Opinie o Agro Team consulting Poland Milicz w Milicz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agro Team consulting Poland Milicz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Agro Team consulting Poland Milicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro Team consulting Poland Milicz w Milicz

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy w Agro Team consulting Poland Milicz możliwa jest praca na podstawie B2B?

Mariola Nowy wpis

Nie polecam, Pan (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) w kwietniu od podpisania umowy, do tej pory kuchnia nie jest skończona. Kontakt zerowy, nie odbiera telefonów, nie odpisuje na wiadomości. Potwierdzam wszystkie negatywne opinie.

Angelika

Dziadowskie zachowanie P. Łukasz. Po zamówieniu kuchni i odebraniu zaliczki, minęło 3 miesiące. Czas realizacji podany przeze P. Łukasza 4 tygodnie... Nie polecam kręci że aż brzydko...

Lewitalita
@Angelika

Niestety mam to samo. Termin umówiony na koniec października i do dziś ani widu ani słychu. Nie odbiera, ignoruje. Ale po zaliczkę to potrafił dzwonić i pędzić.

Tamaja
@Angelika

Pani Angeliko czy mogę prosić do Pani jakiś kontakt ? Mam ten sam problem. Może jakiś adres mailowy ?

Angelika Nowy wpis
@Tamaja

angelika33311@interia.pl

Danuta Nowy wpis

widzę że osoby, które chyba są klientami firmy, pisały tutaj o problemach z zaliczkami i wykonaną pracą, i właśnie wobec tego chciałabym spytać, jak Firma postępuje względem swoich pracowników. Czy po prostu są wypłacalni? Czy tutaj też są jakieś problemy?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Agro Team consulting Poland Milicz? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Pracownik do wykładania towarów w drogerii kosmetycznej w Miliczu
Milicz
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.
Masej

Przy podpisywaniu umowy wszystko pięknie, po zaliczki jest punktualnie. Ale jeśli już przychodzi termin realizacji to cisza. Brak projektu który miał być. Wieczne wymówki, sprawa trafiła na policję, po wezwaniu właściciela firmy na posterunek nagle się odezwal. Szczerze nie polecam, no chyba że ktoś lubi się denerwowac. Ps kuchnia zrealizowana po 3 miesiącach po terminie, zapewne dzięki wezwaniu.

@Masej

Już mnie policzki bolą ze śmiechu, z tych głupkowatych komentarzy :) proszę o imię i nazwisko zweryfikujemy umowę :)

@Agro Team

Czyli firma nigdy na policję wzywana nie była, że aż do śmiechu tutaj jest?

@Agro Team

"Policzki bolą ze śmiechu", a ja mebli dalej nie mam... Komentarz użytkownika Masej jest niestety bardzo trafny.

@Zmartwiona klientka

A ile już spóźniają się z meblami? Nie było w umowie co w przypadku opóźnień?

Klienta
@Natalia

Pani Natalio, firma była wzywana na policję nie raz ani nie da, mam nadzieję że w końcu skończy się to kłamanie ludzi

Paulina
@Klienta

nigdy nie mieli przez to jakiejs sprawy w sadzie? zawsze udawalo sie dogadac jakos z tym opoznieniem w wykonaniu ?

Ana
@Magdalena

W umowie może być wszystko lecz pan Łukasz i tak się do tego nie stosuje

Honorata

Widzę,że dużo osób miało problem z brakiem terminowości tej firmy. Czy możecie mi powiedzieć, czy nadal są takie problemy?

Aa
@Honorata

Nadal z dala o tej firmy

@Aa

Pani Anno za wykonaną usługę należy zapłacić, a nie oczerniać i pisać głupie pomówienia. Nie wspomnę już o podrobieniu projektu i kłamaniu w celu osiągnięcia korzyści, ale poczekamy na Pani wpłatę.

Ewelina
@Agro Team

Naprawdę myślicie że ktoś kto wam zalega z zapłatą miałby odwagę wypisywać cokolwiek na forum?? żeby jeszcze sobie dolać oliwy do ognia? wątpię.

Oszukana
@Honorata

Ta pseudo firma nadal tak działa że pobiera dość spore zaliczki, a później jest cisza. Kontakt utrudniony jak już się dodzwonimy oczywiście z innego nr to zawsze jakieś wymówki. Szczerze nie polecamy????

