Opinie o Again S.A. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Again S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Again S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Again S.A. w Gorzów Wielkopolski

MARIA

Pracuje tu 7 lat i nie wiem jak czytam te opinnie, kto to pisze. Są tu ludzie którzy pracują po 18 lat i są zadowoleni z pracy jak i z Szefa. Nie wszystkie jest idealne, ale gdzie jest. Wynagrodzenie dobre i praca na jedną zmianę.

@MARIA

Dla kobiet tez jest praca? i jaka?

Natalka Nowy wpis

Cześć, jeździ się tu jeszcze na firanach może? też widziałam ogłoszenie z Facebooka dla kierowców, tylko jest dawne. Chłopak wziąłby 3 / 1 wtedy. Wiadomo ile by w tym roku zarobił?

Do teraz nie zostało rozstrzygnięte to czy na produkcji pracują kobiety? Mnie ogólnie sama praca przy niej by ciekawiła, nie mogłem cos odszukać oferty a ciekaw jestem na czym konkretnie polega. co się teraz tam robi? możecie opisać przykładowy dzień z pracy?

Danusia Nowy wpis

Jak się tu pracuje? Przyjmują kobiety?

Cześć, na FB wdziałem post z października bodajże, było w nim wtedy napisane, że są systemy 2 / 2 oraz 3 / 1. Chciałbym się dowiedzieć czy w najbliższych planach macie jeszcze plan by wprowadzić inne opcje? Tak byłoby mi wygodniej jeśli już. nie wiem tez czy ta oferta jest aktualna?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Again S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
E....

Witam, pracowałam u Pani Sylwii i u Pana Pawła prawie trzy lata na produkcji przy pakowaniu flaczków ???? Gdyby mój stan zdrowia pozwalał, To bym dalej tam pracowała... Fajna atmosfera i załoga z różnych krajów, nawet z Brazylii . Pensja zawsze na czas, jedna zmiana od wtorku do soboty. Bardzo polecam

@E....

3 lata ? Serio ? Odkąd szwagier właściciela jest kierownikiem od 4 lat na produkcji nie wytrzymał nikt dłużej niż pół roku xD

Kaja
@Życzliwy

Widzę,że mało wiesz a się wypowiadasz. Jak się komuś nie chce pracować to nie pracuje za długo. Ja pracowałam od 2021r. Brygadzistą wporzadku, bywa że każdy ma gorszy dzień. Ja jestem zadowolona z pracy, wyplata zawsze na czas, karpiowe wypłacane. Z szefostwem można się zawsze dogadać. Szef tez nie raz pracuje z pracownikami co w żadnej innej firmie w której pracowałam nie miało miejsca.

O co chodziło z tymi sądami, o których ktoś wspomniał? co one maja do warunków pracy? zarobki kierowców mnie interesowały, przeglądam teraz okolice w Gorzowie za pracą. tutaj mają tak na marginesie opcje pod dom?

Na początek powiem, że obiektywne komentarze zostały usunięte. Pracowałem jako kierowca zawodowy. Prezesik to typowy polski prywaciarz,(usunięte przez administratora), kanciarz jedno gada drugie robi (usunięte przez administratora) Umawiasz się z (usunięte przez administratora)na konkrety, a ta nie dotrzymuje słowa, mało tego straszy sądami. Nie polecam tam pracy. Omijać dziadostwo szerokim łukiem!!!!!

Na olx wisi ogłoszenie dla spedytora międzynarodowego. Mowa jest o bardzo dobrym wynagrodzeniu (jakim?) i stabilnej pracy. Czy ktoś już pracuje / pracował w tym dziale i może napisać coś więcej, jak to wygląda od środka?

MARIA

@MARIA

Pani Mario proszę mi pokazać tych "zadowolonych" pracowników z 18 letnim stażem. Te komentarze pisze chyba sam właściciel firmy.

@Życzliwy

No to dziwne, bo w firmie tacy pracownicy są. Gdyby nie byli zadowoleni, to by nie pracowali. Chyba, że na siłę ktoś ich trzyma ????.

Iwona

w takich sytuacjach jako kontrargument ludzie zaczynają podawać, że trzymają ich rodzina i kredyty... :/ Ale czy to byłoby słuszne stwierdzenie? Czy chociaż część z tych negatywów jest jednak zgodna z prawdą?

Grzegorz
@MARIA

A ile godzin trwa ta jedna zmiana? 10 ? 12 ? 16 ? Dostawcy z firmy potrafią pracować od rana do wieczora, sam nie raz przyjmowałem towar z Again w godzinach 19-20. Na pytanie do kierowcy od której godziny pracuje powiedział że od rano...

@MARIA

Dla kobiet tez jest praca? i jaka?

Ala

Witam czy tam tez jest praca dla pan i jaki?

Ostrzegam przed pracą w tej firmie a przede wszystkim przed właścicielem firmy. Poszukują kierowców na busa. Szef obieca Ci złote góry super zarobki miłą atmosferę dosłownie masz wrażenie że znalazłeś prace marzeń. NIC NIE MA TO WSPOLNEGO Z RZECZYWISTOSCIA. W firmie panuje straszny bałagan zero organizacji pracy

Iwona

No ale ostatecznie jeździsz tym właśnie busem, tak? co do organizacji pracy to pisali już o tej całej terminowości... firmie to nie przeszkadza? nie ma z tego tytułu jakichś konsekwencji finansowych?

