Opinie o Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A. w Białystok

Zosia Nowy wpis
Inne

Gdy teraz szukano kierowcy podano widełki placowe liczone do 7,900 zł. w opisie było zawarte to ze jedzie się po takich stałych trasach ale też w turnusach i zastawiamy się z partnerem ile by zarabiał właśnie na nich. za same trasy stale jakie wychodzą zarobki i czy często jakieś wycieczki się trafiają?

Była Nowy wpis
Inne

Czekałam na autobus na przystanku w Bakałarzewie nie przyjechał byłam przed czasem to jest chyba jakiś żart Zdradzam trzeba robić prawo jazdy

anonim Nowy wpis
Inne

Te autobusy coś się psują ostatnio, że tak o mechaników pytaliście wcześniej a dalej wiszą oferty na naprawę? Teraz też w sieci widzę, że do prowadzenia autobusu by się ktoś przydał, tylko jeszcze nie wiem z jaka stawkę? Do tego jak oceniacie ogólna atmosferę podczas pracy?

Tom Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Witam wszystkich z Białegostoku do Suwałk z 12.02.2024 roku , odjazd 8.10 Autobus który zawiera pluskwy. Zostałam pogryziona gdzie można zgłosić skargę.?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A. na stanowisko DIAGNOSTA SAMOCHODOWY bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(14 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(38 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Inne

Po tej opinii od potencjalnego pasażera chciałam sprawdzić czy na obsługę kogoś może teraz nie szukają skoro może nie ma czasu by wszystkich szybko obsłużyć ale widzę tylko ofertę dla mechanika / kierowcy holownika. Na prawdę na takim stanowisku zarabia się minimalna? niby jest napisane, żeby liczyć „od” ale czemu nie doprecyzują wprost?

Zainteresowana
Inne

Także widziałam już te ofertę dla magazyniera. Myślę ze mój chłopak byłby nią zainteresowany. :) faktycznie jednak opis nie jest zbyt szeroki. Czy na wstępie zostałby dobrze przeszkolony? piszą o sprawdzaniu stanu taboru, opiekę nad maszynami i tym podobnymi, czyli musi tez plenic funkcje mechanika?

Marta
Inne
 Pytanie

Mam nadzieję, że opinie czyta również Prezes spółki. Dobrze żeby zadbał o przejrzystość informacji o kursach autobusów. Mam na myśli konkretny kurs Białystok Suwałki godzina 18. Konkretnie piątek. Nigdy nie wiadomo czy będzie jeden kurs, czy będzie dodatkowy autobus, to po pierwsze, Panie w kasie zapewniają, że tak będzie dodatkowy. A później nie ma. Zdążą się., że jest sprzedanych za dużo biletów. Czy tak trudno coś z tym zrobić?

anonim
Inne

Cześć, widzę chyba głównie nawiązania do pracy kierowców. co natomiast z magazynierami? Właśnie pojawiła się oferta na LinkedIn na to stanowisko, a ze mam doświadczenie to się wstępnie zainteresowałem. Wiecie jak płacą? I ile tam jeszcze osób jest? to jakaś zgrana ekipa? Na dobra atmosferę liczę

Smoczek
Inne

Kierowca kursu z Zabłudowa do Białegostoku nie zabiera pasazeró mimo iz stoja na przystanku

anonim
Inne

Jakiś czas temu był tu nabór na stanowisko DIAGNOSTA SAMOCHODOWY. Kandydat ma mieć odpowiednie uprawnienia do tej pracy i staż w tym 2 lata. Ale czy jest tak, że jak ma sie większe doświadczenie niż te 2 lata, to wtedy firma uwzględnia to i daje lepszą pensję? Czy kolejne lata oznacza rosnąca pensję?

Żabor
Były pracownik
@anonim

Diagnosty szukają, bo dyrektor to bardzo nie lubił więc był kolejny do zwolnienia, a kasę masz tą samą przez 20 lat aż dostaniesz wypowiedzenie i walczysz w sądzie

weteran
Były pracownik
 Pytanie
@Żabor

Pracowałem 15 lat w tej firmie. O 15 za długo. Zero rozwoju. A zarobki? Żenada. Teraz z perspektywy czasu. Związki zawodowe rozwaliły już dawno ten zakład.

anonim
Inne
@weteran

No ok, a co ludzie trzyma w firmie skoro pracują tu wiele lat? Coś chyba musi być dobre, skoro sa osoby z takim stażem tutaj. Zarobki nie, rozwój też nie. To może dla doświadczenia zawodowego warto? Albo dla ludzi, fajni ludzie tu są i super atmosfera w pracy?

Klient
Inne

Na trasie Suwałki - Gdańsk/ Gdańsk- Suwałki przez 7 h jazdy kierowcy nie otwierają toalety. Nie chcą wpuszczać ludzi starszych ani dzieci, kogokolwiek . Jednak płaci się ponad 100 zł . Postoje są 10 minutowe w miejscu gdzie np dworzec jest zamknięty . Byłam świadkiem gdzie kierowca kazał iść biec ludziom do mc Donald natomiast sobie po chwili otworzył toaletę . Szczyt wszystkiego .

Malina
Inne
@Klient

To jest skandal aby ma trasie Gdańsk do Suwałk nie dać autobusu z toaleta, właściciel firmy jest zacofany nie żyjemy w średniowieczu!!!!

