Opinie o Vitaprint Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vitaprint Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vitaprint Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitaprint Sp. z o.o. w Rzeszów

Mariusz

Mogę z czystym sumieniem polecić! Bardzo wartościowi ludzie. Naprawdę nie mam przeciwwskazań.

∆∆∆
@Grzegorz

Pracujesz tam czy jesteś właścicielem? Bo to, co piszesz to bzdury, mijające się z prawdą... Zero kontaktu, olewanie klienta,nie wywiązywanie się z terminów... Tak wygląda współpraca z nimi...

Artur Kurosadowicz Nowy wpis

@Pracodawca Zdecydowanie nie polecam. Zamówienia na stronie proflagi.pl złożone 3 tygodnie temu, mimo obiecanych kilku dni na realizację do dziś nie mam materiałów reklamowych ani zwrotu pieniędzy. Nie mam też faktur na żadne z 4 złożonych zamówień. Obecnie nie ma żadnego kontaktu z firmą , telefon milczy, na maile brak odpowiedzi mimo wielokrotnych prób. Radzę omijać szerokim łukiem!

martin Nowy wpis
@Artur Kurosadowicz

chętnie utarłbym im nosa o zwrot kosztów ponownego wydruku i nierzetelnego podejścia , mogę się wpisać na listę pozwu zbiorowego

Vitaprint Nowy wpis
@Artur Kurosadowicz

Całość zamówienia jest zrealizowana, fv przychodzą automatycznie - proszczę sprawdzić ewentualnie spam na poczcie, w razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu - najlepiej e-mailowego - z uwagi na ogrom zamówień nie zawsze jest możliwość połączenia. Polecam się i zapraszam - przygotuje stosowny rabat dla Pana

Jacek Nowy wpis

Serdecznie polecam firmę VitaPrint ze względu na ich profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. Od początku współpracy byłem pod dużym wrażeniem ich podejścia do klienta oraz efektywności działania. Zespół VitaPrint wykazał się nie tylko doskonałą znajomością branży, ale również zdolnością do szybkiego rozwiązywania problemów i dostosowywania się do indywidualnych potrzeb klienta. Finalne produkty, które otrzymałem, przeszły moje najśmielsze oczekiwania pod względem jakości i precyzji wykonania. Dzięki VitaPrint moje projekty zyskały na wartości i profesjonalnym wyglądzie, co miało bezpośredni wpływ na zwiększenie zainteresowania moją ofertą. Niezmiennie będę polecać VitaPrint jako godnego zaufania partnera biznesowego

Mariusz

@Mariusz

Pracujesz tam, że masz czas na rozeznanie się w czyimś postępowaniu i wartościach? Bo skoro tak dobrze ich znasz, to napisz, czy się dokładnie zajmują i jaką wartością jest dla nich pracownik? Na jaką obecnie kwotę wyceniają pracę?

@Mariusz

Ja tego o tej firmie i ludziach tam pracujących powiedzieć nie mogę. Mam źle wydrukowany towar za który zapłaciłam, na reklamację nie reagują nawet po wysłaniu oficjalnego pisma. Zero kontaktu, ja przez to straciłam klienta i tylko wstydu się najadłam. Takie firmy powinno eliminować się z rynku bo to jest jawne (usunięte przez administratora)

Doma
@Ewa

Nie fajnie... A możesz napisać jak to wygląda z punktu widzenia klienta? Jak składasz zamówienie to zajmuje się tym jedna osoba? Jakiś grafik z tobą rozmawiał? Czy nie ma przypisanych opiekunów i stąd ten problem?

@Doma

Piszesz na jednego email, nie wiem kto odpowiada, żaden grafik ze mną nie rozmawiał. Dopóki nie zgłosiłam reklamacji jakiś kontakt był potem niestety już echo. Na początku nawet przyznali, że wydrukują jeszcze raz i na tym koniec. Po rozmowie z prawnikiem wysłałam pismo wzywające do ponownego wydrukowania lub zwrotu kosztów w określonym terminie, oczywiście olali sprawę, teraz sprawę kieruję do sądu.

