wiele razy ale za pobraniem i zamówienia otrzymywałam szybciej niż zamówienia które odrazu oplacilam i boje się ze moje zamówienie do mnie nie dotrze

Klient

Nie polecam, długi czas oczekiwania na zamówienie a oni nawet nie biorą winy na siebie tylko mają głupie tłumaczenia za kazdym razem to samo przy zamówieniu, nie wspominając juz ze jakość rzeczy bardzo sie pogorszyła

wermaj

Najgorszy komplet dresów jaki w życiu miałam. Po 1 praniu szwy puściły w 3 różnych miejscach. Zniekształciły się po miesiącu. Najgorzej wydaje 140zł. Niby nie spodziewałam się niczego szałowego ale dziury po 1 praniu mówią same za siebie. Nie polecam

Magda

NIE POLECAM!!!! W CIĄGU MIESIĄCA ZAMÓWIŁAM NAJPIERW SPODNIE DRESOWE KTÓRE PRZYSZŁY DZIURAWE ZŁOŻYŁAM REKLAMACJE PO CZYM ZAMÓWIŁAM KOMPLET DRESOWY I ZNÓW USZKODZENIE TYM RAZEM ZEPSUTY ZAMEK BUZY!!! NIE KUPUJCIE SZKODA NERWÓW

Aleksandra

Nie polecam!!!! 2tyg temu składałam zamówienie i dalej nawet nie została wysłana… mimo ze prosiłam o szybka wysyłkę… nie wiem po co jest miejsce na notatke skoro na to nie patrzą. Więcej w tym sklepie nic nie zamówię

@Aleksandra

Może nie mają towaru który zamówiłaś? Próbowałaś się dowiedzieć czy jest na stanie czy może trzeba czekać? Bo dwa tygodnie to trochę długo na szybką wysyłkę. Też bym się zaniepokoił.

keks

Moim zdaniem nie mają towaru.

milena

Witam, mam problem i proszę o pomoc. Zamówiłam dresy, pieniądze z konta zostały ściągnięte a dostałam meila, w którym było napisane, że ciągle oczekują na przelew. Trwa to już 3 dzień:) Napisałam do nich, ale 0 odpowiedzi.

Karla
@milena

Mam to samo

Zostaw merytoryczną opinię o Wassyl Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Wassyl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wassyl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wassyl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wassyl Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Pl. Orląt Lwowskich 2
    53-605 Wrocław