Opinie o E-Furniture Manufacturing Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy E-Furniture Manufacturing Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-Furniture Manufacturing Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Furniture Manufacturing Sp. z o.o. w Warszawa

Ja to pracy jako pomocnik stolarza szukam i generalnie to te ostatnie komentarze są dla mnie jakieś niezrozumiale. Po pierwsze to czy ta firma aktualnie działa? Dawno nikt niczego nie pisał a tym bardziej o pracy stolarza, więc w ogóle nie wiem czy jest sens się interesować

Pomoc Nowy wpis

W razie problemów z płatnością polecam 882126851

Paweł Nowy wpis

Odzyskałem 2 tys ;))

Przestań się ciągle reklamować i wypisywać że dostałeś jakieś środki!! Nikt nic nie dostał. Trwa postępowanie upadłościowe i trzeba czekać.

a właśnie, ze TY drogi PRACOWNIK-u jestes w błędzie! Niby na co czekać? na dzielenie zerowego majątku przez 100 wierzycieli?! czekaj dalej...im nas mniej tym lepiej ;)) powodzenia

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie E-Furniture Manufacturing Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Łukasz

Z tego, co widzę wielu użytkowników, zostało bez pensji. Zastanawiam się, czy ktoś z was próbował założyć sprawę sądową albo w jakikolwiek inny sposób rozwiązał sprawę?

U mnie to samo. Ponad 15tys ;)

@Paweł

A my pracownicy nawet nie dostaliśmy wypłaty za przepracowany grudzień. Taki prezent noworoczny

Niska

Ciekawe czy jeszcze ktoś na piaskach się spotyka na........

Boguś
@Niska

Na co na tych piaskach?;)

Arko

Purpurowa już znowu na baczku leci w prawej bączek w lewej małpiszon kolega Jaro robotę ogarnęła to jest okazja do codzinnego… ;D orbit! Ale będzie wielkie powrót Sławek wracał 4 razy, a szanowny Papiok już w drodze z nowy frajerem do oskubania. ;D

Podległy Alkocholik

Niebieska do końca chodziła w barwach EFM... I pytała jakby ktoś znał prace co można (usunięte przez administratora) Dajcie info;D

miłośnik Van pur'a
@Podległy Alkocholik

ona już drugiej takiej pracy nie znajdzie gdzie kierownictwo doskonale wiedziało , że przychodzi pijana do pracy i zero reakcji. myślała, że jak żuje gumę to nie czuć nic a tu z połowy hali dało sie wyczuć %%.. teraz może szukąc pracy jako degustator alkoholu ale z pewnoscią nie bedzie łatwo znaleśc.

wyrozumiały
@Podległy Alkocholik

oj tam czepiacie się, każdy lubi sobie od czasu do czasu coś łyknąć ... ;)) a tak na poważnie to podobno gdzies za kaliszem do gorzelnii potrzebują ludzi do pracy, może jakby troszkę podpiła to nikt by się nie skapnął przy takich ilosciach ? :D

Jozek

Niestety niektórzy ludzie byli tak zakochani w tej pracy lecz niestety ciepłe posadki i cwaniakowanie kierownictwa przed ludźmi z produkcji się skończyło,

Harnaś

No i po firmie... Gaszenie światła nie pomogło Panie dyrektorze.. Szkoda bo człowiek się przyzwyczaił do tej pracy mimo że nigdy tam nie było normalnie. Jak na taką kadrę kierowniczą i wiecznie wypitą "niebieską" ( o czym kierowniczka doskonale wiedziala ) to i tak długo się kulało. Teraz czas na nowa pracę aby najpierw strzele sobie harnasia

Szeregowy
@Harnaś

Nie zapominajmy o cudownej władzy kierowniczej która o tym wszystkim wiedziała już gdzieś w grudniu zanim się to wszystko zaczęło dziać ale nie raczyli nas poinformować w skrócie mówiąc zachowali się jak wiadomo kto.