Czarna
Inne

Czy te wspomniane autobusy z toaletą lub bez, o których pisał jeden z klientów przypisuje sam dyspozytor? Upewniam się, bo oferta wisi od dwóch dni na linku i może będę reflektować przyjęcie się, ma ktoś info na temat rozmowy? Jakie pytania są zadawane i ogólnie jakie są teraz widełki płacowe?

Uj
Inne
@Czarna

Jak chcesz dostać wypowiedzenie po 26 latach pracy i pracować przez tyle lat za najniższą krajową to polecam jak najbardziej

Administrator

Pracujesz w firmie Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A.? Jaką masz umowę?

Świadek
Inne

Kierowca kierujący pks-em jadący z Supraśla do Białegostoku dnia 22.07.2023 o godzinie 12:53 bardzo chamsko potraktował młodą dziewczynę. Nie chciał wydać biletu po czym drwił z niej przy wszystkich. Kierować również nie umie jeździ jak mu się podoba. W dodatku chamskie odzywki do wszystkich osób wsiadających. Co to ma być jak mu się praca nie podoba może iść do innej.

Patka
Inne

Podobno chętnie zatrudniają też panie na stanowisko kierowcy busa :) Czy można liczyć na pełne przeszkolenie oraz dofinansowanie kursów? Jakie oczekiwania finansowe mogłabym bezpiecznie podać w mailu wysyłając aplikację? No i jakie dodatki finansowe za pracę w święta itp?

Podróżna
Inne

Kierowca jadący 22 marca 2023 roku z Białegostoku do Rudki o godz. 15.35 był bardzo niegrzeczny wobec starszej kobiety. Na cały autobus drwił, wykrzykując, że " emerytom mało i mało. Może jeszcze dziewiętnastkę sobie wypłacą". A wszystko dlatego, że kobieta powiedziała, iż bilet jest drogi. Zaczepiał też słownie inną pasażerkę, która zażądała, by skupił się na swojej pracy.

Joanna
Inne

Autobus z Siemiatycz w Bielsku Podlaskim godz 6 .Toczył się z Bielska do Białegostoku przystanek Dojlidy (przy kościele )80minut trasa około 50km.Piszę że toczył się i to dosłownie większość trasy na luzie.Widocznie ma oszczędza na paliwie,(ma ciągnik czy passata)????. Proszę wpłynąć na kierowcę przecież ludzie jadą do pracy Kupno biletu jest równoznaczne z zobowiązaniem czasów dojazdu.

ZIBI
Pracownik

PKS NOVA BIAŁYSTOK DBANIE TYLKO O BIURO PREZES NADAJE SIE TYLKO DO ROBÓT DROGOWYCH A NIE KIEROWANIE TĄ FIRMĄ KIEROWCY PRACUJĄ ZA GROSZĘ PREZES I EKIPA DO OKOŁA SUPER A KIEROWCA 18 ZŁ BRUTTO TO JEST ŚMIECH PREZES NADAJE SIĘ TYLKO DO PROWADZENIE SWEGO INTERESU Z TAKIMI STRATAMI,ALE CO ON ZARABIA OK A PRACOWNICY NA TA TEGO NIE MYŚLACEGO PALANTA MAJĄ PRACOWAC , AUTOBUSY ZIMNE ,ŚMIECIOWATE, BRUDNE , NIE SPRZĄTANE A FIRMA MA CORAZ MNIEJ LINI I GŁUPA WALĄ LIKWIDOWANA TO TA LINJA A TO TA JAKI PREZES TAKA FIRMA MOŻE I ZROBIŁAM BŁĘDY ALE CO DO PREZESA TO ,DO WYJEB. TYLKO DODATKI DO FIRMY OD ZNAJOMEBO Z URZEDU MIASTA JESZCZE GO UTRZYMUJĄ JA BEZ WYKSZTALCENIA POPROWADZIŁ BYM TĄ FIRMĘ LEPIEJ A DLATEGO BO NIE KRADNĘ I NIE WYKORZYSTUJĘ PRACOWNIKÓW TO JEST (usunięte przez administratora) WYSTARCZY PRZEJRZEĆ PAPIERY FIRMY A SPRAWDZIĆ I WIDZIEC JAK (usunięte przez administratora) BIAŁYSTOK BRAK SŁÓW JEDEN WIELKI (usunięte przez administratora)

Agnieszka
Inne

Jechałam 28 listopada 2022 o godz.8.55 z Suwałk do Białegostoku i chce powiedzieć że kierowca który jechał to człowiek nie nadający się na to stanowisko.Chamski i arogancki .Nadmiernie tylko że choruje od 2018 roku więc korzystam z PKS posiadam niepełnosprawność ale Pani się to nie podoba bo chyba utkwił w jakimś średniowieczu myśli że tylko osoby na wózku czy też bez nogi mogą być niepełnosprawne.Dlugo by można pisać ten Pan powinien odejść na emeryturę bo zachowania i tak nie zmieni .Przykro że to miało miejsce .Zrezygnuje z usług. i przesiądę się na Pkp tam nigdy nie doszło do żadnej przykrej sytuacji.

Agata
Inne

Cześć, jest ogłoszenie na stronie, że kierowcy szukają i tak się zastanawiam jak praca tutaj wygląda z ich perspektywy przy tym co tu pasażerowie piszą... Jest to stresujące? I ile tu obecnie płacą, bo stawki nie podali?

Zostaw merytoryczną opinię o Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A. - Białystok

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A.
1/5 Na podstawie 6 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Bohaterów Monte Cassino 8
  15-873 Białystok
 • NIP: 5420200091 REGON: 617918 KRS: 0000246383
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A.
Przejdź do nowych opinii