Janusz Rataj Nat Dom Usługi Stolarskie I Remontowe

NIP: 6221351913 REGON: 300703413

Janusz Rataj Nat Dom Usługi Stolarskie I Remontowe

Opinie o Janusz Rataj Nat Dom Usługi Stolarskie I Remontowe

klientka Rataja

Bierze zaliczki, nie kupuje drewna, kłamie, trzeba się prosić, pojawia się po kilku telefonach - na nowo robi pomiary po 6 miesiącach. Drewna nie nie ma, gotowych materiałów brak. Nie daje nawet próbki drewna. Podnosi ustalona cena !!! Podaje fikcyjne tartaki jako - miejsca zakupu drewna. Nigdy się tam nie pojawia. Arogancki i bezczelny typek. Napakowanych sterami. Wyzywa zdesperowanych klientów od " wariatów". Po rezygnacji oddaje zaliczkę po licznych wizytach i prośbach, po 10 miesiącach. Nie oddaje wszystkiego - bo musi mieć coś za fatygę.... Uwaga facet żyje z naciągania na zaliczki ! brak terminów!!!

Zostaw opinię o Janusz Rataj Nat Dom Usługi Stolarskie I Remontowe - Janków Przygodzki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janusz Rataj Nat Dom Usługi Stolarskie I Remontowe