Opinie o ATUS Group Sp. z o.o. Sp. k. w Borowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ATUS Group Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ATUS Group Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATUS Group Sp. z o.o. Sp. k. w Borowa

Brygadzista Atus Group

Do naszego zespołu poszukujemy brygadzisty linii produkcyjnej, który będzie odpowiedzialny za koordynację pracy zespołu, nadzór nad pracą operatorów linii produkcyjnej, wdrażanie optymalnych rozwiązań organizacyjnych oraz motywowanie zespołu do osiągania wyznaczonych celów. Ważne jest dla nas także odpowiedzialne podejście do przestrzegania procedur BHP oraz monitorowanie procesu produkcyjnego pod kątem jakości i terminowości oraz wprowadzanie niezbędnych korekt. Idealny dla nas kandydat to osoba z doświadczeniem na stanowisku brygadzisty lub innych związanych z produkcją, posiadająca umiejętności efektywnego zarządzania zespołem oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne. Liczy się również umiejętność podejmowania szybkich decyzji i rozwiązywania problemów oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym. Co oferujemy? Umowę o pracę (pełny etat), stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy i przyjazną atmosferę pracy.

Brygadzista
@Mario

Nasze ogłoszenia można znaleźć także na OLX, w tym to o trwającej rekrutacji na stanowisko brygadzisty

Jak dużo osób pracuje na stanowisku elektryk utrzymania ruchu w firmie ATUS Group Sp. z o.o. Sp. k.?

Ważna uwaga

4-brygadowy system pracy jest dopiero w fazie koncepcji i analiz. Póki co nic się nie zmienia, poza koniecznością wzmocnienia utrzymania ruchu i planowanymi modernizacjami. Będziemy informować o ewentualnych zmianach

Cześć, jaką podstawą wynagradzane jest to dwuletnie doświadczenie w logistyce w przypadku aplikowania na spedytora? We wcześniejszym ogłoszeniu inie podano żadnych widełek i po prostu nie mam pojęcia czy dalej się interesować tym czy go nie wznowią przypadkiem

anonimie Nowy wpis

To chyba omyłkowy wpis, nie kojarzę, aby firma w ogóle prowadziła rekrutację w tym temacie. Pozdrawiam, a

Alex Nowy wpis
@anonimie

Ja tam widzę na takim portalu ofertę od spółki do Sadkowej Góry dla spedytora sprzed polowy roku. też ciekawiły mnie zarobki, ponieważ nie zostały wskazane, podobnie jak uprawnienia, które podobno można wyrobić. Mało kiedyś szukają do tej funkcji? nie wiem czy czekać na ofertę

Czy z tego stanowiska kierowniczego o którym tu pisaliście ostatnio można przejść jeszcze wyżej? Przyglądam się omawianej ofercie dla kierownika produkcji i piszą w niej krótko o rozwoju zawodowym. Jak można go rozumieć?

warto Nowy wpis

To nie frazes, rzeczywiście szybko można awansować, zmienić stanowisko na którym się realizujesz, żeby zdobyć nowe doświadczenia w innym obszarze. Są możliwości. Warto spróbować.

Operator linii produkcyjnej

Jeśli masz doświadczenie w pracy na produkcji (ale nie jest to wymóg konieczny), jesteś gotowy na dynamiczną pracę w systemie zmianowym, uczysz się szybko i równie szybko radzisz sobie z wyzwaniami, to zapraszamy Cię na rozmowę rekrutacyjną. Oferujemy Ci pracę na stanowisku Operator linii produkcyjnej. Do Twoich obowiązków należeć będzie: monitorowanie i obsługa linii produkcyjnej w celu zapewnienia ciągłości produkcji, ustawianie, regulacja i kontrola maszyn oraz urządzeń produkcyjnych, wykonywanie drobnych napraw i konserwacja maszyn (w razie potrzeby), a także kontrola jakości produktów oraz reagowanie na ewentualne nieprawidłowości. Liczy się także umiejętność współpracy z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia płynności procesu produkcyjnego. Oferujemy umowę o pracę (cały etat), stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, przyjazne środowisko pracy.

Brygadzista Atus Group

Mario
@Brygadzista Atus Group

Szukają Państwo brygadzisty, czy kierownika produkcji (jak to opisali Państwo na pracuj.pl)? To są dwa różne stanowiska.

Brygadzista
@Mario

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie ATUS Group Sp. z o.o. Sp. k. na stanowisko Operator linii produkcyjnej? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Żeby wyliczyć proporcje jednak trzeba wiedzy na temat obydwu liczb. Zatem w przypadku elektryka jak to wygląda? ile osób docelowo powinno pracować a ile mniej więcej rotowało w przeciągu roku? można to w ogóle jakoś sprawdzić?

