Opinie o Xopero Software S.A. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Xopero Software S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Xopero Software S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xopero Software S.A. w Gorzów Wielkopolski

Tester

Odradzam i przestrzegam przed tą firmą. Na samym początku rekrutacji jest się zapewnianym o tym, że firma udziela szczegółowego feedbacku oraz, że cenią czas kadnydata itp. Po typowym HR-owym etapie nastepuje rozwiązywanie zadania, jednak nie jest to typowe zadanie rozwiązywane podczas etapu technicznego, a zadanie na którego rozwiązanie trzeba poswięcic minimum 4-5h dodatkowo po za samą rozmową. Zadanie (a jakże by inaczej) polega na przetestowaniu głównego produktu tej firmy (napisanie testów dla każdego obszaru aplikacji, wyłapanie błędów, opis proponowanego rozwiązania znaleziomnych błędów). Po wysłaniu całego zadania otrzymujemy feedback, ale niestety nie dowiemy się z niego co było nie tak, co należy poprawić, jakie były konkretne elementu które zaważyły na takiej a nie innej ocenie, Cały feedback to 2 ogólnikowe zdania mówiące o tym, że testy są słabe i ogólnie to wszystko jest źle. Niestety samo zadanie jak i otrzymany feedback sugerują, że firma rękami kandydatów ogarnia sobie testy właśnego produktu odciążając tym samym swój zespół QA. Na moją prośbę o konkretne przykłady co było nie tak, nie otrzymałęm już odpowiedzi, co chyba tylko potwierdza moją tezę.

@Tester

A mnie jest przykro, że pracodawcy muszą tracić czas na takich kandydatów jak osoby powyżej. Wasze wpisy tylko utwierdzają potencjalnych pracodawców, że dokonali słusznej decyzji nie wybierając Was. A przez to, że firmy muszą marnować czas na Was, dobrzy kandydaci mają mniejszą szansę na udział w procesie. Otrzymałem informację o Zakończeniu rekrutacji :( Będę obserwować i zaaplikuję następnym razem!

Firma po kilku miesiącach ponownie szuka Financial Controllera (Head of Finance, future CFO). Dlaczego?

Cześć M! Nasi pracownicy doskonale wiedzą w jaki sposób postępować w przypadku napotkania problemu. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, to zapraszamy do kontaktu hr@xopero.com.

ZadowolonyBackupMaster

Praca w Xopero jako programista to absolutne niebo na ziemi! Nie mogę wyrazić wystarczająco swojego zachwytu nad tą niesamowitą firmą. Od momentu dołączenia do zespołu zostałem zanurzony w oceanie wspaniałych możliwości i inspirujących wyzwań. Xopero nie tylko oferuje doskonałe środowisko pracy, ale także dba o rozwój i satysfakcję swoich pracowników. Dostęp do najnowszych technologii, narzędzi i zasobów edukacyjnych jest nieograniczony. Mogę eksperymentować, tworzyć i rozwijać swoje umiejętności w tempie, które sam sobie wyznaczam. Nawet po długich godzinach pracy, atmosfera w Xopero jest zawsze pełna energii i entuzjazmu. Kolaboracja z niezwykle utalentowanymi i pasjonującymi ludźmi sprawia, że każdy dzień jest niezwykły. Wzajemne wsparcie i zrozumienie w zespole sprawiają, że czuję się jak w rodzinie. Ale to jeszcze nie wszystko! Xopero dba nie tylko o naszą karierę, ale także o nasz dobrostan. Dodatkowe korzyści, takie jak darmowe przekąski i napoje, a nawet masaż w pracy, sprawiają, że czuję się doceniony i zaopiekowany. Nie mogę również pominąć niesamowitych wydarzeń i imprez organizowanych przez firmę. Spotkania integracyjne, wyjazdy firmowe i hackathony to tylko niektóre z licznych okazji do zacieśniania więzi z kolegami z pracy i rozrywki na najwyższym poziomie. Praca w Xopero jako programista to nie tylko praca, to pasja i styl życia. Jestem niezmiernie wdzięczny za możliwość bycia częścią tego utalentowanego zespołu, który prowadzi mnie na drodze sukcesu. Polecam Xopero każdemu programiście, który chce doświadczyć najwspanialszego miejsca pracy na świecie!

