Opinie o Cherrypick Games Warszawa
Profil nieoficjalny
Profil nieoficjalny
GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...
Filtruj
Sortowanie
Financial Manager
Warszawa
14.08.2023
DevOps
Warszawa
20.05.2023
Czy pracujesz w firmie Cherrypick Games S.A. lub pracowałeś/aś?i podziel się swoim zdaniem na temat tej firmy.
Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
UL. ŻELAZNA 51 lok. 53 00-841 Warszawa
*GoWork nie weryfikuje każdej opinii przed publikacją, jednak analizujemy zgłoszenia i usuwamy wszystkie treści naruszające regulamin.


Nowy wpis
20.05.2025 14:46
Inne
Nowy wpis
29.01.2025 10:38
Pracownik
01.09.2023 20:31
Były pracownik
03.09.2023 18:09
Inne
Nowy wpis
22.01.2024 10:01
Były pracownik
Wywiadu udzielił/aŁukasz
10.11.2023 12:38
Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę, jaką historią chcesz się z nami podzielić?
Pracę w firmie zacząłem w styczniu 2023 roku. Od samego początku robiłem nadgodziny za darmo, ponieważ firma nie wypłaca wynagrodzenia za dodatkowe godziny pracy. Lubiłem jednak to miejsce, więc dodatkowe 15-20h godzin miesięcznie nie było dla mnie problemem. W lutym lub marcu CEO firmy w ramach zachęty ogłosił premię finansową, którą dostaniemy po wydaniu projektu. Sześć miesięcy później, po wydaniu gry, okazało się, że CEO nie przygotował się na to i obietnica premii, nie miała realnych podstaw. Właściciel liczył na to, że osiągniemy taki sukces, że bez problemu wypłaci dodatkowe wynagrodzenie wszystkim osobom z ekipy. Z pracy zostałem zwolniony, ponieważ kobieta z recepcji stwierdziła, że się mnie boi (odniosę się do tej sytuacji później). Jestem w trakcie przygotowywania papierów sądowych i rozpoczęcia sprawy w sądzie.
Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało? Napisz, co robiłeś/aś na co dzień w firmie, czym się zajmowałeś/aś?
Pracowałem jako tester manualny. Robiłem wszystko, co należy do zadań osoby na takim stanowisku. Ważne jednak było to, że wykonywałem obowiązki praktycznie za dwie osoby, ponieważ pracy było dużo, a nie zatrudniono nikogo, kto mógłby mi pomóc.
Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?
Od czasu do czasu miałem okazję do pracy zdalnej, głównie kiedy potrzebowałem trochę odpoczynku od dojeżdżania. Siedziba firmy mieściła się 27 kilometrów od mojego miejsca zamieszkania. Dojazd 75-90 minut w jedną stronę, w upalnych temperaturach bywał męczący.
Co było powodem zakończenia współpracy z firmą? Czy z pracy zrezygnowałeś/-aś sam, czy zwolniono Cię? Czy jakaś konkretna sytuacja wpłynęła na zakończenie Twojej współpracy z firmą?
Pewnego dnia, kobieta z recepcji, z którą miałem dobry kontakt (pomagałem jej prawie we wszystkim, każdego dnia), stwierdziła, że się mnie boi podczas mojej "niby awantury" o gołąbki i polską kuchnię ze znajomym. Sprzeczałem się ze swoim znajomym z pracy, ale była to dla nas tylko rozmowa. Nie obraziliśmy się na siebie i nikt nie miał pretensji o tę sytuację. Nie dostałem jednak nawet szans na rozmowę i wyjaśnienie tej sytuacji z szefem. Wszystko odbyło się w bardzo negatywnej atmosferze. Na koniec od swojego znajomego z pracy (tego, z którym się niby się kłóciłem) dowiedziałem się, że szef zapytał go, jak dokładnie wyglądała ta sytuacja już po moim zwolnieniu, a nie przed. Jak pisałem, będę wkraczał na drogę sądową z tą sprawą.
Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?
Warunki finansowe zależą od tego, ile da radę się wynegocjować. Ja nie jestem osobą, która potrzebuje dużo, dlatego wystarczało mi 3250 złotych netto. Jednak wiem, że inna osoba na tym samym stanowisku, bez doświadczenia, dostała 4500 złotych netto.
Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?
7 miesięcy.
Jakie dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie mógłbyś/mogłabyś wskazać?
W tym momencie trudno mi przypomnieć sobie jakieś pozytywne aspekty. Jeśli w firmie wszystko idzie dobrze, to pracuje się dobrze. Jeśli coś idzie gorzej, to zaczynają się nieprzyjemne sytuacje i insynuowania, że zawsze można zmienić pracę.
Jakie dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie mógłbyś/mogłabyś wskazać?
Sztuczne mówienie o "rodzinnej atmosferze", która istnieje tylko, jeśli w firmie idzie wszystko dobrze. Szefostwo zachowuje się miło, tylko wtedy, kiedy firma działa dobrze. W trudnych sytuacjach wychodzi to, że dobra atmosfera jest tylko kreacją.
Jakie były możliwości rozwoju na Twoim stanowisku / w Twoim dziale? Z czego to wynikało?
Byłem w trakcie przechodzenia na pozycję QA Lead z racji tego, że w firmie zatrudniano nową osobę. Nie zmieniło to jednak wiele w mojej pracy ani nie dało jakiegoś wielkiego pola do rozwoju.
Czy firma planowała szkolenia i jak często się odbywały? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczyły.
Nie było szkoleń.
W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?
Nie ma możliwości, by w mniejszej firmie odbywały się szkolenia w trakcie pracy. W firmie przez długi czas pracowałem sam jako tester manualny. Wyjście na godzinne szkolenie oznaczałoby, że musiałbym zostać godzinę dłużej, by nadgonić pracę, której i tak było tyle, że powinny ją wykonywać dwie osoby.
Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?
Atmosfera między pracownikami była w porządku.
Co najbardziej wpływało, według Ciebie, na atmosferę w firmie. Wskaż przykłady sytuacji i zachowań.
Pracownicy tworzyli na tyle dobrą atmosferę, że praca była przyjemna. Jak wspominałem, wyrabiałem bezpłatne nadgodziny, tylko dlatego, że lubiłem to miejsce.
Czy pracodawca wywiązywał się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie było zgodne z ustaleniami?
Zostałem zwolniony bez konkretnej przyczyny, a dodatkowo szef nie poznał dokładnie tej sytuacji, przed podjęciem tej decyzji. Dodatkowo uderzył mnie fakt, że kiedy pojawiła się zwłoka z wypłaceniem premii finansowej, przepraszano za tę sytuację, nawet nie używając słowa "przepraszam". Jedyne co mogli usłyszeć pracownicy to to, że jeśli się komuś, coś nie podoba, to nikt nikogo w tej pracy nie trzyma.
28.10.2023 16:15
Były pracownik
17.02.2023 11:23
Kandydat
12.10.2022 09:52
Inne
02.01.2023 17:46
Były pracownik
20.01.2023 18:35
Były pracownik
08.03.2022 20:07
Inne
10.03.2022 01:50
Pracownik
06.02.2021 21:38
Inne
27.02.2021 22:16
Kandydat
15.12.2020 02:48
Inne
23.12.2020 01:25
Kandydat
10.12.2020 18:43
Kandydat
08.11.2019 18:42
Inne
08.07.2019 14:50
Inne