Bolo
@Honorata

(usunięte przez administratora) pełną parą

@Oszukana

Ale tak właściwie jak to możliwe, że dalej sobie działają skoro takie rzeczy się wciąż dzieją? Przecież widać po opiniach, że dużo osób w to wszystko weszło, to skąd się biorą Ci nowi klienci jeszcze?

#Klientka
@Oszukana

Dokładnie jak napisane, pobrał sporą zaliczkę, później cisza, kontakt utrudniony, nie odbiera, nie odpisuje, z innych numerów jak odbierze to wymówki, że jutro, my czekamy, potem za tydzień i itd. Nie polecam. Odradzam, nie mamy ani kuchni, ani zaliczki. (usunięte przez administratora) Sprawa w sądzie. okazuje się, że nie pierwsza. Podobno jest ich już 14. Firma Agro Team nie jest wypłacalna. Firma stworzona do wyłudzania pieniędzy od ludzi. A Pan za te pieniądze bawi się. Człowiek ciężko pracuje i odkłada - trafi na kogoś takiego i co..... Nawet nie może odzyskać pieniędzy. Co za (usunięte przez administratora) tacy ludzie są bezkarni, mogą kraść ile się da. Prawo stoi po ich stronie. Co my teraz mamy zrobić - pieniądze nie do odzyskania, kuchni brak.

@Ewelina

Proszę o kontakt na e-mail: biuro.agroteam@op.pl to przedstawię korespondencję z firmą windykacyjną, która prowadzi sprawę tej Pani.

Tak

Nie sugerujcie się pozytywnymi opiniami, „pan” Łukasz sam zapewne je dodaje. Zwykły kłamca i (usunięte przez administratora) bierze zaliczkę, kontakt się urywa, a jak się już uda skontaktować to milion wymówek i problemów. Nie polecam, trzymajcie się od tej „firmy” jak najdalej.

Aa

Ja się nacielam i to prawda tysiące wymówek. Co tydzień co innego szukam ludzi którzy mieli z nim problem

Barbara
@Aa

w jaki dokładnie sposób się nacięłaś? Możesz powiedzieć coś więcej, bo tak ogólna opinia jednak mało wnosi.

@klientka

U mnie to sama sytuacja

@klientka
@Aa

U mnie tak samo. Zaliczka w kieszeni. Zero odzewu, wymówki, termin przekładany z tygodnia na tydzień.

#Klientka

To prawda co Pan/Pani pisze. U nas zakończyło się sprawą w sądzie. Porażka. Podobno jest 14 spraw. Pan Łukasz Maślankiewicz nie jest wypłacalny, firma Agro Team to samo. Zabrał zaliczkę, nic nie zrobił. Nie odbierał telefonów, nie odpisywał, odwlekał terminy i nie mamy ani kuchni ani nie możemy odzyskać zaliczki. Przestrzegam przed tym (usunięte przez administratora) i kłamcą.

@#Klientka

Anonimowo można napisać wszystko :) ale z tego co wiem to nie 14 spraw tylko 32 :) niesamowite historie

@Aa

A jakiego typu te wymówki były??

@

Naprawdę 32??

Zmartwiona klientka

Niestety również mam problem z terminem realizacji usługi. Bardzo zmartwiły mnie poniżej zamieszczone komentarze, ponieważ do tej pory wszystko się zgadza. Utrudniony kontakt, ciągłe wymówki oraz przekładanie terminów. Jeśli ktoś spotkał się z podobną sytuacją bardzo proszę o kontakt: kontakt.problem.z.realizacja@gmail.com

@Zmartwiona klientka

A jaką usługę zamówiłaś i jak długo już czekasz na to wszystko?

