Opinie o Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A. w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A. w Sopot

Zbyt dużego doświadczenia nie mam, więc interesuje mnie dobry start pod agencją. Aktualnych komentarzy nie widzę ale może ktoś by mi opisał sytuacje młodszego specjalisty ds. likwidacji szkód komunikacyjnych? Jest to jedna z wystawionych ofert, wymogi w teorii spełniam. Ile przy tym można zarobić?

Młody Nowy wpis

Kpina, (usunięte przez administratora) wszystkich,a otrzymanie jakiegokolwiek odszkodowania to byłby cud.Edxydtko co zostało zgłoszone nie mieści się w ich urojonych definicjach.To już kolejny problem z którym spotykam się w tej firmie,czy jest ktoś kto może sprawdzić działalność tej (usunięte przez administratora).Po co płacę składki jeśli nic nie mieści się w definicji tej (usunięte przez administratora) organizacji.Omijajcie tę firmę z daleka.Oszuści.

Administrator Nowy wpis

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A. na stanowisku Rzeczoznawca Majątkowy? Czy pracownicy dostają premie?

Mirka Nowy wpis

A jak rzecz się ma w dziale windykacji? Jest tu teraz oferta dla specjalisty tam, stawka między 3800 a 5800 brutto, od czego zależy ile się dostanie? Wliczyli w to już jakieś możliwe premie? I w sumie to jak wyglądają te plany do realizacji?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Service Manager w firmie Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
KLIENT

PROBLEM ZE ZNALEZIENIEM @ DO KONTAKTU - TYLKO INFOLINNIE LIPA

Beata

W jedne z ostatnich opinii ktoś podał jako jedyny plus pracy tutaj stosunki ze współpracownikami. Nie wiem czy faktycznie to jest jedyna zaleta, ale czy na każdym dziale są spoko ludzie? Pytam, bo widzę, że szukają właśnie konsultanta do spraw wsparcia klienta. Ciekawa jestem jak praca na tym stanowisku może tutaj wyglądać. Mogę liczyć na stałe wsparcie mojego zespołu w razie problemów? Piszą też o kompleksowych szkoleniach. Na to stanowisko jakie się odbędą? Ile czasu zajmą?

Heinz

Moja przygoda u tego pracodawcy to jedna wielka pomyłka. Jedynym niewątpliwym plusem, są współpracownicy. Ci, z którymi miałem przyjemność pracować, byli świetni i bardzo pomocni, to niewątpliwy plus, ale jest to żadna zasługa pracodawcy. Cechą charakterystyczną Ergo Hestii jest systemowy wręcz brak szacunku do pracownika - począwszy od wynagrodzenia, które jest niższe (dosłownie!) niż na kasie w popularnym dyskoncie - podstawa nawet poniżej 4 koła brutto. Oczywiście Pan z HR podczas rozmowy, w której informuje was o tym, że wygraliście rekrutację naopowiada wam kłamstw o tym, jakie rzekomo da się wyrobić premie, co nie ma absolutnie czegokolwiek wspólnego z rzeczywistością. Ponadto praktycznie wszystkie "benefity" to ściema. Prezenty świąteczne to słynne już dziadki do orzechów (XD) i karta na 100 zł do empiku - można się cofnąć w czasie o 15 lat; dofinansowanie do wypoczynku, to nie bynajmniej popularne wczasy pod gruszą, a zniżka do jednego, konkretnego pensjonatu w Zakopanem, do którego szansę na się dobić jedynie garstka; pakiet zdrowotny - marna oferta za stosunkowo dużą kwotę; nie ma nawet oferty Multisport, która jest już absolutnym standardem. Zamiast godnej pensji i realnych benefitów możecie liczyć na: wyżej wspomine dziadki do orzechów (serio XD), zajęcia z nordic walking i morsowania, masę bzdurnych szkoleń z kompetencji miękkich (z empatii, dobrych relacji, zarządzania sobą w czasie XD) czy różnego rodzaju akcje wymyślane przez geniuszy z HR - np. rozdawanie po pokojach sadzonek drzewek mandarbkowych (nazywanych przez nich drzewkami empatii XD), żeby hestianki i hestianie razem je zasadzili w pokoju i uczyli się empatii - sceny rodem jak z serialu The Office, z tą różnicą, że to się dzieje naprawdę, i przez to jest to bardziej załamujące niż zabawne. Nie liczcie również na premie inflacyjne, czy w jakikolwiek sposób nią motywowane - co też jest w obecnych czasach standardem u pracodawców, którzy wymagają od pracowników jakichkolwiek kwalifikacji i mają do nich jakikolwiek szacunek - tu inflacja nie dotarła, a przynajmniej nie do szarych pracowników, stąd, jak wspomniałem, pensje niższe niż na kasie w sklepie. Podsumowując, jeżeli stać was i nie będzie wam wstyd pracować za mniej niż 4 koła brutto, nie będzie wam wstyd opowiadać znajomym o dziadkach do orzechów na święta, gdy oni będą opowiadać ile ich pracodawcy dają im premii świątecznej, a lubicie szkolenia z empatii i "siły wspólnoty" (hasło roku w Ergo Hestii), to jest to miejsce dla was. Zdecydowana większość ludzi, przynajmniej w pewnych działach, rezygnuje jednak po kilku miesiącach znajdując coś lepszego, bo o to nie trudno.

Watermota

Nazywając twór ERGO HESTIA firmą popełnił bym błąd ,to przypomina działalność mafijną ,dlatego jak cenicie spokój ,uczciwość i przejrzystość to omijajcie tą instytucję z Sopotu !

Zostaw merytoryczną opinię o Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A. - Sopot

• Jak się pracuje w Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A.?

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A.
  • Hestii 1
    81-731 Sopot

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A.