@ZadowolonyBackupMaster

Dziękuję Ci za podzielenie się swoją opinią i za polecenie Xopero. To z pewnością wzbudza moje zainteresowanie i zachęca mnie do zgłębienia więcej informacji na temat tej niesamowitej firmy.

janusz_wąsaty Nowy wpis

Przebieg rekrutacji Pierwszy etap - kontakt z HR. Szybko, osoba z HR miła. Drugi etap - zadanie. Tutaj zdecydowanie firma wypada gorzej a nawet źle w porównaniu jak inne firmy przygotował zadanie rekrutacyjne. Sam pdf. dość mało precyzyjnie określa co należy wykonać. Zadania przygotowane na domyśl się pozostawiające wiele do interpretacji a nawet podważenia oceny przez firmę. Zastanawiam się czy jeśli w innej firmie zdecyduje się na korzystanie z produktów tej firmy to czy dokumentacja będzie tak wyglądała ? czy kontakt z osobą techniczną będzie tak wyglądał ? Zdecydowanie jest to do poprawy.

Pracodawca Nowy wpis
@janusz_wąsaty

Cześć, dziękujemy za Twoją opinię!

Jolanta Nowy wpis

Hej. :) widziałam ofertę dla Technical Account Managera. Napisane jest w niej wprost, że od 4,5 do 5,5 tys można zarobić. zastanawia mnie przy tym ta premia od sprzedaży. powiecie jakiej wysokości tak średnio wychodzi?

Pracodawca Nowy wpis
@Jolanta

Cześć @Jolanta, premia jest liczona od każdej sprzedaży i nie ma górnego limitu. Nie możemy wskazać konkretnej kwoty, ponieważ jest to kwestia indywidualna zależna od różnych czynników. Jeżeli masz więcej pytań, to zapraszamy do kontaktu hr@xopero.com.

Zastanawiam się czy stawki WEB Deva jakkolwiek wzrosły. Z zeszłorocznej oferty wiem, że wynosiły one do 10 000 zł ale licząc od minimalnej, czy teraz jest podobnie czy może coś podskoczyło? Ciekawi mnie jak wyrobić ten maksymalny próg bo może bym aplikował

Cześć, OE! Nie mamy obecnie otwartej rekrutacji do zespołu frontendowego. Jeżeli masz pytania, to zapraszamy do kontaktu hr@xopero.com.

Siemka, jestem już po wygasłej ofercie na SysOpsa. Na linku była oferta i z siedem osób się zgłosiło. Potrzebna była tylko jedna osoba? A jak teraz będzie potrzebny ktoś jeszcze to pracodawca najpierw skontaktuje się z poprzednimi kandydatami czy znowu będzie cos wznowione? Nie zdążyłem złożyć papierów wiec się upewniam

Cześć UF, statystyki przy ogłoszeniach na linkedin nie są wiarygodne. W ramach tej rekrutacji zaprosiliśmy do naszego zespołu jedną osobę, a 2 tygodnie temu ruszyliśmy ponownie z rekrutacją na stanowisko SysOps i chcemy zaprosić do współpracy kolejną osobę. Ogłoszenie możesz znaleźć tutaj: https://xopero.com/pl/kariera/oferty-pracy/. Wszystkim kandydatom udzielamy feedbacku. Jeżeli masz dodatkowe pytania to zapraszamy do kontaktu hr@xopero.com.

Ta oferta SysOpa to jest jakiś konkurs, którego nie potrafią skończyć. Cały czas odświeżają tylko tę pozycję. Firma szuka kandydata idealnego? Zabawne, bo aplikowałem w jesień, a mamy już wiosnę i dalej szukają - prościej i szybciej byłoby wyszkolić pracownika w te około pół roku, ale szukajcie dalej, tylko tak jak kilka komentarzy wyżej - któryś już raz wrzucacie tę samą ofertę.