Tatra
@Szeregowy

Cudowni Kierownicy wiedzieli o tym już w wakacje '22

Procentowy rozlewacz w WC
@Harnaś

Komentarz boski ;D Wiśienka na torcie;D Anka Harnaś pamiętamy!!

Sławek Kapitan Sławek
@Szeregowy

Nie to nasza wina Strumykowa była pakowana już od paru miesięcy mówiliśmy między sobą, że to znakami końca, ale i tak pracowali dalej dla pana Nagla… Czopki z głów co oni tam robią...!

upadlosc

Po tym jak spółka matka E-Furniture Germany GmbH złożyła w dniu 21.12.2022 wniosek o upadłość, jak myślicie jak długo to jeszcze pociągnie w Polsce? Już czas szukać nowej pracy czy wygrzebiemy się z tego?

Magazynier ze Strumykowej
@upadlosc

jak możemy zweryfikować informacje o upadłośći ?

@Magazynier ze Strumykowej

Myślę, że najprościej wywołać Dyrektora do odpowiedzi. Zawsze jest z nami szczery, także na pewno potwierdzi jeśli coś jest na rzeczy.

Magazynier ze Strumykowej
@upadlosc

Dobry plan, jako że bywa pan na tej stronie proszę o udzielenie infrormacji jest pan dyrektorem jako kapitan statku musi udzielić pan załodze informacji, jeśli takową posiada, więc słuchamy?

@Magazynier ze Strumykowej

Nasz Dyrektor chyba nie zamierza się podzielić z nami tymi nowinami. Szkoda, bo jako pracownicy powinniśmy o tym wiedzieć. Ale da się to na szczęście wyszukać, bo są to dane ogólnodostępne, tak jak polski Monitor Sądowy i Gospodarczy: 36e IN 6931/22 | W postępowaniu w sprawie wniosku E-Furniture Germany GmbH, Mauerstraße 77, 10117 Berlin, Sąd rejestrowy: Sąd lokalny w Charlottenburgu Numer rejestru handlowego: HRB 24789 - Dłużnik -. o wszczęcie postępowania upadłościowego wobec własnego majątku | W celu zapobieżenia niekorzystnym zmianom w sytuacji majątkowej dłużnika do czasu rozstrzygnięcia wniosku, postanowienie wydaje się w dniu 21 grudnia 2022 r. o godz. 14:00 (§ 21, 22 InsO): Tymczasowym zarządcą masy upadłościowej mianuje się Pan dr Christoph Schulte-Kaubrügger, adwokat Rahel-Hirsch-Straße 10, 10557 Berlin, Niemcy. Zbycie przez dłużnika przedmiotów należących do majątku dłużnika jest obecnie skuteczne tylko za zgodą zarządcy masy upadłościowej (§ 21 ust. 2 nr 2 II alternatywa InsO). Uwaga: Publikacja dokonana w elektronicznym systemie teleinformatycznym jest w nim przechowywana co najmniej przez okres skuteczności zarządzenia. Jeżeli postępowanie upadłościowe zostało wszczęte, wykreślenie następuje najpóźniej sześć miesięcy po uchyleniu lub skutku prawnym umorzenia postępowania (sekcja 3 ust. 1 zdanie 1 InsOBekV); jeżeli postępowanie upadłościowe nie zostało wszczęte, wykreślenie następuje najpóźniej sześć miesięcy po uchyleniu opublikowanego środka zabezpieczającego (sekcja 3 ust. 1 zdanie 2 InsOBekV). Prawo do odwołania: Dłużnik lub wierzyciele dłużnika mogą złożyć natychmiastowy środek odwoławczy od tego orzeczenia w taki sam sposób, w jaki zamierza się zaskarżyć brak jurysdykcji międzynarodowej w postępowaniu otwierającym główne postępowanie upadłościowe na podstawie art. 5 ust. 1 rozporządzenia (UE) 2015/848 (art. 102c - § 4 EGInsO). | Odwołania mogą być również składane w formie dokumentu elektronicznego. Zwykły e-mail nie spełnia wymogów prawnych. Odwołania wnoszone przez adwokata, organ administracji publicznej lub osobę prawną prawa publicznego, w tym stowarzyszenia utworzone przez nią w celu wykonywania zadań publicznych, wnosi się w formie dokumentu elektronicznego, chyba że jest to czasowo niemożliwe z przyczyn technicznych. W tym przypadku przekazanie pozostaje dopuszczalne zgodnie z przepisami ogólnymi, przy czym tymczasowa niemożność musi być uzasadniona w momencie składania wniosku zastępczego lub niezwłocznie po nim. Na żądanie dokument elektroniczny jest przedkładany w późniejszym terminie. Dokumenty elektroniczne muszą | z kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby odpowiedzialnej, lub |Podpisane przez osobę odpowiedzialną i złożone za pomocą bezpiecznego środka przekazu. Dokument elektroniczny opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby odpowiedzialnej może być przekazywany w następujący sposób: | bezpiecznych środków przekazu; lub | do elektronicznej sądowo-administracyjnej skrzynki pocztowej (EGVP) sądu utworzonej w celu przyjmowania dokumentów elektronicznych. W zakresie bezpiecznego sposobu przekazywania danych odsyła się do art. 130a ust. 4 k.p.c. W zakresie dalszych wymogów dotyczących komunikacji elektronicznej z sądami odsyła się do rozporządzenia w sprawie technicznych warunków ramowych dla elektronicznych transakcji prawnych oraz w sprawie specjalnej elektronicznej skrzynki pocztowej organów publicznych (rozporządzenie w sprawie elektronicznych transakcji prawnych - ERVV) z późniejszymi zmianami oraz do strony internetowej www.justiz.de. | Sąd lokalny w Charlottenburgu - Sąd upadłościowy - 21.12.2022 r.

