Zamet-Budowa Maszyn S.A.

Opinie o Zamet-Budowa Maszyn S.A.

Dementor

Hej. Mam pytanie jak wygląda praca tokarza w firmie zamet budowa maszyn oddział w hucie Zygmunt? Co robi się w tej chwili i od jakiej stawki można negocjować pensję dla początkującego ? I jakie są maszyny?

anonymous
@Dementor 07.06.2018 20:53

Stawka od 19 zł brutto .maszyny starsze konwencjonalne jak i cnc

Zostaw opinię o Zamet-Budowa Maszyn S.A. - Tarnowskie Góry

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zamet-Budowa Maszyn S.A.