Janusz Rataj Nat Dom Usługi Stolarskie I Remontowe

Janków Przygodzki

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Janusz Rataj Nat Dom Usługi Stolarskie I Remontowe
0 0 6 1

Opinie o Janusz Rataj Nat Dom Usługi Stolarskie I Remontowe

klientka Rataja

Bierze zaliczki, nie kupuje drewna, kłamie, trzeba się prosić, pojawia się po kilku telefonach - na nowo robi pomiary po 6 miesiącach. Drewna nie nie ma, gotowych materiałów brak. Nie daje nawet próbki drewna. Podnosi ustalona cena !!! Podaje fikcyjne tartaki jako - miejsca zakupu drewna. Nigdy się tam nie pojawia. Arogancki i bezczelny typek. Napakowanych sterami. Wyzywa zdesperowanych klientów od " wariatów". Po rezygnacji oddaje zaliczkę po licznych wizytach i prośbach, po 10 miesiącach. Nie oddaje wszystkiego - bo musi mieć coś za fatygę.... Uwaga facet żyje z naciągania na zaliczki ! brak terminów!!!

Zostaw opinię o Janusz Rataj Nat Dom Usługi Stolarskie I Remontowe - Janków Przygodzki

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janusz Rataj Nat Dom Usługi Stolarskie I Remontowe