upadlosc

Informacja to jedno, choć powinna taka do nas trafić bezpośrednio od zarządzających. Szkoda, że musimy sami się dowiadywać o takie rzeczy, a dyrekcja milczy. Trzeba się teraz zastanowić co dalej. Będziemy czekać, aż nam wręczą wypowiedzenia bez uprzedzenia czy zażądamy spotkania z zarządem??

@upadlosc

Nie wygląda to dobrze. Pojawił się również drugi wniosek o upadłość, tym razem spółki EFE wpisanej jako całościowy udziałowiec w KRS spółki EFM. Wnioski niech każdy wyciągnie sam. 36e IN 6932/22 | W postępowaniu w sprawie wniosku E-Furniture Europe GmbH, Mauerstraße 77, 10117 Berlin, Sąd rejestrowy: Sąd lokalny w Charlottenburgu Numer rejestru handlowego: HRB 108642 - Dłużnik -. W celu zapobieżenia niekorzystnym zmianom w sytuacji majątkowej dłużnika do czasu rozstrzygnięcia wniosku, w dniu 27 grudnia 2022 r. o godz. 17:00 zarządza się, co następuje (k. 21, 22 InsO): Tymczasowym zarządcą masy upadłościowej mianuje się Pan dr Christoph Schulte-Kaubrügger, adwokat Rahel-Hirsch-Straße 10, 10557 Berlin, Niemcy.

Dragon
@upadlosc

Jakaś kancalaria sie tym zajmuje z warszawki. Ponoć dyrektor mówił jak wszystkiego się dowie to nam przekaże. Mówil czeartek lub piątek. Chce byśmy byli zabezpieczeni i trzeba dobrze dokumenty zlożyć. No że musi posprawdzać wszystko i czeka za warszawką. Dynys ponoć ją wynajoł.

Firma kiedyś szukała m.in operatora maszyn, stawka w ogłoszeniu wynosiła 5 tysięcy. Bardzo dużo, szczególnie na tamten czas. Ktoś wie czy na innych stanowiskach też są podobne stawki? :) Trochę zmartwił mnie wpis niżej, myslicie że firma będzie miała jakies problemy? Albo ma? Rekrutują wgl. nowych pracowników aktualnie?