Grzegorz
@Mariusz

Z ogromną satysfakcją dzielę się moją pozytywną opinią na temat współpracy z firmą VitaPrint, która zdecydowanie przerosła moje oczekiwania pod wieloma względami. Już od pierwszych chwil współpracy zespół VitaPrint wykazał się niezwykłą profesjonalnością i zaangażowaniem, co było widoczne we wszystkich aspektach naszej interakcji. Jednym z najbardziej imponujących aspektów współpracy z VitaPrint jest ich niezawodność i terminowość. Każde zlecenie zostało zrealizowane punktualnie, a elastyczność oferowanych rozwiązań pozwoliła na dostosowanie produktów do moich specyficznych potrzeb bez najmniejszych problemów. To właśnie ta umiejętność dostosowania się do indywidualnych oczekiwań klienta sprawia, że współpraca z VitaPrint jest tak komfortowa i efektywna. Jakość dostarczonych przez firmę materiałów drukowanych przewyższyła wszystkie moje oczekiwania. Zastosowanie najnowszych technologii druku oraz dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół, sprawiają, że finalny produkt jest zawsze wykonany perfekcyjnie. To pokazuje, że VitaPrint stawia na najwyższy standard usług. Komunikacja z firmą była zawsze szybka, efektywna i przyjemna. Każde moje zapytanie było traktowane z najwyższą uwagą, co znacznie ułatwiło proces zamawiania i realizacji projektu. Co więcej, atrakcyjne ceny w połączeniu z wyjątkową jakością usług czynią ofertę VitaPrint niezwykle konkurencyjną na rynku. Podsumowując, moje doświadczenie ze współpracy z VitaPrint jest bezcenne, a oferowane przez nich usługi zasługują na najwyższe pochwały. Z pełnym przekonaniem polecam VitaPrint każdemu, kto poszukuje niezawodnego dostawcy usług drukarskich, który jest w stanie spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

∆∆∆
@Grzegorz

Klient

Kupiłam potykacz przyszedł niekompletny , odesłałam, zwrotu pieniędzy nie odzyskałam, ponad 500 zł, sprawę zgłaszam na policję aby mieć notatkę i idę do sądu, jeżeli żadna osoba tego nie zrobi to będą dalej tak ludzi (usunięte przez administratora)

Obsługa Klienta
@Klient

@Pracodawca Pani zgłoszenie reklamacyjne było niekompletne, ale zakończył się już proces jego realizacji z wynikiem pozytywnym. Dostawa jest w toku. Myslę, że teraz wszystko odbędzie się bez komplikacji

@Klient

Bardzo dobrze! Ja też musiałam ich poinformowac, że zgłaszam sprawę na policję.

Firma Vitaprint Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Mati

Czy firma planuje może zwiększyć zatrudnienie w dziale obsługi klienta? Sądząc po krytycznych wpisach, niektórzy klienci nie mogą się dodzwonić w sprawie swoich zamówień. Może to właśnie kwestia dodatkowej pary czy dwóch par rąk do pracy? Bo byłbym zainteresowany :)

@Mati

Tam celowo nie odbierają, a jeśli już to (usunięte przez administratora) ludzi, obiecują wysyłkę a przez kolejne 2 tygodnie ani towaru ani kontaktu. Taką firmą powinny się zająć odpowiednie instytucje...

Robert

Z wielką przyjemnością podzielę się moją opinia na temat usług firmy VitaPrint, którą miałem okazję niedawno wypróbować. Od pierwszego kontaktu z zespołem VitaPrint czułem się wyjątkowo traktowany. Profesjonalizm, z jakim podchodzą do każdego zadania, jest godny podziwu i świadczy o wysokim poziomie zaangażowania w zapewnianie najwyższej jakości usług. Szczególnie doceniam szybkość realizacji zamówień oraz elastyczność w dostosowywaniu oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Jakość otrzymanych produktów przekroczyła moje oczekiwania, co jest świadectwem wyjątkowej dbałości o detale oraz używania nowoczesnych technologii druku. Komunikacja z firmą była zawsze płynna i przyjazna, co znacznie ułatwiało współpracę i pozwalało na szybkie wprowadzanie ewentualnych zmian w projekcie. Ponadto, ceny usług są bardzo konkurencyjne, co w połączeniu z wysoką jakością wykonania sprawia, że VitaPrint wyróżnia się na tle konkurencji. Reasumując, moje doświadczenie z firmą VitaPrint było wyjątkowo pozytywne i z całego serca mogę polecić ich usługi każdemu, kto szuka niezawodnego partnera w dziedzinie druku. Jestem przekonany, że każdy, kto zdecyduje się na współpracę z tą firmą, będzie równie zadowolony z otrzymanych usług, co ja.

Robert

Współpracowałem wczesniej z kilkoma firmami z branży tekstylnej i zawsze były problemu, ale tutaj jestem tak pozytywnie zaskoczony, że warto chwalić rozwój tej firmy. Zaczynałem od mniejszych zamówień a obecnie zlecam wszystko. Namioty i mega duże banery wyborcze - bardzo dobra współpraca. Oczywiście jestem człowiekiem biznesu, i za te pochwały liczę też od firmy Vitaprint jakiś kolejny drobny rabacik, hehe

Klient

Z racji na brak jakiego kolwiek kontaktu w sprawie nie kompletnego zamówienia OOXLFSBFY uznaje to za (usunięte przez administratora) i sprawe zgłaszam na policję w poniedziałek . Do tego czasu macie czas na reakcję i rozwiązanie problemu

MARTIN

Niepokojące są te wpisy od klientów i o tym braku kontaktu. Na ich stronie nie ma zakładki kariera, generalnie mało info tam jest. Idealnie pasuje mi siedziba firmy. Wiecie coś o aktualnych wakatach lub nadchodzących rekrutacjach, kogo będą zaraz szukać? Jestem juniorem i takiej pracy początkującej też szukam np. do obsługi klienta, bo widać jest z tym problem jak czytam.