Zmartwiona Klientka
@Natalia

Montaż mebli, ponad miesiąc

@Klientka :(
@Zmartwiona klientka

Dokładnie tak jest utrudniony kontakt, ciągłe wymówki, przekładnie terminów, wymówki typu: wypadek, szpital. Brak słów. Pan Ł. wziął zaliczkę i zniknął. Nie mamy ani pieniędzy ani kuchni. Przekręt jakich mało, firma stworzona do wyłudzania pieniędzy, zbiera zaliczki i odwleka montaż, a potem tracisz kontakt. Sprawa w Sądzie, wyrok jest i co z tego, nie wypłacalni. Legalnie (usunięte przez administratora) ludzi i nic nie można zrobić. Bardzo często zmienia miejsce zamieszkania. Ciekawe dlaczego. takich spraw jak moja jest już 14 i co będzie dalej. Odradzam, nie polecam. Doświadczenie w branży meblarskiej poniżej przeciętniej. Przy projektowaniu - nie zna się w ogóle na tym co robi.

@@Klientka :(

Bawią już mnie te komentarze ???? ale proszę pisać dalej, wkrótce IP komputera i tych wszystkich oszczerstw będzie w sądzie i wtedy dopiero będzie wesoło. Od 8 lat mieszkam i pracuję pod tym samym adresem. Wykonane prace publikowane są na FB ????, nr telefonu jest ten sam nic się nie zmieniło. Pani Anno, Przemku i reszta towarzystwa, wspólnej adoracji wkrótce się spotkamy ???? Piszcie dalej te cudowne wpisy.

@@Klientka :(

14 :) niesamowite historie. Proszę o ten wyrok bo jestem pod wrażeniem wyobraźni. Niech się już Pani tak nie martwi, bo wkrótce wszystko będzie jasne :)

@Zmartwiona Klientka

Niestety moje podejrzenia się sprawdziły, dalej nie mam mebli...

Klient

Firma Agro Team wykonała u mnie kuchnie wzorowo. Jestem mega zadowolony z doradztwa i profesjonalnego podejścia do sprawy. Udzielono mi informacji, które przez wcześniejszych projektantów nie zostały nawet poruszone w trakcie pomiarów i wyceny. Mogę polecić z czystym sumieniem.

AK
@Klient

Kuchnia wykonana bez zarzutów ale z 1.5 miesięcznym opóźnieniem po wzięciu zaliczki dopiero po miesiącu był kontakt duży nacisk aby wykonał projekt wg umowy czyli duże kombinacje

@AK

Wiesz może ile osób pracuje w firmie? Może jest ich za mało i potrzebują dodatkowych rąk do pracy? Słabo wyszło, sama byłabym zniesmaczona, ale jednak wywiązali się z umowy

@AK

Pani Anno montaż kuchni przesunięty był z piątku na poniedziałek czyli weekend. Kuchnia i szafa wykonana, montaż zakończony, a Pani wraz z synem do tej pory nie zaplaciliściw za wykonane zlecenie. Mija 3 miesiąc, a wplaty nadal nie ma. Kwota 2370zł. Wasza sprawa jest w firmie windykacyjnej we Wrocławiu. Dla osób zainteresowanych mogę podesłać na priv skany z postępowania w powyższej sprawie.

Czytam te opinie i nie wierzę. Pan Łukasz to profesjonalista i fachowiec w pełnym słowa znaczeniu, otwarty przy tym na potrzeby klienta, potrafiący słuchać i proponować konstruktywne rozwiązania. W trakcie całej naszej współpracy nie było ŻADNEGO problemu z kontaktem. Kuchnia zrobiona zgodnie z projektem, terminowo... funkcjonalna i PIĘKNA. Każdemu polecam takiego fachowca.

@Monika

Dziękuję Pani Moniko za miłą współpracę. Pozdrawiam

Klientka

Pan Łukasz Maś. to (usunięte przez administratora) i kłamca. Po zapłaceniu mu zaliczek, kontakt jest z każdym dniem coraz gorszy aż w ogóle nie odbiera telefonów (próby dzwonienia z innych numerów po 1 razie kończą się tym samym). NIE POLECAM NIKOMU USŁUG TEGO CZŁOWIEKA, proszę wystrzegać się jego oraz tej firmy!! Wyłudza pieniądze od ludzi, podając się za stolarza a w rzeczywistości jest to jedynie monter mebli. Nie zna się na swojej pracy. Nie wierzyć w żadne jego zapewniania i wymówki, to zwykły (usunięte przez administratora) W kółko przesuwane są terminy i wymyślane kolejne wymówki, a miesiące mijają i nie widać efektów.

Klientka 2
@Klientka

U mnie sytuacja identyczna.