Dostawca

Jako dostawca nie polecam podejmowania współpracy. Przy rozmowach opowieść jak to się świetnie rozwijają, jakie inwestycje poczynili , jakich to klientów biznesowych nie obsługiwali. Po kilku pierwszych dostawach zaczynają się problemy z regulowaniem płatności za dostarczony towar. Terminy działają tylko w jedną stronę gdy Furniture wymaga dostawy zamówionych towarów na już bo mają pilne wysyłki , przy płatnościach termin jest przeciągany ponad dwukrotnie. Po wyczerpaniu wymówek na opóźnienia w płatnościach, następuje brak kontaktu , telefon nie jest odbierany. Wg opinii w branży nie jest to jednostkowy przypadek , zalecam ostrożność przy wchodzeniu w relacje biznesowe.

@Dostawca

No to skoro tak aż dziwię się, że uprzednio mimo wszystko ich nie zweryfikowaliście, skoro opinia w branży jakaś niby jest. To o jakich inwestycjach mówili i tych klientach biznesowych, że daliście się w zasadzie przekonać? Mimo wszystko była to prawda?

@Zofia

Hala której właścicielem jest inna firma i stoi pusta, maszyny które stoją na palecie i nie pracują - opowieści kontra rzeczywistość

Zofia

Jeśli hala stoi pusta to raczej trudno, żeby jakkolwiek pracowały. Ale jakby nie patrzeć to już wygląda jak całkowicie zwinięty interes, chyba że nadinterpretuję to?

Firmy nie polecam kurde człowiek dba o porządek byle czego afera maszynę ciągle regulują osoby z innych stanowisk do tego trzeba pracować z jakimiś chorymi na głowę babami normalnie szok podwyżkę tylko raz dostałem, ale i tak kurde nie polecam głowa boli od tego wszystkiego.

Dorotka

Albert kurde... rozjechałeś szlifierkę po szlifierce bo nie masz bladego pojęcia o swojej robocie i wylewasz żale na goworku ???? człowieku kurde aż się dziwię że nawet tą jedną podwyżkę dostałeś... bo przy twojej pracy powinieneś pracować za darmo ???? chłopie kurde wracaj szybciutko bo co 2tyg na L4 jesteś

@Dorotka

Ty co możesz wiedzieć o mojej pracy co tydzień na innym stanowsiku, bo się do ulotek nawet nie nadajesz roznoszenia!!! Ja nie zepsułem w tej firmie nic przychodziłem do pracy ciągle zepsute, a jedynie ja Awarie Krzyśkowi potrafiłem zgłosić, a inni tylko psuli, i to ty jesteś co chwile na l4, bo za kołnierz nie wylewasz, a ja jak jestem na l4, to tylko od pyłu całe palety szuflad robię sam, a potem drogi oddechowe mi nie wytrzymują i patrz na siebie, bo przenoszą ze stanowiska na stanowisko tylko tych nie wydajnych, a ja akurat najczęściej zrobię więcej, niż powinienem ps komentarz do góry nie był mój czytać ze zrozumieniem nawet nie umiesz.

Helena
@1

Spokojnie proszę państwa. Nie rozumiem na jakiej podstawie można stwierdzić, że anonimowy komentarz należy do kogoś? :D Chyba nie tak coś jest z tymi waszymi maszynami, że ciągle się psują. Pewnie już jakieś wiekowe?

