Opinie o Atom-Door Sp. z o.o. w Lipno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Atom-Door Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Atom-Door Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atom-Door Sp. z o.o. w Lipno

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Atom-Door Sp. z o.o.? 10 października na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Ktoś z Was aplikował?

Czy pracodawca Atom-Door Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Maria Nowy wpis

A co ma wspólnego motywacja pracowników do negatywnych opinii wśród klientów ????

Nika

Absolutnie przestrzegam przez firmą. Minął 2 miesiąc jak czekam na montaż. Zalicza zapłacona. Po 5 tygodniach milczenia (czas realizacji 3 tygodnie) Pan Mieciej przesuwał mie z kontaktem na czwartek, w czwartek na poniedziałek, a w poniedziałek na czwartek. Kiedy zadzwoniłam po raz enty, zaczął mnie zrzucać lub nie odpierał w ogóle. O oddzwiwnieniu mogłam pomarzć. Na maile nie ma żadnej reakcji, na SMSy y. Wyznaczyłam datę ostateczną o czym poinfomowałam i zażądałam zwrotu pieniędzy wpłaconych tytułem zaliczki. Reakcji nadal brak. Sorawa znajdzie swó,j finał w sądzie.

Maria Nowy wpis
@Nika

Brawo może to w końcu ich czegoś nauczy !!! Miałam już z nimi przyjemność....drugi rok czekam na poprawki i nic !!! Najgorsze jest to że człowiek zaufał i bez jakichkolwiek umów zdecydował się na ich pracę bo szef zrobił wrażenie konkretnego fachowca.....ale to tylko wrażenie !!!! negatywny komentarz zniknął że strony nie wiedzieć czemu ????‍???? . Totalna porażka !!!

radek

Firma nie rzetelna czekam już prawie pół roku na skończenie i nic się nie dzieje Zaliczki owszem a pracy zero czekam i nic

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Atom-Door Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel handlowy - PLAY / UPC [D2D]? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Wojtek

Polecam. Sprawnie, szybko i w dobrej cenie.

Kamil

@Pytanie no właśnie? Dają ją od razu czy jak ?

Joanna Podróżny

Przyjemna współpraca i znakomicie dopasowane meble pod zabudowę. Obsługa posprzedażowa wręcz wzruszyła. Dzięki

zuzanna

Nie zaznaczam w plusach punktualności, ale i tak piątka za fachową poradę, no i wykonane+starannie wniesione meble na wymiar. Chcę również podziękować za fatygę z półeczkami – jest to robota dla faceta, a im się chciało poświęcić dla bzdurki 30 minut. Fachowcy przyjechali w maseczkach, zdjęli butki bez proszenia, sami poprosili o żel do dezynfekcji. Klasa, jednym słowem!

Natalia

Bardzo mi się spodobało, że nie wciskali nam konkretnej szafy pod zabudowę. Dobry kontakt, wyczerpujące informacje jak urządzić mieszkanie, żeby wszystko wyglądało spójnie. I bardzo przystojny szef! :-) Ciężko się dodzwonić i jest troszkę chaos z powodu obłożenia (a raczej oblężenia), więc warto ustawić wirtualną centralkę. Ale może się czepiam :P

Zuza

Firma robiła mi meble w Lesznie tydzień temu. Wyszło wszystko dobrze. Był jakiś problem z drzwiami ale dowieźli na następny dzień. Jestem zadowolona.

Krystian

Zamówiłem meble dwa tygodnie temu. Firma miała spóźnienie jeden dzień z montażem. Jakość szafy przesuwnej jest dobra. Systemy aluminiowe bardzo dobrze się sprawują. Jestem ogólnie zadowolony i polecam.

Martyna

Firma wykonywała u nas meble w Poznaniu. Garderoba plus szafka łazienkowa. Nie mam zastrzeżeń, polecam.

Klientka

Firma nie jest godna zaufania. Przed zleceniem dobry kontakt. Po wykonaniu bardzo złej pracy i zapłaceniu mimo wszystko całości kwoty za nią, prosiłam wielokrotnie o poprawę wykonania. Kontaktu ze strony firmy brak. Nie odbierają moich telefonów, nie odpisują na maile. Rachunek miał zostać wysłany na maila i nie został. Jedyne potwierdzenie przekazania pieniędzy to podpis robotników na kartce. Brak jakiegokolwiek szacunku dla klienta. Klient poszkodowany jest nieważny dla firmy. Robotnicy nie mieli odpowiednich sprzętów do wykonania szafy. Dziury w ścianach, różnego koloru śrubki przy tych samych elementach, odpadające zaślepki, krzywe półki, półki różnego koloru. Zdjęcia na stronie, które posiadają to zapewne render, a nie realne zdjęcia. Uważajcie na te firmę.

M
@Klientka

Zgadzam się ze złą opinią Pani. Miałam również z tą firmą doczynienia i również moje zdanie o tej firmie jest bardzo negatywne ! Ludzie zastanówcie sie zanim zechcecie mieć z nimi doczynienia !

Maria

W przypaku tej firmy ewidentnie widac ze 25 letni staż którym sie reklamują nie ma nic wspólnego z wykonywaniem usług i ich profesjonalizmu ! Zamówiłam szafe pod skosem ....sugerowałam sie ich wieloletnim stażem i pięknymi zdjęciami ich prac na ich stronie.... No i sie bardzo bardzo zawiodłam ! Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu i umiejętności !!!! Chwilami mialam wrażenie ze monterzy robia to pierwszy raz .... JEDNA WIELKA PORAŻKA !!!! Po zareklamowaniu montażu szafy Brak kontaktu z firmą (z samym szefem) , nie odbierają telefonów...nie odpisują....klient w takich sytuacjach dla nich nie istnieje! Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tej firmy .

Zamówiłem drzwi przesuwne do szafy w firmie Atom-door z Leszna. Montowali coś podobnego jak na ich stronie: https://atomdoor.pl/milo-portfolio/drzwi-przesuwne/ Jestem zadowolony, systemy jezdne są solidne, drzwi nie słychać jak jadą. Mogę polecić te firmę.

Wiktor

Zamówiłem szafy i kuchnie w tej firmie. Ogólnie termin na wszystko 3 tygodnie. Spóźnienia mieli 1 dzień z montażem. Przed realizacja robią projekt i wizualizacje. Ekipa pracowała 2 dni przy szafach plus jeden na moją mała kuchnie. Jakość mebli ok, jestem zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o Atom-Door Sp. z o.o. - Lipno

• Jak się pracuje w Atom-Door Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atom-Door Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atom-Door Sp. z o.o.?

Atom-Door Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Maksymiliana Jackowskiego 24
    64-111 Lipno