QA Engineer

Pierwszy etap - rozmowa z hr ok w zasadzie tak jak wszędzie Drugi etap zadanie - odniosłem wrażenie, że firma wykorzystuje kandydatów do UATów i pisania scenariuszy testowych(firma jest dosyć mała więc nie zdziwiłbym się gdyby tak było) - był duży nacisk aby pozgłaszać wszystkie niedociągnięcia i błędy użyteczności jako użytkownik, który wcześniej nie korzystał z ich systemów. Aby wykonać zadanie trzeba było rozpisać dużą funkcjonalność systemu na przypadki testowe. Zamiast rozpisywać całość, rozpisałem przypadki tylko dla części funkcjonalności bo myślę, że tyle wystarczy aby zaprezentować w jaki sposób się to robi. To oczywiście nie wystarczyło przez co utwierdziło mnie we wcześniej postawionej tezie.

Wszystko opisane w przebiegu rekrutacji

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Na ich stronie w zakładce kariera jest informacja, że zespół tworzą nie tylko ranne ptaszki, ale również nocne sowy. Sugeruje to elastyczność pod względem godzin (usunięte przez administratora) ale rzeczywiście można pod siebie dopasować ten czas wg uznania? Czy po prostu chodzi o to, że jest z góry ustalony grafik? Interesuje mnie to pod kątem oferty dla Junior Presales Engineer, bardzo pasowałyby mi elastyczne godziny i praca zdalna.

Cześć AX! Aktualnie pracujemy nad nową stroną kariery i jest tam kilka informacji, które chcemy właśnie zaktualizować :) Wszystkie informacje, które są w naszych ofertach pracy są oczywiście aktualne. W każdym ogłoszeniu podajemy tzw. core hours. Stanowisko, o którym wspominasz jest w Dziale Sprzedaży, czyli core hours to 09:00-15:00. Jeżeli masz więcej pytań, to zapraszamy do kontaktu hr@xopero.com!

Już z poprzedniej odpowiedzi wiem, że i tak tester nie jest poszukiwany. zastanawiam się jednak czy istnieje forma stażu dla osób bez doświadczenia w testowaniu? Najlepiej w formie zdalnej.

Cześć LA, obecnie również nie mamy otwartych ofert stażowych. Jeżeli decydujemy się na staże, to raczej współpracujemy z lokalnymi szkołami i uczelniami. Jeżeli masz więcej pytań, zachęcamy do kontaktu hr@xopero.com.

@Kandydat

Cześć, rekrutacja na stanowisko Financial Controllera wynika z potrzeb biznesowych naszej organizacji. Chcielibyśmy, aby do naszej firmy dołączyła jeszcze jedna osoba jako Financial Controller. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu hr@xopero.com.

@Pracodawca

Ogłoszenie nie wspomina o pracy w zespole dwóch kontrolerów i jest dość zbieżne z poprzednim ogłoszeniem o raczej samodzielnym i kompleksowym stanowisku. Rozmiar firmy tez nie wskazuje na konieczność posiadania dwóch takich osób, stąd moje zapytanie i niejasność sytuacji. jednocześnie z ogłoszenia nie wynika, by nastąpił jakiś podział kompetencji między kontrolerów a w przyrodzie raczej rzadko występuje kombinacja dogłębnej znajomości wymienionych narzędzi pracy ze strategiczną umiejętnością zarządzania finansami w spółce. Zadanie rekrutacyjne przy oczekiwaniu doświadczenia na poziomie Dyrektora czy Heada to dość duży ewenement w trakcie rekrutacji.

@Kandydat

Zgodnie z powyższą wypowiedzią - w przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu hr@xopero.com. Pozdrawiamy!

@Pracodawca

Nie, ja tez obserwuję to ogłoszenie, które nadal jest aktualne i nie mam więcej pytań. Po prostu nie zdecydowałem się aplikować na stanowisko o zakresie od specjalisty do CFO. Chce być specjalistą i CFO mnie nie interesuje.