Ewelina K.

Solidna firma godna polecenia. Przygotowanie produktu na najwyższym poziomie, terminowość i dobra obsługa.

Klient

W końcu te pyszne flaczki pojawiły się w sklepie u mnie na osiedlu. Jestem fanem ich produktu. Najlepsze flaczki jakie jadłem!

Ola
@Klient

Proszę przeczytać skład,właśnie zjedliśmy i owszem pyszne,ale skład!!kto w ogóle wpuszcza takie produkty na rynek?ostatni raz pomimo całkiem niezłego smaku.

Kierowiec

Pracuję kilka miesięcy w firmie. Gdy przychodziłem auto otrzymałem w pełni wyposażone. W razie problemów Szef służy radą. Rzadko zdarza się aby właściciel firmy biegał w ciuchach roboczych i brudził ręce a w tej firmie razem z pracownikami pracuje fizycznie. Kasa się zgadza, zawsze na czas. Grafik tak jak ustalałem z Szefem się zgadza. Polecam. P. S. Flaki mistrzostwo świata.

@Kierowiec

Tak w razie problemu szef poda ci lewarek żebyś sam dygał i zmieniał koła w naczepie w piachu i błocie. Lub jak zjedziesz zmęczony za szybko z trasy to sam sobie prowadź auto na serwis. A jak wrócić na bazę? To już twój problem.

@Kierowiec

To chyba kolejny wpis samego prezesa ????. Ukraińcy aż tak dobrze Polskiego nie znają ????

Faustyna
@Kierowiec

Szkoda tylko że kierowcy busów jeżdżą rozpadającymi się autami. Jak przyjeżdżają pod sklep z towarem to aż strach czy im drzwi nie odpadną.

Abudabi 2020
@Kierowiec

Kolego ,bajki piszesz. Jakoś nie zauważyłem aby ktokolwiek służył pomocą. W przypadku awarii zero zainteresowania. Co do kasy to łaski nie robią . Chyba że wolą aby złomy gniły na placu. Spedytorzy ,nie wiem skąd ich mają , dlanie mizeria. Co tu wiele pisać jedna z wielu takich sobie firm . Ciuchów roboczych brak.

Wiesko56
@Kierowiec

Witam, jestem kierowca tak zwanego tira,niewiem ile jest w tym prawdy ale podobno przy systemie 2/2 płacą u was w firmie 8.500 to prawda ?.pozdrawiam...

@Wiesko56

Udało się z innego miejsca wydobyć już tę informację? Skąd tak właściwie ta kwota się wzięła, to jakieś ogłoszenie dawniejsze było? Czy doświadczenie z pracy za kółkiem jakkolwiek wpływa na ostatecznie oferowaną stawkę? Co w przypadku 5 lat pracy za sobą?

Pracowałem jak było 8 ciężarówek, teraz podobno jest ponad 60. Szef zawsze pomocny, nigdy nie zostawił na lodzie.

@Andrzej

Aż o tyle więcej? A powiedz, w którym roku tu byłeś, bo aż ciekawa jestem jak szybko taki przyrost tu osiągnęli

@Andrzej

A dlaczego już nie pracujesz ?

Igor
@Iwona

No 60 ciężarówek jest, ale 30 stoi. Bo nawet Ukraińcy się zwalniają i nie chcą tutaj pracować...

@Igor

Nie wiem czy faktycznie wtedy gdy to pisałeś tak właśnie było ale ciekawa jestem jak do dziś sprawy z zatrudnieniem się kierowców się tutaj układają. Jak obecne obłożenie? Udało się uzupełnić braki? Na jakich warunkach teraz po nowym roku tu jeżdżą?

Kupiłam flaki w Delikatesach Centrum w Legnicy... Mąż jest zachwycony... Super produkt. Dobrze doprawione

Darek

Bardzo miła obsługa, magazynierzy wspaniali a flaczki rewelacyjne. Polecam wszystkim !

Patrycja

Flaki kupię w Kołobrzegu od kilku lat. Moja rodzina jest fanami tego produktu. Pychotka

Tolek

Życzliwy, toś Ty jakiś omnibus , wszystko wiesz co się tam dzieje. No proszę ,proszę . Widać ,że już tam nie pracujesz. Jaka przyczyna ? Lenistwo, alkohol, bumelki ? a teraz żal ?

@Tolek

Brak szacunku do pracownika Brak szacunku do pracownika I jeszcze raz brak szacunku do pracownika

Ola

Czy ktos orientuje sie jak wyglada praca w tym zakladzie ? Jakie zarobki , atmosfera ?

Gal anonim
@Ola

Właściciel traktuje pracowników jak głupków, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) , olewa i wyśmiewa jak coś nie pójdzie, praca nie konkretna raz jest raz nie ma , nie polecam głównie za zachowanie(usunięte przez administratora)

Iwona

A klientów to za kogo mają? I ten eko chlor to coś szkodliwego, tak? :(

@Ola

Atmosfera zła Zarobki - zapomnij o płatnych nadgodzinach, robisz 12 godzin za tą samą stawkę jak chcesz pracować po 8 godzin to się obrażą że nie chcesz pracować dłużej za tą samą stawkę. Premi brak, karpiowego brak, na jajko brak

Zostaw merytoryczną opinię o Again S.A. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Again S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Again S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Again S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Again S.A.
3.3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Tkacka 20
    66-400 Gorzów Wielkopolski