Opinie o TLC Produkcja Sp. z o.o. w Gorlice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TLC Produkcja Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie TLC Produkcja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TLC Produkcja Sp. z o.o. w Gorlice

Czy TLC Produkcja Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Luk

Jeszcze nie, w obecnych czasach byłoby to chyba marnowanie pieniędzy????, ale zachęcamy do transportu rowerowego lub pieszego????

Ciekawski

Czy w Gorlicach w ogóle byłoby gdzie tę kartę realizować? Nie wiem czy jest na tyle ośrodków w Gorlicach, które akceptowałyby MS, żeby się to w ogóle opłacało..

Zapytanko

Czy to prawda że ktoś ma tam sprawę o mobbing ??

grzesiek
@Zapytanko

to jakaś bujda chyba, aczkolwiek tez słyszałem takie plotki ze w poprzedniej firmie ten ktos mial sprawe

Edyta
@grzesiek

Dzięki za odpowiedź. Widzę, że wiesz coś o pracy w TLC. Możesz powiedzieć, jakie są Twoim zdaniem plusy tej firmy? Poleciłbyś?

grzesiek
@Edyta

Do pozytywów na pewno należny w miarę młody zespól który pomaga się wdrożyć, nowy park maszynowy w miarę luźna atmosfera. minusem jest dyrektor który potrafi podciąć skrzydła ;P i zniechęcić do pracy. Wiem co mowie ;)

Wojtek
@grzesiek

Jak dyrektor Ci skrzydła musiał podcinać toś Ty jest pracownik wyróżniający się

Luk
@Zapytanko

To zależy od sytuacji, każdy przypadek uzgadniamy indywidualnie.

Dorian

@grzesiek a wiesz czy jest tu w ogóle szansa na uop na nieokreślony czas?

Czy pracownicy w TLC Produkcja Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Wartownik

Atmosfera w pracy jest bardzo fajna - wiadomo, zdarzają się czasem nieporozumienia czy drobne spięcia, ale to jest chyba nieuniknione ;-)

Kamil
@Wartownik

Piszesz o atmosferze panującej w zespole, czyli dobrze znasz firmę od środka. Powiesz mi może czy w TLC Produkcja pracownicy bez doświadczenia zawodowego również są mile widziani? Liczę na Twoją odpowiedź!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TLC Produkcja Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Mistrz/ Brygadzista? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorlice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Gorlice
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
kosiarz

Czy to prawda że u jednego z pracowników stwierdzono koronawirus? Zakład pracuje czy stoi? Płacą postojowe czy na L4 wysyłają?

Witam jestem pracownikiem TLC od ponad 3 lat i uważam, że opinia byłego pracownika (Posejdon) zapewne trafia w czułe punkty ( usunięte przez Admina), ale jest nieobiektywna. Warunki zatrudnienia sam sobie negocjował, zatem jeśli pracodawca nie wywiązywał się z ustaleń, to dlaczego tak długo pracował na nieakceptowalnych warunkach i do tego w takim "totalnym dnie"? praca na Produkcji jest specyficzna, są stanowiska o wysokich i niskich kwalifikacjach, ciekawe jakie było Pana Posejdona...może magazynier... Firma bardzo dynamicznie się rozwija, pojawia się coraz więcej możliwości i nowych obszarów związanych ze strukturą organizacyjną oraz zarządzaniem firmą co wymaga nauki, również na popełnionych błędach. Czasem jest ciężko sprostać wyznaczonym celom, ale zaangażowanie w pracę jest doceniane. Ja jestem generalnie zadowolony, ponieważ lubię tą pracę i to co robię jest moją pasją, czyli idę do pracy ponieważ chcę, a nie muszę. praca konstruktorów jest trudna i wymagająca, jeśli ktoś nie miał do czynienia z dokumentacją i technologią jej przygotowania, to nie ma pojęcia o czym mówi. Firm idealnych nie ma, ale wg mnie TLC należy zdecydowanie do tych lepszych.

