Dawno temu byłem na rozmowie w Pliksie na stanowisko jakiegoś admina czy coś podobnego. Wszystko poszło genialnie, testy, rozmowa, kompetencje... Po czym przy pytaniu o oczekiwania finansowe rzuciłem kwotę 6000 brutto (na uop). Wtedy była to kwota poniżej średniej za taką pracę. Jakież było moje zdziwienie kiedy panowie posmutniali i to bardzo. Pytam "coś się stało?". A oni że na to stanowisko było przygotowane max 3000 brutto.
Także pracy nie dostałem a potem już się nigdy nie odezwali. Znalazłem za to pracę za o wiele lepszą kasę gdzie indziej tuż po spotkaniu w Pliksie.