Opinie o Oxar Sp. z o.o. w Koronowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Oxar Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Oxar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oxar Sp. z o.o. w Koronowo

koszmar Nowy wpis

Panowie utopili już dwie firmy. Nie płacą podwykonawcom, pracowników traktują jak niewolników od wszystkiego za psie grosze. Gdy chcesz odejść to robią problemy. Pan D. to chory furiat, jedyne co potrafi to drzeć się jak oparzony na pracowników. Na długi kasy nie mają, ale na jachty, auta i wakacje już tak. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TYCH PANÓW!

Krzysztof

Nie polecam współpracy z nimi! Pan Dariusz i Mariusz to krętacze, którzy otwierają kolejną firmę, gdy poprzednia jest w upadłości. Nie mają pieniędzy dla starych kontrahentów, ale nowy biznes się kręci. Upadłość również nieogłoszona na czas... Unikać!

Małgorzata
@Krzysztof

Też dostaliśmy informację o postępowaniu upadłościowym. Odzyskaliście pieniądze od nich?

Irena
@Małgorzata

Podbijam, bo też mnie to interesuje. Na jakiej zasadzie dochodzi się swoich praw po ogłoszeniu upadłości?

Krzysztof
@Irena

Dużo mówić,zostawiam kontakt, jakby ktoś potrzebował dalej pomocy: 573 985 388

Honorata Nowy wpis
@Krzysztof

Można poprosić o ewentualny adres email?

Barbara Skoczyło Nowy wpis
@Krzysztof

Dziękuję za kontakt! Mamy nadzieję, że w końcu sprawa ruszy.

Julia Nowy wpis
@Barbara Skoczyło

a te pieniądze, które próbujecie odzyskać to zaległe wypłaty są, czy skutek jakiś transakcji nie udanych?

BP

Ostrzegam przed tą firmą wszystkich. Zarząd zamiast płacić podwykonawcom za odebrane roboty jeździ na wczasy. Wystarczy rzucić okiem na wpisy KRD. Brak kontroli nad pracami i płatnościami doprowadziły do upadku poprzedniej firmy którą dwójka (usunięte przez administratora) kierowała. Teraz upada OXAR a za chwile kolejny NIP na którym już działają. Niech Państwo Polskie w końcu zrobi z nimi porządek.

Inwestor
@BP

Mam takie same doświadczenie z Oxar

Podwykonawca

Firma na skraju upadłości , od długiego czasu nie płaci podwykonawca nawet na inwestycjach państwowych. Trzymać się z daleka.

ms
@Podwykonawca

potwierdzam , nie mam płatności na prawie 100 tys - coś z nimi nie tak.

ms
@ms

Wystawiona faktura nie oznacza odebranej roboty. Pozdrawiam za jakość wykonanej usługi

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Oxar Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Mielno

SUPER FIRMA zlecenie wykonane w terminie pozdrowienia dla p Marka i ekipy

Zostaw merytoryczną opinię o Oxar Sp. z o.o. - Koronowo

• Jak się pracuje w Oxar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oxar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oxar Sp. z o.o.?

Oxar Sp. z o.o.
  • Wypoczynkowa 4