Opinie o Evidence Prime Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Evidence Prime Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Evidence Prime Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evidence Prime Sp. z o.o. w Kraków

Brajan Nowy wpis

Firma pochwaliła się tu w zeszłym roku swoimi działaniami antydyskryminacyjnymi i w zakresie ochrony tzw. sygnalistów. Ale jakoś nie widać powód by sygnalizować nieprawidłowości. No chyba że jest coś o czy wiedzą pracownicy a o czym nigdy nie pisano na forum? Co warto byłoby przekazać przyszłym kandydatom?

Paweł Nowy wpis

Chciałbym poinformować zainteresowanych pracą w naszej firmie, że od przeszło roku wdrażamy różne procedury związane z bezpieczeństwem i transparencją w firmie. Uzyskaliśmy już certyfikaty ISO 27001 i amerykański FedRAMP, a na dniach spodziewamy się certyfikatu SOC-2 Type 2. Piszę o tym dlatego, że w ramach prac nad tymi certyfikacjami udało się sformułować i formalnie wdrożyć procesy, które są istotne dla pracowników, w tym na przykład ochronę sygnalistów, zasady antydyskryminacyjne, zasady pracy zdalnej, onboardingu nowych pracowników itp. Wprawdzie te zasady funkcjonowały u nas od dawna (a praca zdalna od samego początku pandemii), ale niekoniecznie w formie udokumentowanej. A teraz już tak. Bardzo staramy się być miejscem, gdzie pracuje się dobrze, wśród fajnych otwartych ludzi i ma się to ciepłe poczucie, że nasza praca służy ludzkości. Zapraszamy!

Jak dużo osób pracuje w Evidence Prime Sp. z o.o.?

Około 20

Alicja
@Paweł

A ze względu na płeć jak prezentują się proporcje?

@Alicja

Obecnie mamy 40% dziewczyn.

Alicja
@Paweł

Czy do dziś proporcje są niezmienne? Ogłoszeń w ostatnim czasie nie widziałam i chciałam się podpytać czy będą jakieś perspektywy na powiększanie zespołu?

@Alicja

Jesteśmy na tyle małą firmą, że każda zatrudniona osoba istotnie wpływa na te proporcje. W tym momencie mamy 31% dziewczyn. Niestety na stanowiska inżynieryjne - na które najczęściej zatrudniamy - zgłaszają się w ogromnej (ok 90%) przewadze faceci.

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Evidence Prime Sp. z o.o.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Asystent/-ka?

Paweł Nowy wpis

Nie, na razie nie zatrudniamy na to stanowisko i nie mamy tego w planach na następny rok.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Evidence Prime Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Full Stack Engineer (TypeScript). Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

Dla wiadomości zainteresowanych - w styczniu otrzymaliśmy ministerialny status Centrum Badawczo-Rozwojowego, jako jedna z 62 firm i instytucji w Polsce. Nie zmienia to naszego "startupowego" podejścia do pracy i relacji, ale pokazuje, że rzeczywiście robi rzeczy istotne naukowo i technicznie. Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby, szczególnie informatyków wielu specjalizacji, ale również osoby zainteresowane zastosowaniem sztucznej inteligencji w zagadnieniach zdrowia, medycyny i szeroko pojętej nauki! Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany pracą, praktykami, stażem, współpracą itp. - chętnie porozmawiamy, ukierunkujemy, doradzimy, a może i zatrudnimy!

Moja opinia jest nieobiektywna, bo zarządzam firmą. Ale może będzie użyteczna dla tych z Was, którzy chcieliby do nas aplikować. Evidence Prime to nieduża (ok. 20 osób) firma informatyczna zajmująca się - ogólnie mówiąc - informatyką medyczną, a dokładniej tworzeniem narzędzi i sztucznej inteligencji pomagającej specjalistom z całego świata tworzyć standardy leczenia oparte na trzeźwej ocenie faktów. Mamy biuro w Krakowie i Toronto, biuro krakowskie to typowy lab informatyczny, choć zatrudniamy nie tylko informatyków, ale również specjalistów domenowych (lekarzy, farmaceutów, specjalistów zdrowia publicznego itp.). Bardzo duża część naszej pracy to praca stricte naukowa lub/i rozwojowa - tworzymy własne technologie, współpracujemy z wieloma uniwersytetami, prowadzimy i uczestniczymy w wielu projektach badawczych na całym świecie. Bardzo zależy nam na tym, by dzięki naszej pracy świat był nieco lepszy. Firma działa obecnie wirtualnie, a biuro jest opcjonalne, choć dostępne dla każdego pracownika. Ale spora część pracowników pracuje w tzw. "home office" i niekoniecznie mieszka w Krakowie. Językiem urzędowym firmy jest angielski - wprawdzie większość spotkań odbywa się po polsku, ale np. cała dokumentacja i wszystkie rozmowy z klientami, partnerami i użytkownikami są po angielsku i każdy pracownik musi swobodnie mówić, czytać i pisać w tym języku. Stawiamy na samodzielność i zaufanie - nie ma u nas kontroli czasu pracy, ani stałych godzin pracy, natomiast jest dużo interakcji i mechanizmów, dzięki których wszyscy widzą jak postępuje praca w każdym z projektów. Ogólnie działamy mocno wg pryncypiów Agile. Firma jest bardzo tolerancyjna wobec wszelkich mniejszości - etnicznych, seksualnych i religijnych. Rekrutację prowadzimy w sposób ciągły, ale głównie na stanowiska informatyczne (zwłaszcza programistyczne). Rekrutację do innych ról prowadzimy wg potrzeb. Oferty pracy publikujemy w różnych portalach (w zależności od przypadku) oraz zawsze na stronie https://www.evidenceprime.com/jobs W razie pytań piszcie na adres info@evidenceprime.com, postaramy się odpowiedzieć.

Grażyna

Jakieś newsy o pracy mógłby ktoś zamieścić na forum. Mam nadzieję, że aktualna sytuacji poprawi się i byłaby możliwość otrzymania pracy w firmie.

@Grażyna

Firma zatrudnia mało osób i w większości wypadków o bardzo wysokich kwalifikacjach informatycznych lub medycznych. Proszę śledzić stronę https://www.evidenceprime.com/jobs , tam pojawiają się nasze oferty. Pozdrawiam i życzę znalezienia dobrego pracodawcy!

Funkcjonuje, jak najbardziej.

Czy zdarzają się nadgodziny w Evidence Prime Sp. z o.o.?

Evidence Prime jest firmą informatyczną z elastycznym czasem pracy i pracą zdalną. Więc ciężko mówić o nadgodzinach. Z zachowaniem zdrowego rozsądku pracownicy sami elastycznie wybierają sobie godziny pracy. Zdarzają się - oczywiście - przypadki, że w jednym tygodniu jest więcej pracy, niż w innym, ale firma ufa swoim pracownikom i to z reguły do nich należy decyzja kiedy godziny sobie wydłużyć, a kiedy skrócić.

Zostaw merytoryczną opinię o Evidence Prime Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Evidence Prime Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Evidence Prime Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Evidence Prime Sp. z o.o.?

Evidence Prime Sp. z o.o.
  • Toruńska 5
    30-056 Kraków
  • NIP: 6772419788 REGON: 367257370 KRS: 0000676745

Evidence Prime Sp. z o.o.