IVIA S.A.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o IVIA S.A.

Pracodawca

Aktualność
18 maja 2019 roku odbyły się zawody w Osieku - jedna z pierwszych tego typu imprez w roku. Woda w jeziorze nie zdążyła się w tym roku zagrzać i osiągnęła temperaturę 14 stopni. W zawodach ponownie wzięła udział nasza sztafeta firmowa, w której wystartowali nasze koleżanki i kolega: pływanie Magdalena Musiał, rower Dariusz Skóra i bieg Katarzyna Kula. Na 13 sztafet nasz zespół uplasował się na 7 miejscu. Andrzej Kula wystartował niezależnie w całym triatlonie traktując ten start jako przygotowania przed zawodami w Austrii, zajął 110 miejsce.

Pracownik_Katowic <">

Witam. Jako były pracownik nic złego nie mogę powiedzieć o IVIA. Zarząd - się stara, żeby klimat w firmie był dobry. Że dokręcają śrubę, wiadomo - im dokręcają zleceniodawcy, a oni dokręcają pracownikom - tak działa rynek, nie ma przebacz. Dyrektor RD - złego słowa powiedzieć nie można -moim zdaniem dobry klimat w oddziale katowickim to głównie jego zasługa. Można poczuć się swobodnie. Jest jeszcze zastępca dyrektora w Kato - tu bez komentarza. Przedmówca "Kandydat" może o nim pisał, bo on się rekrutacją zajmuje. Może kiedyś nabierze 'kultury'. Rozwój - największy plus IVIA. Ani się obejrzysz, a dostanie zadanie którego dobrowolnie nie odważyłbyś się podjąć... i je zrobisz! Tylko kierowników pracowni żal. Kasa - tu na Bentleya nie zarobisz. Ale małymi kroczkami dosięgniesz średniej. Polecam pracę w tej firmie, jak was na to stać ;P PS. Połowa kadry w o. Kato to kobiety, i to najładniejsze.

@Pracownik_Katowic <">

Wspomniałeś, że największym plusem pracy w firmie Ivia jest rozwój, który oferuje pracodawca. Ciekawi mnie, czy firma przewidziała ścieżkę rozwoju zawodowego dla zatrudnionych pracowników? Są jakiekolwiek szanse na to, aby po upływie określonego czasu awansować na wyższe stanowisko? Proszę, abyś napisał, jak to wygląda w praktyce.

kandydat

słaba firma nie polecam! absolutnie nie wywiązują się z deklaracji.

Marek
@kandydat

Można jakieś konkrety, przykład?

Kandydat
@Marek

traktowanie ludzi którzy przyjeżdżają do IVIA na rozmowę jak śmieci... deklaracja iż w "do przyszłego tygodnia dostanie pan informacje" i poźniej kompletna zlewka z ich strony i nieodbieranie telefonu i nieodpisywanie na maile... powinienem podać nazwisko żeby panu dyrekrorowi biura z Katowic zrobiło się głupio... niestety pan RD traktuje ludzi tak jak zapewne nigdy nie chciałby zostać potraktowany. I wcale nie chodzi o to że nie dostałem oferty tylko taki sposób traktuje się ludzi, którzy poświęcają swój czas na to żeby jednak pofatygować się . absolutnie nie polecam

Gwardzista
@Kandydat

Nie wiem jak Ty, ale ja wyczytałem ze firma zastrzega sobie ze będzie się kontaktować jedynie z kandydatami, których chce zatrudnić. A nawet jeśli nie zamieściła takiej klauzuli to większość już zamieszcza taką informację. Wiec raczej logiczne ze jeśli nie odezwali się do Ciebie to nie są zainteresowani. Wg mnie rozmowa kwalifikacyjna spoko przeprowadzona. Wysoka kultura i uprzejmość pracowników z którymi się spotkałem.

Peter
@Gwardzista

Jesli ktos co mowi ze zlozy Ci oferte a potem sie nie odzywa to znaczy ze jest bu...kiem bo robi ze swoich ust szmate... a wyglada ze tak ten pan dyrektorek tak wlasnie sie zachował...

@Peter

Rozumiem, że możesz mieć przykre doświadczenia związane z firmą Ivia, ale na przyszłość proszę o wyrażanie się w sposób bardziej kulturalny. Pamiętaj, że wypowiadamy się na forum publicznym, gdzie wątek czytają osoby, które szukają informacji o tej firmie. Mógłbyś szczegółowo opisać, jak wyglądała oferta, którą złożył Ci pracodawca?

dyr
@Adrian

należy pamiętać iż każdy wyraża swoje zdanie i ma prawo do niego ... nie widze tutaj jakiegoś mało kulturalnego zachowania. a wracając do pierwszej wypowiedzi. Jeśli Osoba posiadająca kompetencje zadeklarowała złożenie oferty pracy i nie wywiązała się z tego , to niestety jest bardzo negatywnym odzwierciedleniem firmy, co więcej na satanowisku dyrektorskim należy zachowywać poziom ale nie "bylajaki "

@dyr

Mógłbyś przybliżyć szczegółowiej wspomnianą przez Ciebie sytuację związaną z pracą w firmie Ivia? Miałeś obiecane to, że otrzymasz ofertę pracy od tej firmy, czy dopiero prowadzone były rozmowy? Jak to wszystko się odbywało? Proszę, abyś przedstawił to bardziej precyzyjnie.

Anonymous1234
@Peter

Z prywaciarzami tak już jest. Nie liczą się z pracownikami szczególnie mam na myśli w Polsce. Pracując u kilku prywaciarzy w Katowicach przy projektowaniu dróg zawsze były nie miłe wspomnienia, jeśli chodzi o kontakt pracownik-pracodawca

@Anonymous1234

A Ty miałeś jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie Ivia? Zastanawia mnie, czy jest to stabilna firma, gdzie osoby, które cenią sobie stabilności zatrudnienia, będą mogły spokojnie pracować? Czy może zdarzają się sytuacje, że firma rozwiązuje umowy z pracownikami z dnia na dzień? Chciałbym, abyś określił, czy wiesz coś na ten temat.

Adrian

@Gwardzista, jesteś w stanie przedstawić, jak dokładnie wyglądała rozmowa o pracę w firmie Ivia S.A.? Czy finalnie przeszedłeś pozytywnie proces rekrutacyjny i otrzymałeś ofertę pracy w tej firmie? Jeżeli tak to napisz, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które zaoferował pracodawca. Zachęcam do dyskusji.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy IVIA S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. Ochrony Środowiska. Jaki był jej rezultat?
Czarek

Idealnych firm nie ma ale wiem, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!

Tadeusz

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Zostaw merytoryczną opinię o IVIA S.A. - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w IVIA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy IVIA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IVIA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IVIA S.A.
Przejdź do nowych opinii