Westol

Opatówek

Opinie o Westol

Maja

@Doc regulamin zabrania obrażania innych osób na łamach forum (http://www.gowork.pl/regulamin). Można napisać swoją opinię o pracodawcy bez obrażania nikogo. Czy byłeś wcześniej powiadomiony o warunkach jakie zapewnia pracodawca? To ważne dla osób, które myślą o podjęciu współpracy.

Maja

@blind a co możesz powiedzieć o obecnej sytuacji w Westol? Chętnie dowiemy się jakim pracodawcą jest firma oraz czy zaszły w niej ostatnio jakieś zmiany.

blind

Praca kierowcy nie jest najprostsza, ale wypłata w porządku.

bobek

banda złodziei i oszustow spedycja dno i wodorosty szefowa to kanciarz w bezszczelny w i wyrafinowany sposob oszukuje pracownikow zarobki jezdzac na hulajnodze wiecej zarobisz niz na ciezarowce pokatne wyplacane pieniadze za km 30 groszy firma dno NIE POLECAM

Bobek

Za km 30 groszy plus najnizsza podstawa,a lewe diety podpisujesz i wyplacaja ochlapy,km obliczone z gps.Karygodne zeby tak oszukiwac ludzi. Chcesz to idz pracuj u nich,ale wokolo jest wiele innych firm,ktore maja o niebo lepsze warunki.

@Bobek 23.01.2015 10:50

Dzieki kolego za 30 gr.to śmiechu warte szkoda czasu juz ogarnołem temat i znalazłem inna firme i warunki o wiele lepsze pozd.

darko

Dzieki koledzy za info odnośnie kierowcy.Mam w planach przyjac sie do tej firmy rozmawiałem kiedyś z kierowca i bardzo chwalił jak to w tej firmie słodko.Wyjazdy jak wygladaja jakies przezuty?czy wyjazd i powroty.to jaka stawke płaca za km.

Bobek

Jezdzilem u nich. U tej szefowej braciszka. Zalega mi z kasa i zwolnilem sie.Pozatym jak wyzej,oszukuja i wyzyskuja na wszystkim co sie da.SraEmKa tak powinna nazywac sie ta firma.Nie polecam nikomu.Dobrze ze niektorzy kierowcy jezdzacy u nich na bekach wala ich po rogach.Tak trzymac chlopaki!

G

Potwierdzam. Kasa wyplacana z opoznieniem,trzeba sie prosic,diet oczywiscie brak,a przeciez to sa nasze pieniadze,wyjezdzone na zachodzie i przespane w kabinach.Tepic takie pseudo firmy!Bezczelne i wyrafinowane postepowanie "szefowej"-ciagle wpisywanie urlopow za dni tzw. w gotowosci. Powinni sie doszkolic bo zero pojecia o przepisach z prawa pracy.Odradzam pracy w tej firmie!

Barti

Kierowcy traktowani jak robole jak to bywa w takich firmach.Jesli chodzi o kase to najnizsza krajowa na konto,kilometrowka (smiech) pod stolem,diety fikcyjne trzeba podpisywac,spedycja na zerowym poziomie,dno,poza tym,firma nie zwraca zadnych poniesionych kosztow,czyli dojazdy,badania psycho itp.Aha,wymieniaja obecnie flote...na Iveco:)Brak dawnego zarzadcy,czyli pana Krzysztofa za którego rzadow było wszystko.

darko

witam moze ktoś napisać jak z praca za kierowce sa moze przyjecia?

pinionzki

oj od razu chciliby zarabiac miliony i miec ferrari w garazu mimo tego ze nie maja doswiadczenia. kurcze ludzie trzeba stac powaznie na swoich nogach i wiedziec czego mozna oczekiwac po pracy. jak sie nie ma doswiadczenia to trzeba zrobic cos zeby je zdobyc nawet jesli na poczatku nie za bardzo sie zarabia

kris

Jakie teraz spawacz ma warunki w tej firmie

lk

Obecna sytuacja w westolu. Spawacze zarobki około 3 tys. Przygotowanie produkcji od 2200-3000 ale na 3tys. to nie liczcie bo T to fenomen !!!!!! Malarze też w okolicach 3tys. Jedyny mankament to ten ze wypłata ok. 20-ego za to bez spóźnień! Z tego co wiem to robota nie do przerobienia stale szukają nowych na wszystkie działy. Wiem bo sam tam tyram :)! I chociaż boli to jest mi dobrze.

czarny

witam moze ktoś w temacie są przyjecia kierowców do firmy westol pozd

czarny

Moze ktoś napisac czy sa przyjecia kierowców na ile wyjazdy sa pozd.

kael

Jestem spawaczem i przyjechałem do pracy w westolu z drugiego końca Polski. Warunki socjalne są zadowalające. Wprawdzie to nie Hilton ale też nie rudera a w takiej bym nie mieszkał. Dostałem czysty pokój i jak dbam tak mam. Pieniądze są dobre i prawie na czas (kilkudniowe poślizgi). Roboty w bród.

kaka

'westol' Twoje narzekania na forum nie zmienią sytuacji w jakiej jesteś. Zrobiłeś coś w realu co poprawiło Twoją sytuację?

Spawacz Westol

(usunięte przez administratora)WARUNKI SOCJALNE SA KARYGODNE.(usuniete przez administratora) OMIJAJCIE WESTOL Z DALEKA

To co tam sie dzieje to horror , sciągaja ludzi z drugiego końca polski a nie zapewnili nawet noclegu. Swoim pracownikom miejscowym zalegaja od 2000 do 3500. Warunki jakie zaoferowali na miejscu to istny koszmar , "kible i prysznice" 50 lat bez remontu , szczury i , myszy to codzienno??Ä? (spawacze nie jedźcie tam)(usuniete przez administratora)

ja1111999965

jest ok

aaaa

zmieniło sie cos

kier

kiepska firma nawet na winety nie maja pieniedzy,najlepiej zeby kierowca kupil za swoje.zero organizacji.

Zostaw opinię o Westol - Opatówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Westol