Klientka 2
@Klientka

U mnie sytuacja identyczna

Jarosław

Bardzo nie polecam tego Pana, to (usunięte przez administratora) i kłamca. Nie wywiązuje się z umowy, kiedy otrzyma pieniądze urywa się z nim kontakt, nie odbiera i nie odpowiada na żadne próby kontaktu! Przestrzegam przed Panem Łukaszem i jego firmą AgroTeam!!

Klient
@Jarosław

Proszę o więcej informacji. Mogę prosić kontakt do Pana ?

Łucja
@Jarosław

Dodałeś swój wpis już prawie 2 miesiące temu. Jak zakończyła się Twoja historia z firmą? Mam nadzieje, że było to chwilowe nieporozumienie oraz wszystko zostało szybko wyjaśnione i rozwiązane.

Kontakt - niewywiązanie się
@Jarosław

Witam, również jestem poszkodowany, nie wywiązanie się z umowy - pieniądze pobrane, a usługa na meble niezrealizowana. Mogę prosić o pilny kontakt na e-mail: tm5.wroclaw@gmail.com? Ludzie, nie dajcie się (usunięte przez administratora)! Z dala od Pana Łukasza i tej pseudo firmy.

kalka

Łuk.Mas to (usunięte przez administratora) Wcześniej był właścicielem firmy , zajmującej się robieniem kuchni i szaf na wymiar. Brał zaliczki i nie wywiązywał się z umów. (usunięte przez administratora) wielu ludzi na terenie Brzegu i okolic, gdzie wcześniej mieszkał. Teraz działa na terenie Milicza. Ludzie nie dajcie się (usunięte przez administratora). Ten człowiek jest (usunięte przez administratora)!!!! Piszę to z pełną odpowiedzialnością.

beka
@kalka

tak zgadzam sie wielki (usunięte przez administratora) u niego wielki przeciebiorca a w sumie (usunięte przez administratora)

Łucja
@beka

Od stycznia podobno Agro Team zmienili siedzibę? Ciekawe dlaczego? Ktoś się orientuje?

@Łucja

Poczytaj komentarze , ale nie te pozytywne ktore sobie sam wystawia a sie dowiesz, po prostu nie dajcie sie mu nabrać. Nie polecam tego goscia

Kontakt - niewywiązanie się
@kalka

Witam, również jestem poszkodowany, nie wywiązanie się z umowy - pieniądze pobrane, a usługa na meble niezrealizowana. Mogę prosić o pilny kontakt na e-mail: tm5.wroclaw@gmail.com? Ludzie, nie dajcie się oszukać! Z dala od Pana Łukasza i tej pseudo firmy. Będę wdzięczny!

H.K.

Firma wykonała u mnie bardzo piękną kuchnie, z której jestem niesamowicie zadowolona. Pan Łukasz poprowadził całą realizację od pomiarów po projekt i wykonanie. W trakcie remontu kuchni nadzorował również pracę związane z przygotowaniem pomieszczenia pod meble. Cena i wykonanie mebli jest bardzo satysfakcjonujące. Mam wreszcie swoją wymarzoną kuchnie :) Polecam!

Klientka ;-)

Mam kuchnię z tej firmy. Jestem zadowolona z efektu końcowego. Meble dobrze wykonane i zamontowane. Wszystko wg projektu. Co do czasu realizacji, trochę się opoźniło z pewnych przyczyn zewnętrznych ale byliśmy w stałym kontakcie. Pomimo "obsówki czasowej" koniec pozytywny. Mam nadzieję, że meble będą służyć mi przez kilka lat.

Maciek

Czy firma poszukuje obecnie pracowników?

Agriooosqaat

Też mi mnie wyplacili

Robert

NIE POLECAM PAN L. Mas...... Nie wyplacalny człowiek udajacy szefa firmy. Omijać ta firmę pod każdym względem i pracy i współpracy.

@Robert

Witam prosze o kontakt ws Pana Łukasza M. pozdrawiam Tomek e-mail : kontakt@biostani.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Agro Team consulting Poland Milicz - Milicz

• Jak się pracuje w Agro Team consulting Poland Milicz?

Zobacz opinie na temat firmy Agro Team consulting Poland Milicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agro Team consulting Poland Milicz?

Agro Team consulting Poland Milicz