Opinie o Eurosystem Polska Sp. z o.o. w Przywory Małe

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eurosystem Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurosystem Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurosystem Polska Sp. z o.o. w Przywory Małe

Anonimek

Nie wiem jak na produkcji. Ale jeśli chodzi o pracę na magazynie to polecam. Pracowałem kilkadziesiąt miesięcy. Miła atmosfera, jeśli się szybko wdrożysz i zaczniesz ogarniać temat to kierownictwo napewno to doceni. Zarobki też wporządku. Można przyjść w soboty sobie dorobić. Dostałem lepszą ofertę więc się zwolniłem, ale z pracy w tej firmie jestem zadowolony.

Roman z PGRru
@Anonimek

Pracowałem na magazynie w tej firme od ukończenia szkoły podstawowej, jebaaaałemm jak (usunięte przez administratora) po godzinach, nikt mnie nie doceniał, pan kierownik patrzył non stop w kamery i darł pizdeeee przez mikrofon że jesteśmy nic nie warci, żeby nas osłabić psychicznie, nic więcej tylko ciężka robota i nagonka ze wszystkich stron, dlatego się zwolniłem po tylu latach bo sił mi brakło i zostałem alkoholikiem

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Eurosystem Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Pytanko Nowy wpis

Czy w tej firmie jest dział jakości/laboratorium?

Szczękościsk Nowy wpis
@Pytanko

Tak.

rozwijacz rolek Nowy wpis

Pracuję w firmie wiele miesięcy. Pieniądze są fajne. Nie trzeba tyrać nadgodzin chociaż zdarzają się soboty (za kilka stówek). Załoga zgrana na tyle, że można polegać na pomocy innych. Pracownicy bez doświadczenia nie są pozostawiani samym sobie, dostają wsparcie liderów oraz wiedzę potrzebną do wykonywania swojej pracy. Kierownicy są w porządku. Jeśli Ty im idziesz na rękę - będą pamiętać o tym. Specyfika pracy w firmie jest na tyle unikatowa, że z powodzeniem nawet z fryzjera możemy zrobić operatora maszyn. @Pracodawca nie porzuca doświadczonych pracowników. Nigdy nie zdarzyło się żeby zwolnili osobę by na jej miejsce zatrudnić kogoś nowego - tańszego. Wszyscy mówimy sobie po imieniu a wszelkie spory nie trwają długo - specyfika pracy wymaga abyśmy byli zgranym zespołem.

Jenson

Czy firma aktualnie poszukuje pracowników? Jeśli tak to na jakie działy? Jak z zarobkami?

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
S.A

Nie wiem z tego co wiem to przez tą firmę możesz raczej zrobić uprawnienia Udt. Zawsze lepiej jak już je masz. Ale próbuj tak jak mówiłem na magazynie pracują bardzo fajni ludzie miałem ich okazję poznać. Ja niestety musiałem sie zwolnić z powodów osobistych no i już pracuję w innej pracy i również jestem bardzo zadowolony. Nawet trochę przez myśl mi przeszło żeby tam wrócić ale jak to się mówi nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Jeżeli chodzi o mnie to polecam Tobie tą firmę i tyle. Powodzenia.

Leszek
@S.A

Dzięki za info. Jeszcze małe pytanie. Można dostać od razu umowę o prace czy dają zlecenie? Bo raczej zależy mi na stabilnej umowie.

Anonimek

Roman z PGRru
@Anonimek

Przybysz

Właśnie zacząłem pracę w tym zakładzie. Przypłynąłem w piątek kontenerem w krążkach blachy. Na sezon pracuje w dziale membran gdzie pracuje na stanowisku symetryzatora. Na zimę prawdopodobnie zostanę przetopiony na kominek. Pozdrawiam szczery azjata.

S.A

Jeżeli chodzi o tą firmę jest godna polecenia a zwłaszcza pracę na magazynie ja miałem okazję tam pracować i jest bardzo fajnie. Super koledzy pomocni wszystko tłumaczą jak trzeba szacunek. ja miałem takiego pecha,że musiałem się zwolnic bo stało mi się nie szczęscie prywatne nie chcę o tym mówic... Może teraz trochę żałuje,iż się zwolniłem ale mam jeszcze sprawne dwie ręce. znajdę sobie inną pracę. Poznałem tam fajnych ludzi na magazynie. Jeżeli chodzi o moje zdanie polecam tą firmę.

Leszek
@S.A

Fajnie że tak pozytywnie wypowiadasz się o byłej pracy. Powiesz czy pracując na magazynie musiałeś mieć uprawnienia na wózki widłowe? Ja nie mam a chce aplikować. W razie co kurs można zrobić w firmie?

anonimowy

Nie rozumiem niektórej glupiej gatkia faktycznie jak male dzieci a ja słyszałem całkiem inne opinie,że jest spoko fajni ludzie pracują np, Nowych pracowników szkolą tak jak się należy pomagają tłumaczą itp, Wydaje mi się a nawet nie wydaje mi się tylko ja to wiem głupoty piszą ludzie tacy którym się nie chce pracować TAKA JEST PRAWDA NIESTETY A PRAWDA BOLI co zrobić jak ktoś ma dwie lewe ręce??? Pozdrawiam.

