Opinie o CT Service S.A. w Lesznowola

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CT Service S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CT Service S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CT Service S.A. w Lesznowola

kajtek

W tej firmie nikt nie stara się zapamiętać swoich imion , bo i tak długo tam nie popracuje. Najdłuższy staż to 1,5 roku. Odradzam

Miki Nowy wpis
@kajtek

Z tego co wiem, to pracują tam osoby od 17-18 lat. Były też takie osoby, które po zatrudnieniu przynosiły zwolnienie lekarskie i tyle ich widzieli. A jakoś produktów jest bardzo dobra.

Czy CT Service S.A. zatrudnia studentów?

manio Nowy wpis

to ta firma jeszcze istnieje? ciekawe - pracowałem tam i mam niemiłe doświadczenia - zdecydowanie nie polecam !!!

Ziko Nowy wpis
@manio

Istnienie dobrze się ma , rozwija się na wielu rynkach ma wiele nowych produktów , zatrudnia nowych fajnych ludzi , specjalistów którzy są zadowoleni z pracy i płac.. Manio słabo , jak tobie coś nie pasowało znaczy ze jesteś cienki i nie dałeś rady i firma cię porostu zwolniła.

Czy istnieje możliwość rozwoju w CT Service S.A.?

BEN

tak mam takie doświadczenia Jak firma widzi potencjał i jak się ludzie starają to awansują pionowo , poziomo i fnasowo. dla mnie wsi OK. produkty są dobrej jakości i klienci ciagle domawiają , nie ma reklamacji jest OK

Aplikowałeś do firmy CT Service S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Bodzio

Jak oceniacie prace na pakowaniu zamówień?

@Bodzio

zamówienia idą sprawnie , pracowałem tam jest OK

@Bodzio

jest sporo zamówień i ciekawa praca , nie nudzi się

As
@Antoni

Jak można mówić że praca przy pakowaniu jest ciekawa? Nie obrażam tych osób, które taka pracę wykonują

Dzik

Firma jest OK bardzo uczciwie podchodzi do kadego pracownika i są różne świadczenia zależnie co potrzebujesz

handlowiec

fajnie, że jest taka strona , żeby ostrzegać przed takimi firmami. Pracowałem w c.t chyba 2-a lata wstecz, iprzez około 8 miesięcy. W tym czasie zmieniło się chyba z 5 osób

@handlowiec

Pracuję w CT prawie 4 lata. Rotacja jest ale dotyczy usług, które są niszowe. Sporo się zmieniło i teraz firma jest ok i atmosfera też jest w porządku

Edyta
@pracownik

@pracownik Dobrze wiedzieć, dzięki za info. A jak wygląda rekrutacja? Składa się z jednego etapu?

@Edyta

Ja byłem trzy razy.

@handlowiec

to nie jest możliwe aby zmieniło 5 osób bo firma zatrudnia około 20 osób i wszyscy pracuje tu długo ,a wiec jak widać firma jest w porządku dla tych którym się chce pracować i mają efekty, jak pracowałeś tylko 8 miesięcy to chyba nie miałeś efektów sprzedażowych ,

Ala

potwierdzam , fajne produkty , firma też

dagan

firma spoko , produkty są naprawdę świetne , wysokiej jakości , opakowania wyjątkowo ładne , łatwo się je oferuje , klient po spróbowaniu zostaje wierny produktowi ze względu na wysoka jakość i dobrą cenę,

DEX

kiedyś tam pracowałem i jeśli się nic nie zmieniło,a chyba nic to zdecydowanie nie polecam

Edyta
@DEX

A mógłbyś napisać więcej konkretów? Mówisz, że pracowałeś kiedyś w CT Service. Dlaczego postanowiłeś odejść?

gość
@DEX

dla mnie spoko firma ok atmosfera jest dobra , produkt jest niszowy to prawda , ale jest mocno zaawansowany technologicznie ,firma świadczy usługi wysokiej jakości , każdemu klientowi sie podoba efekt działania produktów i usługi

xxx

wymagająco ale przyjemnie :)

Magda

@servisant możesz powiedzieć coś więcej na temat tej firmy ? Jak wyglada relacja między pracownikami a szefostwem?

pracownik221
@Magda

Ogólnie wszystko w porządku, generalnie szefostwo jest wymagające ale da się dogadać

servisant

Niestety pracowałem tam i nie polecam!!!

Lila

Pewnie nie każdy sprawdza się w firmie i tak bywa. Lepiej rozstać się w zgodzie i nie będzie potrzeby pisać

xyz

Szkoda nerwow i zdrowia na pracę w tej firmie. (usunięte przez administratora)

wako

Jeśli masz pracę to odradzam zmianę na tę firmę.(usunięte przez administratora) Przychodzisz do pracy i czeka na ciebie zwolnienie bez uzasadnienia wyrzut za drzwi. Czekasz na wypłatę, tankujes za swoje.

elektryk

baaaaaaaaaaaaardzo duża rotacja

piotr

niespotykanie wysoka rotacja pracowników. Tam na pewno nie możesz liczyć na stałą pracę

Zostaw merytoryczną opinię o CT Service S.A. - Lesznowola

• Jak się pracuje w CT Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CT Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CT Service S.A.?

CT Service S.A.
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.

CT Service S.A.