Opinie o Perfekt S.A. w Gądki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Perfekt S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Perfekt S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfekt S.A. w Gądki

Po rozmowie rekrutacyjnej pan informuje, iż niebawem skontaktują się z Tobą celem przedstawienia decyzji co dalej. Jakby nie można było tego od razu przedstawić (zwykle tak jest gdy coś nie do końca pasuje a rekrutujący nie umie negocjować, albo zwyczajnie powiedzieć - przykro nam, ale nie spełnia pan naszych oczekiwań, dziękujemy itd.)... ale OK, może takie procedury, może więcej kandydatów. Mijają dni, tygodnie.... cóż... możesz zaczekać się za odpowiedzią. Za to po miesiącu wystawiają kolejną ofertę na pracuj.pl w poszukiwaniu pracowników. Wniosek-mają Cię w (usunięte przez administratora) zwyczajnie za nic. Brak odwagi, powagi i szacunku do drugiego człowieka. O co chodzi???? Panie prezesie @Perfect grzeczność nakazuje dać odpowiedź zwrotną jaka by ona nie była. A nie pozostawiać kandydatów w zawieszeniu. Szanowny Panie to Pan szuka ludzi do pracy proszę o tym nie zapominać. pozdrawiam serdecznie i życzę owocnych poszukiwań Kandydat

Zostaw merytoryczną opinię o Perfekt S.A. - Gądki

Firma Perfekt S.A. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Elektronik - Elektromonter, Gądki - Marzec 2024
  • Mechanik przemysłowy - Mechatronik, Gądki - Styczeń 2023
  • Elektryk, Gądki - Czerwiec 2022
  • Mechanik maszyn, Gądki - Czerwiec 2022
  • Operator CNC, Gądki - Październik 2021

Czy pracujesz w firmie Perfekt S.A. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Perfekt S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Perfekt S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Perfekt S.A.
  • Poznańska 3