Psychoanalityk

Analizując komentarz, wydaje się być on bardziej osobisty niż przypadkowy. "Onon" jest niewyraźnym pseudonimem, co sugeruje próbę ukrycia tożsamości. Ponadto, używa on słowa "znowu", co sugeruje, że ma świadomość wcześniejszych ogłoszeń pracy firmy. Jego ironiczny ton i sugestia, że opowieści firmy są nieprawdziwe, mogą wskazywać na osobiste zaangażowanie. Możliwe, że DJ, były pracownik, ma osobistą motywację, aby dyskredytować firmę, być może z powodu niezadowolenia z wcześniejszego zatrudnienia. Być może próbuje on podważyć wiarygodność firmy, sugerując, że szuka ona kolejnego kandydata na CFO. To wszystko sugeruje, że komentującym może być właśnie on, który ma osobiste motywacje i obsesję wobec firmy. Jednakże, ostateczne potwierdzenie wymagałoby analizy danych IP lub treści komunikacji, aby ustalić tożsamość komentującego.

@Psychoanalityk

Jako kandydat też widzę, że jest to trzecie ogłoszenie na to stanowisko w relatywnie w krótkim czasie ( w obrębie jednego roku, wcześniejszych nie sprawdzałem) i nie jest to tajemnicą jak ma się internet. No i jest to jednak zastanawiające. Zwłaszcza po udzielnych tu odpowiedziach.... które średnio można zrozumieć. Czyli, że szukacie ponownie trzeciej osoby bo się jeden z dwóch zwolnił i to był ten jeden z tych dwóch zatrudnionych równolegle na CFO na pierwsze lub drugie ogłoszenie? I że jednemu z nich nie spodobały się takie warunki zatrudnienia? Bo jeśli tak to wygląda, a nie wiedziałbym od początku, że ma tak wyglądać to też bym się chyba zdenerwował...

@Kandydat

@Onon, @Kandydat - ogłoszenie dotyczy stanowiska kontrolera finansowego, z możliwością rozwoju w kierunku CFO. Jest to przedłużenie ogłoszenia opublikowanego w poprzednim miesiącu. Rekrutacja na to stanowisko jest dla nas niezwykle ważna, długość tego procesu może utwierdzić w przekonaniu o naszej rzetelności i selektywności w doborze osób do naszego zespołu - stawiamy na długoterminową współpracę i jeśli się na nią decydujemy, to chcemy być jej pewni. Naszym zdaniem obecny portal nie jest odpowiednim kanałem komunikacji. Nasz e-mail to hr@xopero.com i zapraszamy do bezpośredniej rozmowy.

@Pracodawca

Ja wszystko rozumiem, dziękuję za odpowiedź, ale jako finansista stwierdzam, że to nadal minimum trzecie ogłoszenie. Drugie było w listopadzie a mamy luty. Jako kandydat też rzetelnie podchodzę do sprawdzenia firmy.

Możesz szerzej objaśnić swoja obserwacje tak już dla pełnej jasności? z jakich przyczyn ktokolwiek ma się bać o siebie? jeśli dobrze wykonujesz swoją pracę to nie powinno być problemów? Gdzie ewentualne się zgłasza?

Ktoś pytał o to czy na Froncie warunki zatrudnienia są satysfakcjonujące, czy to nie zależy też od indywidualnych preferencji? Jest tu może ktoś z zespołu? ciekawi mnie aktualna opinia odnośnie pracy. jak taki przykładowy dzień z niej macie teraz poukładany względem projektów?

Cześć JN! Jeżeli chciał_byś poznać odpowiedzi na swoje pytania to zapraszamy do kontaktu hr@xopero.com. Obecnie nie prowadzimy rekrutacji do zespołu frontendowego. Pozdrawiamy :)

Witam, ile mniej więcej wynosi czas oczekiwania na odpowiedź po wysłaniu CV?

@Kandydat

Cześć! Staramy się działać, jak najszybciej. Dużo zależy od obłożenia naszych rekruterów i Hiring Managerów. Na pewno nikogo nie zostawiamy bez odpowiedzi :) Jeżeli czujesz, że już długo czekasz to koniecznie napisz na hr@xopero.com.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Xopero Software S.A. dla pracy jako front end developer są dla was satysfakcjonujące?