@anonimowy

No nie wiem czy tak bym tłumaczyła te negatywne opinie. Chyba kiepskie zarobki, bo tak ktoś kiedyś pisał, nie zależy od "dwóch lewych rąk" tylko od pracodawcy? A może tylko niektórym nieodpowiadały?

Bezimienny
@Ewa

@Ewa pracuje tam 2 lata i nie mogę narzekać. Wypłata adekwatna do wykonywanej pracy, z kierownictwem również idzie się dogadać. Wystarczy być uczciwym i nie kombinować

Maja
@Bezimienny

I też chyba nie mieć dwóch lewych rąk i wszystko pewnie będzie dobrze. ;) No ja tam myślę, że nie tylko po stronie pracodawcy tutaj jest sprawa, bo przecież żeby płacił wynagrodzenie to musi mieć za co, prawda? Przecież to tak samo jakby wymagało się od kogoś, żeby zapłacił za jakąś zardzewiałą skodę cenę za nówkę bmw, szanujmy się. ;p

Bezimienny
@Maja

Dokładnie tak jak mówisz. Niestety nie mam nic za darmo, chcesz zarobić to pracuj

Kamila
@Bezimienny

A czy opróćz całego etatu, można wyrobić sobie jakieś nadgodziny?

anonimowy

Nie rozumiem panie mauerowiec tak w sumie się przedstawiłeś po co te nerwy i ten wulgaryzm ??? Ja tylko napisałem co wiem i słyszałem jeżeli masz,aż tak brzydką oponie na temat tej firmy to zdradz nam chociaż troche prawdy a nie ukrywać się pod przykrywką jak (usunięte przez administratora) Widze,iż podpisujesz się jako były pracownik więc ktos musiał cię skrzywdzić jak masz taką nienawisć więc słuchamy jak masz taką odwagę powiedziałeś już " A to powiedz i B.." Zamieniamy się w słuch??? Pozdrawiam.

Eurocyrkowiec

Pracowałem tam chwilę na obu produkcjach i nie mam dobrego zdania. Na akcesoriach sprzęt to złom który ciągle się psuje i jak kątowniki i taśma nie dają już rady to dopiero wzywa się serwis. Chłopaki którzy tam pracują (ich powinni na rękach nosić że im się chce i radzą sobie z tymi problemami sami) muszą się nieźle nagimnastykowac żeby z materiałów (często outletowych bo taniej) które firma zamawia kręcić dobre rolki. Wspomnę jeszcze o takich materiałach które w ogóle nie nadają się na tamte maszyny A ktoś sobie ubzdural żeby na nich rolki kręcić. Na membranach praca często jest ciężka, (trzeba dźwigać ciężkie rolki i składanie też jest niewygodne)Trzeba mieć trochę siły. A jeśli chodzi o zarobki to na rozmowach i ogłoszeniach obiecują cuda no zarobki super, ale prawda jest taka że trzeba robić soboty (płatne 50% wiecej), nadgodziny i normy żeby coś zarobić. Na początku jest premia zachęcająca żeby nie odstraszyć, a potem bajka się kończy i trzeba zapier... . Premia jest uznaniowa za normy i często jest tak że za l4 powyżej 3 dni zabierają całą premie, nieważne czy początek czy koniec miesiąca. Chłopaki jak są chorzy to l4 na 3 dni A potem urlop biorą żeby premi nie zabrali. A jak są zmuszeni na l4 siedzieć dłużej to cały miesiąc siedzą bo wiedzą że i tak już nic nie zarobią:p I tak to tam jest, osobiście nie polecam, chyba że nie masz wyboru.

Rolkokrętacz

Praca w tej firmie to jakiś żart. Do kierownictwa przyczepić się nie można - rzetelnie wywiązuje się ze swoich zadań. Operatorzy to mocny punkt zakładu, prawdziwi profesjonaliści. Ale support to porażka. Dla nich przerwa trwa 40 minut (usunięte przez administratora) notorycznie trzeba czekać 10-15 minut na dowiezienie materiału. Wózkami jeżdżą jak na rajdzie (pan P.), non stop kombinują, zamieniają zlecenia, dokręcają rolki na innych maszynach (usunięte przez administratora) lub po prostu zwyczajnie nie nadają się do tarcia chrzanu a co dopiero do pracy w poważnej firmie (usunięte przez administratora)

Oceniający

Jesteś idiotą, wiesz? Skończonym idiotą i debilem.