Kochana od tej gumy dostaniesz niestrawności, a ona i tak nie pomaga.%%%%

Jaka jest kultura pracy w E-Furniture Manufacturing Sp. z o.o.?

zibi

Bardzo wysoka %%%

@zibi

A te procenty to co tu mają oznaczać? Kulturę w ujęciu procentowym chcesz ujmować?

nemo

-Normy oderwane od rzeczywistości- jeden z wcześniejszych komentarzy już to ujął. Były takie stanowiska, że norma była wykonywalna i jeżeli ktoś pracował to ją wyrobił. Były również takie, że niemożliwe było jej wyrobienie - ot komputer coś obliczył i nawet jeśli to było fizycznie niewykonalne to "góry" to nie obchodziło. Obecnie firma wycofała się z premii - geniusze chyba zorientowali się po roku, że przy produkcji, która nie jest powtarzalna ciężko jest obliczyć sprawiedliwą normę. -Dyrektor zwolnił dyscyplinarnie jednego z pracowników biurowych bez podstaw do takiego zwolnienia. Pracownik ten odwołał się do sądu i wygrał sprawę. Właściciel firmy nawet musiał wysłać maile z przeprosinami do pozostałych pracowników biurowych. Zresztą o profesjonaliźmie dyrektora świadczy to, że sam wypisuje na tym portalu pod nickiem "Srogi". Normalna firma albo ignoruje niepochlebne komentarza, albo zakłada OFICJALNY profil. Jeżeli dyrektor z takim zapałem komentuje ten portal to znaczy, że w podświadomości wie, że "mleko się rozlało". -Długi u dostawców - 100% prawdy -W ciągu ostatniego roku-dwóch zwolniło się dużo doświadczonych pracowników- to chyba o czymś świadczy? Reasumując kultura pracy w tej firmie nie istnieje.

Mono
@nemo

Wielu doświadczonych się zwolniło, a kilku niewygodnych, którzy mówili prawdę, się pozbyli. A na temat dyrektora, tego nie znającego kultury, komunistycznego, zakłamanego, przedemerytalnego dużego dziecka z kaprysami szkoda gadać... Nie ma pojęcia o produkcji, wie tylko jak pogrążyć firmę i nic więcej. Uwaga!!! Zaczynają się zwolnienia więc raczej nie ma już czego tam szukać. Sam niedługo złoże wypowiedzenie, bo ta firma nic już sobą nie prezentuje. Z miana najlepiej rokującej firmy w Ostrowie, firma stała się istna, krainą zakłamania, bez organizacji i jakiejkolwiek perspektywy na przyszłość. Nie dajcie się nabrać na nowy dział produkcji, bo z takimi zarządzającymi to nawet dobrze nie zdąży wystartować, a pracowników już nie ma, którzy mogli by na niej pracować. Zatrudni?haha a co im zaoferuje? Fałszywy uścisk? Czy poklepanie po plecach? Inflacja idzie w górę, każda firma o dobrej pozycji na rynku, daje swoim pracownikom podwyżki, aby nie musieli się tym przejmować, a furniture zwalnia. Wszystko mówi samo za siebie.

@nemo

Po co kłamiesz? Wszystko co napisałeś nie jest prawdą. Po co to robisz?

@nemo

Też tu pracuję i otwieram oczy ze zdumienia, co ty wypisujesz. To nie jest prawda. Masz prawo do własnych opinii ale nie kłam. Zazdrość, pomówienia i kłamstwa. To nie opinia, to podłość. Nikt z EFM nie wygrał przed sądem ani w pierwszej ani w drugiej instancji. A ten pracownik, co go zwolnili dyscyplinarnie miał drugą umowę z Niemcami i tam podpisali ugodę przed sądem nie z EFM. A następnego ściga Policja, bo okradł firmę. Z Kierowniczką da się dogadać, jak się mówi prawdę. Zwolnili nierobów a nie doświadczonych pracowników. Przeczytaj o Albercie i innych. Taka prawda.

@Obserwator

@obserwator Srogi zmiana nicku ?

Pracownik2

Hehe dokładnie. Winny się tłumaczy, czyli sama kadra zarządzająca. Myślą że ludzie są tak naiwni i nie wiedzą co się dzieje.

@Mono

Michał nie kłam. Wylali Ciebie bo kombinowałeś na wszystkich frontach. W nowej pracy byłeś 1 miesiąc i tez Cię wywalili. Szybko się na Tobie poznali. Teraz też mącisz. Znamy się

@Ania

Aniu Harnaś to ty?? jak z twoim l4? wróć na popoludniówke polecimy w piękny rejs%%%%%%

Procentowy
@Ania

Michał to naprawdę spoko gość po prostu te gry są za trudne i potem szarpie mu stery.