Informacje o warunkach są zawsze zawierane w naszych ogłoszeniach, a podczas rozmów rekrutacyjnych przedstawiamy jeszcze więcej informacji. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu hr@xopero.com.

Aplikował ktoś teraz na testera może? chce się dowiedzieć jakie konkretnie zadania mogą być dane do wykonania. Widziałem tamten wątek w którym w feedbacku ktoś dostał informacje, że po prostu wszystko miał źle. Chce jednak poznać szczegóły, żeby wiedzieć jak się przygotować

Cześć RV, obecnie nie mamy otwartej rekrutacji na stanowisko Testera, a zadania rekrutacyjne modyfikujemy :) Zachęcamy do śledzenia naszych ofert pracy i aplikowania, jeżeli oferta Cię zainteresuje. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu hr@xopero.com.

Roksana

Dzień dobry, czy praca jako Junior na C# będzie możliwa? na stronie jak widać znajdują się oferty i parę z nich ma przypisana do siebie opcję juniorską, jednak nie widzę jej w kontekście programowania. Czy będzie to zatem w najbliższym czasie dostępne? interesuje mnie przy tym zakres kursów czy tez szkoleń osób początkujących

@Roksana

Cześć Roksana! Rekrutację na stanowisko Junior C# Developer prowadziliśmy we wrześniu 2023 i nie mamy w planach otwierać takiej rekrutacji w najbliższym czasie. Życzymy wszystkiego dobrego w nowym roku!

Czyli jakie są te średnie roczne podwyżki? w jednym wątku wyszło, że ktoś podał archiwalne ogłoszenie i rozpoczął się temat dotyczący zeszłorocznych stawek. Czy średnio na każdym stanowisku można zaobserwować ten sam przyrost?

Cześć GN, nie mamy sztywno określonych podwyżek rocznych. W niektórych działach prowadzone są rozmowy ewaluacyjne raz na kwartał, w innym raz na pół roku, a w jeszcze innym raz w roku. Preferujemy podwyżki wynikające z rozwoju i osiągnięć, a nie dlatego, że w kalendarzu zmienia się jedna cyfra :) Zdecydowanie dążymy do tego, aby wynagrodzenia naszych pracowników były rynkowe. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu hr@xopero.com.

Drugi
@Tester

Podobnie jak kolega, mam negatywne doświadczenia z tą firmą. Z początku obiecywali dokładny feedback i szanowanie czasu kandydatów, ale po pierwszym etapie rekrutacji, zadanie techniczne okazało się wymagające i czasochłonne. Niestety, otrzymany feedback był mało konkretny i ogólnikowy. To sugeruje, że firma wykorzystuje kandydatów do testowania swojego produktu, nie oferując szczegółowych informacji zwrotnych. Nie polecam.

@Drugi

Zdradzisz mimo wszystko jakie techniczne było w twoim przypadku? ciekawi mnie czy w miarę podobne każdemu dają czy może od czegoś jeszcze to zależy. Dla przykładu osoby rekrutującej? Co do feedbacku zastanawia mnie przyczyna. w praktyce nie wiadomo ilu jest jeszcze kontrkandydatów na wybrane stanowisko?

@Tester

Cześć @Tester, komunikację z kandydatami stawiamy na pierwszym miejscu, takie sytuacje nam się nie zdarzają, dlatego dokładnie wiemy, o którą sytuację chodzi. Od Twojej prośby o bardziej rozbudowany feedback do momentu napisania przez Ciebie opinii tutaj minęły zaledwie 3 godziny. Niestety przy licznych obowiązkach nie byliśmy w stanie w tak krótkim czasie wrócić do Ciebie. Przykro nam, że zamiast kontynuować rozmowę wolałeś napisać (nie)anonimową opinię. Pozdrawiamy!

@Pracodawca

Publikując moją opinie doskonale wiedziałem, że nie będzie ona dla was anonimowa, wiec te uwagi o "(nie)anonimowej" opinii są komiczne. Jeśli rzeczywiście stawialibyście komunikację z kandydatami na pierwszym miejscu to ta rozmowa nie miała by miejsca, niestety nie szanujecie czasu jaki kandydat poświeca na zadanie odpowiadając mu 2 zdaniowym ogólnym "feedbackiem" ktory zupełnie nic nie wnosi, a troska o dobrą komunikację uwidacznia się dopiero po otrzymaniu negatywnej opinii. Jeśli wykonane zadanie rzeczywiscie posiadało błędy to wypunktowanie ich przez osobę weryfikującą nie powinno zająć nawet 30 minut. Nie pozdrawiam.