Atus Group

Warto wiedzieć, że chcemy przejść na 4-brygadowy system pracy, a jednocześnie mamy bardzo dużo modernizacji, stąd zapotrzebowanie na elektryków utrzymania ruchu. Dziękujemy za zainteresowanie.

@Atus Group

Gdzie narodził się pomysł na wprowadzenie 4-brygadówki? Tak teraz się zastanawiam kiedy pierwsza informacja na jej temat weszła i jak zareagowali sami pracownicy. Czy niektórzy odeszli?

Ważna uwaga

HR Atus Group

Pierwsze dni w nowej pracy to jeden z ważniejszych momentów nie tylko dla pracownika, ale także firmy. Właśnie dlatego dbamy o odpowiednie wdrożenie osób, które zaczynają karierę w Atus Group. Onboarding, czyli wprowadzenie nowych pracowników do firmy, to u nas dobrze zaprojektowany proces, obejmujący zarówno pracowników administracji, jak i produkcji. W ramach onboardingu zapewniamy tzw. factory tour, czyli zapoznanie pracownika ze wszystkimi działami, tak aby łatwiej zrozumiał funkcjonowanie firmy, ale też poznał członków naszego zespołu. Ważnym punktem jest m.in. wizyta w laboratorium, która jest dla nas okazją do rozmów o standardach jakości w firmie. Duży nacisk kładziemy oczywiście na bezpieczeństwo i higienę pracy. Zapewniamy także szkolenie z zakresu 5S, czyli jednego z podstawowych narzędzi metodyki Lean, które wykorzystujemy w Atus Group, dbając o właściwą organizacją środowiska pracy i doskonalenie kultury organizacyjnej naszego przedsiębiorstwa. Nad całością procesu onboardingu czuwa dedykowany opiekun pracownika, którym najczęściej jest jego kierownik lub brygadzista. Zapraszamy do aplikowania do Atus Group.

Atus Group

Nasz profil na GoWork odwiedza wiele osób zainteresowanych pracą w Atus Group. Zachęcamy więc kandydatów do aplikowania na stanowisko Junior Sales Representative. To oferta dla dynamicznych, ambitnych osób, które chcą rozwijać swoje kompetencje i zdobywać doświadczenie w zakresie sprzedaży. Do głównych obowiązków na tym stanowisku należy wspieranie zespołu sprzedaży w realizacji celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie i kontaktowanie się z potencjalnymi klientami, a także budowanie i utrzymywanie relacji z klientami poprzez kontakt telefoniczny i mailowy. Niezbędne do pracy są więc umiejętności komunikacyjne i interpersonalne oraz wysoka kultura osobista, a także motywacja do rozwoju zawodowego, zorientowanie na cel i umiejętność pracy w zespole. Oferujemy umowę o pracę (pełny etat), atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym oraz możliwości rozwoju zawodowego. Zapewniamy szkolenia, wspieramy w procesie adaptacji i chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z obszaru sprzedaży.

HR Atus Group

Wśród wielu zagadnień poruszanych na tym forum, często pojawiają się pytania o to, jak wygląda proces rekrutacji w naszej firmie. W przypadku pracowników produkcyjnych, zapraszamy kandydatów na osobiste spotkanie w potencjalnym miejscu pracy z przyszłym przełożonym. Chcemy, aby kandydat zapoznał się zarówno z linią produkcyjną, przyszłymi obowiązkami, wymogami i standardami firmy oraz zakładem. Kandydaci jeszcze tego samego dnia mogą liczyć na naszą decyzję w sprawie zatrudnienia. W przypadku pozostałych stanowisk: zapraszamy kandydatów na pierwszy etap rozmowy kwalifikacyjnej z działem HR. Następnie odbywa się spotkanie z bezpośrednim przełożonym, z którym miałby pracować kandydat. Część stanowisk, z uwagi na kluczowe znaczenie, ma także trzeci etap: spotkanie z dyrektorem zakładu lub właścicielem firmy. Zapraszamy do aplikowania na aktualnie dostępne stanowiska.

transport

UWAGA! PRZESTRZEGAM TRANSPORT ,SAME PROBLEMY OD PŁATNOŚCI PO DOKUMENTY

To jakie zasady są ustalane na umowach w tym przypadku? Pracodawca posługuje się standardowym wzorem czy jednak jakoś elastycznie można warunki pod siebie dopasować? Brak płatności wynika z punktów w umowie?

Milena
@transport

Wielokrotnie realizowałam dla nich transporty i nigdy, podkreślam NIGDY żadnych problemów nie miałam - zawsze miło i profesjonalnie było wszystko dogrywane, komunikacja na najwyższym poziomie.

Ciekawa
@Milena

To ja teraz ciekawa jestem z czego wynikają właśnie tego typu komentarze? W jakich miesiącach te transporty były realizowane? Również w okresie zimowym? Czy przy tym pracownicy dość często się zmieniają?