Posejdon

Witam serdecznie. Widzę, że opinię pisał ktoś wyżej usytuowany w firmie, dużo stwierdzeń pasuje ku temu. Po pierwsze, warunków samemu sobie nie negocjowalem, zgodziłem się na warunki pracy, ponieważ bardzo dużo mi naobiecywano, a z pracą w okolicy wiadomo jak jest, nie jest to rejon w którym można sobie pozwolić na wybrzydzanie ofert, mając jeszcze zobowiązania. Czyli można rzec, że osoba pisząca tę opinię za dużo doświadczenia z pracą nie ma, że o życiu nie wspomnę. Praca na produkcji jest specyficzna. Może jakieś konkrety? Są to tylko czyste założenia gościa w białym kasku który przejdzie łaskawie po hali i nawet młotka nie podniesie jak komuś upadnie, bo rączki pobrudzi. Stanowiska o wysokich i niskich kwalifikacjach? Może miałeś na myśli standardach? Poucinane butelki jako stojak na podręczne narzędzia, kable wyrozkladane pod nogami, niedziałające wentylacje, wiszące losowo odłożone przez każdego piloty do suwnicy, stare poprzecierane pasy do suwnicy, wózki przewozowe z spękanymi kołami, często przeładowanie 3krotnie, czemu o tym nawet słowa nie napisałeś? Bo pracujesz w biurze. I zdanie "może magazynier..." A co, magazynier to gorszy sort? Pracownik jak każdy inny, wypełniający powierzone mu zadanie, niejednokrotnie pracownik fizyczny okazał się logiczniejszym myśleniem niż ludzie którzy od tego tam rzekomo są. Ciężko sprostać wyznaczonym celom. Ciekawe kto za to zawsze obrywa, jakiś pan w białym kasku? Niejednokrotnie chłopaki zostawali po godzinach, były i przypadki pracy w niedzielę bądź święta, bo jakiś pan konstruktor popełnił błąd, za co absolutnie nijak nie został ukarany. Cieszymy się twoim szczęściem, że tak chętnie idziesz do pracy. Ale nie porównuj pracy gościa w białym kasku do pracownika fizycznego. Zainteresuj się systemem tej firmy, jak to wszystko wygląda, ile rzeczy jest ukrywanych, i dopiero wtedy publikuj opinie. Nie pozdrawiam

Posejdonfchooy

I takie małe sprostowanie, jeśli piszesz że "lubię tą prace", to pamiętaj, że taki zwrot jest błędny, jeśli ostatnia litera słowa w zdaniu to ę, to nie używamy zwrotu "tą ", lecz "tę ". Magazynier, a tyłu rzeczy nauczy

Posejdon

Pracowałem 2 lata, na dzień dobry 10 zł/h, rzekomo na okresie próbnym, później miało być 11 zł/h. Jak się okazało, po przepracowaniu półtora roku dostałem dopiero obiecaną złotówkę. Firma to istny bałagan, projektanci leżą, totalne dno, zmiany w projektach po 5 razy dziennie, co odbija się na pracownikach magazynu. Oczywiście najlepiej mają ludzie mający znajomości u "góry", zwykły pracownik że tak powiem z ulicy jest w (usunięte przez administratora) Wszechobecni (usunięte przez administratora). Ogólnie bałagan. Ze o(usunięte przez administratora) Totalnie w (usunięte przez administratora) ma podwładnych, nie umie załatwić nic. Nie polecam, chyba że ktoś uwielbia się (usunięte przez administratora) na totalnie wszystko w pracy (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o TLC Produkcja Sp. z o.o. - Gorlice

• Jak się pracuje w TLC Produkcja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TLC Produkcja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TLC Produkcja Sp. z o.o.?

TLC Produkcja Sp. z o.o.
  • Chopina 25N