Kolejny
@Tester

To i ja się wypowiem. Rozmowa z rekruterką Olą była profesjonalna i wydawało się, że firma inwestuje w proces rekrutacji. Jednak poziom technicznej rozmowy był nieco zaskakujący, ponieważ nie było obecności testera ani osób z wiedzą na temat standardów w dziedzinie testów. To, że firma nie miała doświadczonego testera, który mógłby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym na stanowisko testera, wydaje się być brakującym elementem w procesie selekcji. Rozmowa rekrutacyjna powinna uwzględniać kogoś, kto zna specyfikę stanowiska i może dokładnie ocenić kwalifikacje kandydata. Z kolei zadanie sprawdzające, które polegało na testowaniu głównego produktu firmy i wykrywaniu błędów, wydaje się być nietypowe i może sugerować, że firma nie do końca zrozumiała, czego oczekuje od kandydatów na to stanowisko. To także może podważyć jakość produktu, jeśli faktycznie oczekują zgłoszenia błędów na produkcie, z którego korzystają ich klienci.

Matt
@Tester

A ja nawet przeszedłem wszystkie etapy rekrutacji, zadanie domowe pochwalone, nawet wyciągali ode mnie prywatny tel do byłego kierownika z zagranicy no ale zdobyłem i zarekomendował mnie. Straciłem ponad miesiąc czasu po czym dowiedziałem się mailowo że pomimo bycia "ważnym" kandydatem zatrudniono kogoś innego. Prawodopodobnie januszex który wybiera im taniej tym lepiej. Nie polecam

Obserwator
@Matt

Rozumiem, że doświadczenia rekrutacyjne mogą być frustrujące. Warto jednak pamiętać, że procesy decyzyjne w firmach są złożone, a wybór kandydata może zależeć od wielu czynników. Zalecam zachowanie profesjonalizmu i ewentualne uzyskanie informacji zwrotnej, aby lepiej zrozumieć decyzję rekrutacyjną. Trzymam kciuki za pomyślne znalezienie odpowiedniej oferty pracy w przyszłości.

@Tester

"Przepraszamy, nie możemy wyświetlić tej strony." co się stało z ofertą na Performance Marketing Specialist? Chociaż wymogi chciałem poczytać, jakie mają, a teraz nie wiem, skąd mam się tego dowiedzieć, jak tutaj cisza o tym stanowisku. Powie ktoś chociaż, czy szkoła wyższa czy średnia wystarczy??

Widzę, że podrzucone jest ogłoszenie z ubiegłego roku. skoro są tu stawki do 10,5 tys przy umowie o prace to o ile mogą być wyższe już w tym przyszłym? Jesteście zorientowani w zarobkach?

Cześć, rekrutacja do Działu Marketingu została zakończona w lipcu 2023 i od tego czasu nie było opublikowanego żadnego ogłoszenia. Ogłoszenie podesłane przez @Obserwatora jest archiwalne i pochodzi z 2022 roku. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu hr@xopero.com

MariuszX

Czy ktoś z pracowników / byłych pracowników może opisać jak wygląda praca na stanowisku SysOpsa w tej firmie? Czy warto?

@MariuszX

Cześć MariuszX, jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami to zachęcamy do udziału w rekrutacji! W trakcie procesu rekrutacji możesz poznać naszego Chief of R&D oraz Head of Research - z pewnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Pozdrawiamy!