@Mono

Firma pozadłużana u większości dostawców. Brak drewna do produkcji , jak przyjedzie to zlecen nie da się kompletować bo braki w okuciach , a na końcu jak już się uda skonczyc po wielu tygodniach to brak materiału do spakowania. A Dyrektoreek chodzi uśmięchnięty po hali i przybija żółwiki jakby nie wiadomo jakie sukcesy osiągał.

Barbara
@nemo

Czyli premia jest tylko zależna od normy? Znaczy, no była... Ale nie ma tutaj np. premii za niezachorowanie ? Albo przykładanie się po prostu do pracy?

¥

Firma na skraju porażki. Główna kierowniczka... totalna wiocha, brak predyspozycji do zarządzania ludźmi, kat dyrektora "srogiego", zero autorytetu i szacunku dla pracowników, którzy robią za nią całą robotę. Dyrektor... Pracował już w firmie, która padła za jego kadencji, kwestia czasu ta też padnie... Ich rządy już sprawiły że pozbyli się dobrych pracowników z doświadczeniem więc wszystko kuleje... Długi u dostawców. Poprostu wstyd, że firma z takim potencjałem i niemieckim kapitałem, nie potrafi płacić faktur na czas... Noo Srogi opowiada na mieście że "jego firma" się rozrasta, że buduje nową halę, ale... Kto będzie na niej pracował, jak firma, ma już tak słabą opinię, na ostrowskim rynku pracy, że chyba tylko (usunięte przez administratora) wojenni ze wschodu coś go poratują, ale to będzie dla nich jeszcze większe nieszczęście. Większość pracowników liczy na to że znajdą pracę w firmie Holendra, która się buduje obok, ale tak dla waszej wiadomości, wakatów nie będzie dużo. Ta firma się przenosi w większości będzie obsadzona. Tak więc jak ktoś ma opcję niech nie czeka tylko z tamtąd czym prędzej ucieka. Wiecie niektórzy nie wyszli ze srogiego ustroju komunistycznego, nie dogadacie się z kimś takim. Wszystkie ceny idą w górę, a Srogi wam nie dołoży. Nawet roboty nie potrafi dołożyć, przez brak towaru ???? tak jest jak właścicielowi się obiecuję piękne widoki z Góry, a nigdy się nie wyszło z doliny herbacianej.

Sławomir

Wspomniałeś, że kierowniczka nie szanuje pracowników, a co takiego robi, chodzi o to oddawanie roboty pracownikom ? Co oznacza, że jest katem dyrektora? Wstrząsnęło mną trochę

Pan

Hahaha znowu w firmie mamy jakąś marudę,któremu kierowniczka nie odpowiada .Znając takie osoby pewnie za plecami wlazłby jej w (usunięte przez administratora) Śmiechu warte .Kierowniczka ok .trochę lubi porządzić ale chyba to jej praca .Haha

¥

Dodam jeszcze, że właściciel powinien zlecić kadrze zarządzającej obowiązkowe badania krwi i kału. Wtedy wiedziałby kto ma jego firmę we krwi, a kto w (usunięte przez administratora)

X

Panie dyrektorze jutro twarde obuwie sandał nie wskazany.

Dariusz
@X

@Bogusia – więc jak to zostało rozwiązane? Jest już jakaś klima, żeby nie było podobnego problemu za rok?

Iza
@X

Aha. A tak na poważnie, musicie się w jakiś sposób konkretny odbierać??

Zostaw merytoryczną opinię o E-Furniture Manufacturing Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w E-Furniture Manufacturing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E-Furniture Manufacturing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Furniture Manufacturing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 7 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

E-Furniture Manufacturing Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Świętokrzyska 30 lok. 63
    00-116 Warszawa

E-Furniture Manufacturing Sp. z o.o.