@kierownik laboratorium

Witam, czy ktoś mógłby mi coś napisać nt laboratorium? Aktualnie poszukują kierownika laboratorium, jakie są warunki? Jakie traktowanie?

Copperfield
@@kierownik laboratorium

O co chodzi z tym stanowiskiem tj. kierownik laboratorium, że mając sporo kandydatów nie wybrali żadnego?

@Copperfield

Cześć, a powiesz mi skąd znasz liczbę kandydatów? Skąd wiesz, że sporo osób się w praktyce zgłosiło? byleś na rozmowie? ciekawie jak jest prowadzona i z ilu etapów składa się taki proces?

Czy jako operator ładowarki teleskopowej ktoś może już pracował? przydałaby mi się opinia. widzę, że taka oferta widnieje w sieci. piszą w niej dość krótko o pracy w dynamicznym środowisku za atrakcyjne wynagrodzenie. Przyda mi się mimo wszystko jakiś szczegół względem tych stwierdzeń. Wskazana jest także możliwość odnowienia uprawnień. Czy wyrobienia ich także?

olo

Jak to wygląda z praca jako lider len manufaccturing ???

Dobrze wiedzieć z ta umowa, bo w ofercie na linku nie widziałam o niej bezpośredniej wzmianki a właśnie prowadzone są nabory dla młodszego specjalisty ds. obsługi klienta (niemiecki / francuski) warunki raczej nie zależą od języka? Opiszcie mi proszę atmosferę na dziale, i czemu ktoś nowy jest potrzebny? Jakie są szanse na awanse?

Czy ATUS Group Sp. z o.o. Sp. k. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

ATUS GROUP

Tak oferujemy Umowę o pracę, jednak jesteśmy elastyczni i możemy także zaproponować umowy B2B.

Kalina

Ktoś widzę pytał o umowy o pracy na wszystkich, na innych nie wiem jak jest ale zauważyłam, że PH mają wpisana właśnie UoP. zastanawiam się przy tym, co jeśli ktoś jednak wolałby kontrakt? Pracodawca byłby na tyle elastyczny? Ciekawią mnie również te uprawnienia do zdobycia, które zostały zawarte w benefitach, wiecie, o które może chodzić?

Xxx

Znalazłem ofertę dla specjalisty ds obsługi klienta zagranicznego (fr./niem.). Oprócz podstawy 4600 zł brutto oferowana jest premia - wie ktoś od czego uzależniona i ile tej premii średnio można uzyskać?

Marecki
@Xxx

Tak jak szukałeś oferty pracy i ją znalazłeś to premii możesz szukać i nie znaleźć. CEO M.B obiecuje dużo, wyciąga informacje ale premii nie daje.... dobrze się zastanów nad podjęciem tam pracy.

@Marecki

Czy to o czym piszesz dotyczy każdego stanowiska? ja akurat za PH tu jestem. Raczej w tym przypadku wynagrodzenie opiera się o premie uwarunkowaną targetem? Jakie teraz obowiązują, opiszecie je? Teraz widzę nabory na kilka miast, czym spowodowany jest ten rozwój? Chyba, że to rotacja?

Przestrzegam przed podjęciem współpracy z tą firmą jedna wielka tragedia. Brud nie miłosierny .smród, hałas warunki do pracy tragiczne w zimie zimno w lecie temperatura blisko 50 stopni a w dodatku jak podejmujesz się pracy jako mechanik UR to licz się z tym że będziesz miał czasami przej... naprawa rozgrzanych maszyn, wózki widłowe nie sprawne. Nie polecam tej firmy.

Dusia

IIe pracowników bym miała pod sobą tam jako brygadzista linii produkcyjnej? Jest oferta pracy, no ale nie napisali nic o tym, jak duży zespół i czy jakieś nowe osoby, czy mówią po polsku, nic. Może tu ktoś się orientuje? Będę wdzięczna za informacje.

ATUS Group Sp. z o.o. Sp. k. prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 6800 i Specjalista Ds. Zakupów. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

MIKI

Firma Atus to Największa Porażka na rynku,kategorycznie odradzam współpracy odnośnie transportu z nimi,i innej współpracy,Najbardziej Nieuczciwa firma która nie płaci za transport i zostawia Cię samego z problemami,ładują (usunięte przez administratora) a potem towar wraca do nich z powrotem

Margaret
@MIKI

Nie zgadzam się z tą opinią, również wykonywałam transporty dla tej firmy, płatności wpływały regularnie, zdarzało się, że nawet przed terminem.Kontakt był zawsze z nimi, z dokumentami nie było zadnego problemu, polecam współpracę.

Zostaw merytoryczną opinię o ATUS Group Sp. z o.o. Sp. k. - Borowa

• Jak się pracuje w ATUS Group Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ATUS Group Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATUS Group Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ATUS Group Sp. z o.o. Sp. k.
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Sadkowa Góra 12
    39-305 Borowa

ATUS Group Sp. z o.o. Sp. k.