Moje doświadczenie w pracy w Xopero było pełne różnorodności i wyzwań. Były momenty, które mogłyby być ulepszone, co wpłynęło na moje ogólne odczucia. Jednak jak mówił Winston Churchill: "Możemy otworzyć butelkę szampana, kiedy nadchodzą zmiany". Wierzę w potencjał zmiany i możliwości rozwoju. Jestem przekonany, że każda sytuacja stwarza okazję do doskonalenia się i osiągania lepszych wyników. Mahatma Gandhi powiedział: "Bądź zmianą, jaką chcesz widzieć w świecie". Ten cytat przypomina mi, że każdy z nas ma moc wpływu na otoczenie i że możemy przyczynić się do tworzenia pozytywnych zmian. W Xopero, dążenie do kontynuacji rozwoju i wprowadzanie nowych rozwiązań może przynieść korzyści dla firmy i pracowników. Peter Drucker słusznie zauważył, że "Najlepszym sposobem przewidzenia przyszłości jest stworzenie jej". Wierzę w potencjał Xopero do wprowadzenia ulepszeń i innowacji, które będą miały pozytywny wpływ na przyszłość firmy. Poprzez aktywną postawę i angażowanie się w procesy decyzyjne, możecie tam wspólnie budować lepsze jutro. Podsumowując, nadal trzymam kciuki za firmę.

Grażyna

Dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami w pracy w Xopero. Chociaż nie pracuję w tej firmie, doceniam Twoją otwartość. Trzymam kciuki za Twoje dalsze wysiłki i mam nadzieję, że Twój wkład w jej rozwój będzie kontynuowany, przynosząc korzyści zarówno dla firmy, jak i dla jej pracowników.

No ale co konkretnie oznacza ten rozwój w firmie? Chodzi o rozwijanie tez pracowników przez szkolenia, czy tylko firmy, poprzez nowe wyzwania i projekty?

"Rozwój to nie końcowa stacja, lecz ciągłe dążenie do doskonałości" - powiedział Mahatma Gandhi. Firma Xopero skupia się na, jak to ująłeś, "rozwijaniu pracowników poprzez szkolenia" i możliwości awansu, aby zapewnić im możliwość rozwoju w swoich dziedzinach i awansu w firmie. Gandhi również powiedział: "Bądź zmianą, którą chcesz widzieć w świecie." Rozwój w Xopero odnosi się również do, cytując Ciebie, "rozwijania samej firmy poprzez nowe wyzwania i projekty". Szczerze wierzę, że w Xopero, choć mnie już z nimi nie ma, nadal poszukują nowych możliwości rozwoju i wdrażają nowe technologie, aby dostarczać bardziej innowacyjne rozwiązania zabezpieczania danych swoim klientom. Wreszcie, słowa Mahatmy Gandhiego: "Edukacja jest najpotężniejszą bronią, jaką możesz użyć do zmiany świata." Na podstawie własnego doświadczenia mogę stwierdzić, że edukacja odgrywa ważną rolę w rozwoju w firmie Xopero, umożliwiając pracownikom rozwijanie się w swoich zawodach. Podsumowując, w duchu słów Mahatmy Gandhiego, rozwój w firmie Xopero to ciągłe dążenie do doskonałości, będące wynikiem, cytując znów Ciebie, "rozwijania pracowników przez szkolenia" i możliwość awansu, a także "rozwijania samej firmy poprzez nowe wyzwania i projekty", w oparciu o "edukację jako najpotężniejszą broń" w procesie zmiany i rozwoju.

K

Okej. Zatem już wiem że Xopero stawia na rozwój pracowników i samej firmy. A to napisz teraz coś więcej na temat samej pracy w tej firmie.