Kamil

Absolutnie niepolecam korzystania z usług firmy Vitaprint. Zamówiłem dwa rollupy i od tego momentu mój koszmar się zaczyna. Po złożeniu zamówienia, próbowałem skontaktować się z nimi przez telefon i e-mail, ale bezskutecznie. Próba kontaktu telefonicznego była podejmowana z 5 różnych numerów telefonu ale wciąż nikt nie odpowiadał, a na maile nie dostałem żadnej odpowiedzi. Dopiero po dziesiątej próbie w piątek udało się dodzwonić, gdzie osoba ostatecznie odebrała telefon i zapewniła, że zamówienie zostało zrealizowane i zostanie wysłane w poniedziałek. Jednakże, jest już wtorek a do tej pory nie otrzymałem żadnej informacji od firmy, żadnej aktualizacji dotyczącej wysyłki, a kontakt w jakikolwiek sposób - wciąż pozostaje niemożliwy. To nie tylko brak profesjonalizmu, ale również rażące zaniedbanie klienta. Cała ta sytuacja jest nie do przyjęcia, a ich ciągłe unikanie odbierania telefonu jest kompletnie niedopuszczalne. Jeśli nie zostanie znalezione pomyślne rozwiązanie tej sytuacji, będę zmuszony podjąć dalsze kroki prawne. @Pracodawca

Martin
@Kamil

Podzielam Pana opinię. Brak jakiegokolwiek kontaktu z firmą: nie odbierają, nie odpisują na maile, sms, czat online na stronie. Mnie tez wystawili w grudniu i do tej pory nic , trzeba tam zrobić porządek z tym dostawca dołączę sie chętnie do pozwu zbiorowego

Larysa

Jakie wymagania firma stawia pracownikom produkcyjnym? Na stronie tylko parę informacji, że zajmują się flagami i reklamami. Trzeba mieć jakieś doświadczenie w branży czy bez niego też można się dostać? Czy tutaj praca produkcyjna jest na zmiany? Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś napisał jakie godziny obowiązują, bo mąż szykuje się do aplikowania.

Do @Pracodawca - Pilnie naciskam o kontakt w sprawie zamówienia #5107! - nie znajduję sposobu na kontakt, telefon milczy, a zamówienie jest już grubo po czasie!!! Tutaj widzę jedyną szansę i liczę, że uzyskam jakikolwiek kontakt.

@Paweł

Anula

Co do usług ile poleceń się posypało. Brakuje mi trochę opinii pracowników. W sumie niezbyt dużo informacji udało mi się znaleźć na ich temat, w szczególności nie widzę aktualnych ogłoszeń o pracę. Jak z pracą na produkcji w firmie? Kobiety mają jakąś szanse zatrudnienia? Jaki jest system zmianowy i od jakich stawek godzinowych się zaczyna?

Krzysztof

Polecam, kolejny raz zamówienie i nie zawiodłem się, jakość jak zwykle na wysokim poziomie

@Martin

W wyniku bardzo nie rzetelnej wyceny bez informacji z czego będzie wykonana i w jaki sposób, wynikła pomyłka , stąd reklamacja na którą do dziś brak odpowiedzi , kontakt telefoniczny również zerowy przed w trakcie i po zleceniu , żałuję że zleciłem realizację cała nadzieja w finalnym rozpatrzeniu reklamacji , w przeciwnym razie zostaje sąd aby skończyć raz na zawsze takie nie rzetelne praktyki w branży

Firma najgorsza jaka może by. Zero kontaktu telefonicznego i @ zamówienie przyszło nie kompletne po 5 tygodniach i inne wymiary żebym wiedział że tak będzie nigdy bym nic od nich nie kupił

Jak na razie trzymają naprawdę wysoki poziom i nie ma do czego się przyczepić. Fachowo i profesjonalnie i co najważniejsze zgodnie z ustaleniami.

Wojti

Szybka realizacja zleceń. Wszystko wykonane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

@Wojti

Też jestem zadowolony, sporo im zlecałem w tym roku i dali radę.

Radek

Współpracuję z nimi już dłuższy czas i jestem zadowolony.

Wiesz, ile płacą i co w zamian oczekują od Twojej pracy? Z ich strony wychodzi na to, że robią flagi reklamowe, leżaki reklamowe, namioty, czy beachflagi. Pisz, ile jest roboty i co konkretnie trzeba robić, może tu podejdę z CV?

Od samego początku współpracy jestem zadowolony. Trzymają się ustaleń, jak jest jakiś problem to działają i szybko ogarniają. Polecam!

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Vitaprint Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Zostaw merytoryczną opinię o Vitaprint Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Vitaprint Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vitaprint Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vitaprint Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vitaprint Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Pl. Jana Kilińskiego 2
    35-005 Rzeszów