Natur Day S.A.

Adres: Juliana Grządziela 24, 41-500 Chorzów

NIP: 6272753113 REGON: 368189110 KRS: 0000693642

Natur Day S.A.

Opinie o Natur Day S.A.

Teresa

Firma w ,której panuje magiczna atmosfera. Jak w najlepszej rodzinie .Specjalistyczne produkty niesamowite działanie . Polecam NaturDay !!

Ela
@Teresa 24.05.2018 21:40

Jestem tak samo pod wielkim wrażeniem. Produkty, oraz etyka na najwyższym światowym poziomie.

Zostaw opinię o Natur Day S.A. - Chorzów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Natur Day S.A.