@K

Pracując w Xopero, mogę z pełnym przekonaniem przytoczyć słowa wielkiego przywódcy polskiego narodu, Józefa Piłsudskiego: "Praca to najszczęśliwszy stan człowieka". Właśnie w tej firmie odnalazłem satysfakcję i spełnienie zawodowe, czego efektem był nie tylko rozwój moich umiejętności, ale także znaczący wkład w tworzenie nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie ochrony danych. Współpraca z zespołem w Xopero była niezwykle inspirująca, ponieważ jak powiedział Peter Drucker : "Najlepszym sposobem na przewidzenie przyszłości jest jej stworzenie". Wraz z kolegami i koleżankami tworzyliśmy innowacyjne produkty i usługi, które napędzały rozwój firmy. Każdy miał swobodę wyrażania swoich pomysłów i zdolność wpływania na decyzje. Jak mówił Winston Churchill: "Sukces to umiejętność przechodzenia od porażki do porażki bez utraty entuzjazmu". W Xopero taka postawa była doceniana i wspierana, co przyczyniało się do twórczej atmosfery i osiągania wyjątkowych rezultatów. Podczas pracy w Xopero czułem się naprawdę ważny, a w słowach Nelsona Mandeli znajdowałem potwierdzenie: "Nikt nie rodzi się nienawidzący drugiego człowieka z powodu koloru skóry, pochodzenia czy religii. Człowiek musi zostać nauczony, by nienawidzić". W tej firmie nie było miejsca na dyskryminację czy nierówność. Liczyły się umiejętności, zaangażowanie i pasja do pracy. Niemal codziennie przypominałem sobie słowa Johna F. Kennedy'ego: "Nie pytaj, co twoja firma może zrobić dla ciebie - zapytaj, co ty możesz zrobić dla swojej firmy". Dzięki temu podejściu do pracy, czułem się częścią czegoś większego i miałem wpływ na sukces firmy. Mogłem realizować swoje aspiracje i rozwijać swoje zdolności, co w połączeniu z inspirującym otoczeniem pracy, było niezwykle motywujące. Podsumowując, praca w Xopero to nie tylko zdobycie zawodowego, ale także odkrycie własnych możliwości i wartości. Jak powiedział Mahatma Gandhi: "Bądź zmianą, jaką chcesz widzieć w świecie". W Xopero miałem okazję być tą zmianą, tworząc nowe standardy w branży i przyczyniając się do ochrony danych. To miejsce pracy, które warto polecić każdemu.

Nie mogę edytować, więc tutaj napisze poprawione zdanie z ostatniego akapitu: Podsumowując, praca w Xopero to nie tylko zdobycie doświadczenia zawodowego, ale także odkrycie własnych możliwości i wartości.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Xopero Software S.A.?

Wszystkie niezbędne informacje zawarte są w ogłoszeniach, które można znaleźć na naszej stronie kariery: https://xopero.com/pl/kariera/oferty-pracy/. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco ofert pracy! W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu hr@xopero.com.

@Pracodawca

I wszystkie te ogłoszenia są aktualne? Bo zainteresowała mnie oferta na Junior Account Managera, ale widzę, że data dodania to 17 lipiec i się zastanawiam czy jeszcze można się zgłaszać?

potwierdzamy - wszystkie ogłoszenia są aktualne. W ramach ogłoszenia Junior Account Manager mamy otwartych kilka wakatów. Zachęcamy do wysłania aplikacji! Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji to zapraszamy do kontaktu hr@xopero.com.

Misia

Wie ktoś, jak działa ta praca zdalna na technical content writera z ogłoszenia? Chodzi mi o to, czy już od początku pracy można tak sobie pracować czy trzeba jeździć na jakieś wdrożenia? A jeśli tak to ile trwają? Bo ta lokalizacja mi średnio pasuje, ale już oferta bardzo.

@Misia

Cześć @Misia, każdą współpracę w Xopero Software rozpoczynamy od onboardingu, na który zapraszamy do naszej siedziby. Widzimy dużą wartość w możliwości poznania się stacjonarnie w pierwszych dniach! Wszystkie szczegóły ustalamy wspólnie podczas procesu rekrutacji. Jeżeli masz więcej pytań to zapraszamy do kontaktu hr@xopero.com

ZadowolonyBackupMaster

Grażyna
@ZadowolonyBackupMaster

Jeju, ale to tak na serio? Mnie interesują te spotkania, wyjazdy integracyjne. Jak często w roku sa takie wydarzenia? I czy to sa wyjazdy na jeden dzień, czy na kilka dni??

Zostaw merytoryczną opinię o Xopero Software S.A. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Xopero Software S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Xopero Software S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Xopero Software S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Xopero Software S.A.?

Kandydaci do pracy w Xopero Software S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Xopero Software S.A.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zbigniewa Herberta 3
    66-400 Gorzów Wielkopolski