R2-D2

Rolkokrętacz i magik z MP4 żenada i 2 metry mułu. Jakim trzeba być skrajnie zakompleksionym nieudacznikiem, żeby zamiast wprost powiedzieć danej osobie, co robi nie tak, albo jakie ma się o niej zdanie lub po prostu zwrócić uwagę - pisze się w internetach "donosy", które i tak każdy ma w poważaniu. Zamiast pisać Panowie opinie o pracodawcy (bo po to jest ten portal) robicie sobie jakiś kącik donosiciela. Panów których wymieniacie tak zawzięcie mają największe doświadczenie w tym co robią. Nie wspominając o najdłuższym stażu w firmie. Moglibyście się wiele od nich nauczyć.

Mistrz wszystkich maszyn
@R2-D2

Potwierdzam, jako były pracownik współpraca z Panem P i Panem N zawsze stała na wyskokim poziomie, panowie 100% profesjonalizmu i wysoka wiedza w zakresie swoich obowiązków, pomocni i zawsze wszystko na czas, nigdy nie miałem powodów do narzekań na tych panów. A co do Pana S ehhhhhhhh dużo by pisać wszyscy wiedza jaki jest, pozdrawiam całą załogę i powodzenia życzę

Postronny
@Mistrz wszystkich maszyn

Czytając wasze wpisy na usta ciśnie mi się pytanie: czy ta strona wciąż służy do wyrażania swojej opinii o pracodawcy czy już o pracownikach lub wręcz zmieniła się w kącik donosiciela? Jeżeli ma się zastrzeżenia, uwagi do czyjejś pracy to należy porozmawiać z tą osobą, ew. zgłosić przełożonemu a nie robić ludziom (usunięte przez administratora) w internecie. Zachowujecie się jak dzieci. Nie pracowałem, nie pracuję ani nie zamierzam pracować w tej firmie, nie znałem jej nawet wcześniej, ale sprawa zrobiła się ostatnio dość głośna. Pół Opola się z was śmieje panowie. A wymienionym panon N., P., i S. szczerze doradzam skontaktowanie się z prawnikiem. Coś, co się tutaj dzieje nie powinno wogóle mieć miejsca. Ogarnijcie się. A administrację portalu proszę o niezwłoczne usunięcie wszystkich opinii, które nie oceniają pracodawcy a szkalują pracowników.

Postronny

Bo co? Zrobiliście sobie kącik donosiciela i pomiatacie kilkoma osobami w miejscu, które ma służyć czemuś zupełnie innemu! Byłbyś w stanie spojrzeć w oczy któremukolwiek z tych pracowników i powiedzieć "to ja napisałem. Ja robię z ciebie pośmiewisko"? Zapewne nie. Wiesz jak się określa takich ludzi? Kozak w internecie p**** w świecie. Powtórzę jeszcze raz - jeżeli macie jakikolwiek problem z innymi pracownikami to załatwcie to inaczej. W cztery oczy, a jeżeli to nie pomoże to wtedy idziecie wyżej. Ale NIGDY w internecie. Jak byś się czuł, gdybyś przeczytał podobne informacje o sobie w miejscu w którym przeczytać to może każdy? Myślałeś o tym? No chyba że nie potrafisz myśleć, jednak wówczas twoje miejsce jest w zakładzie, ale zamkniętym a nie zakładzie pracy. Wystawiliście swojemu pracodawcy mega negatywną opinię tymi wpisami. Bo raczej nikt o zdrowych zmysłach nie chciałby mieć takich "kolegów" co tylko oczerniać w internecie potrafią

Pociskacz
@Postronny

Idź się wypłakać i nie pierdoool głupot. Koledzy w tej firmie? Tam same judaszee robią co by Cię za pięć złotych sprzedali. (usunięte przez administratora)

Euromaster

Uczciwy i szczodry Pracodawca. Pracuję w tej Firmie kilka lat i nie mogę narzekać. Do pracy przychodzę z uśmiechem. Sumiennie i należycie wypełniam swoje obowiązki co jest doceniane i odpowiednio wyceniane. Praca na dziale produkcji nie jest zbytnio skomplikowana. Podstawowa rzecz to po prostu mieć chęci do pracy, gdziekolwiek byś nie pracował. A z tym to niestety u wielu bywa różnie. Kierownictwo to profesjonaliści, życzliwie i ze zrozumieniem podchodzący do pracownika. Pozdrawiam, a sobie życzę kolejnych lat pracy w Firmie Eurosystem

Nowa
@Euromaster

To brzmi jak opinii ia napisana przez pracodawcę celem ratowania opinii. Może wypowie się któryś z pracowników?

Euromaster
@Nowa

To brzmi jak opinia napisana przez pracownika który czerpie satysfakcję ze swojej pracy.

Kradziej ołowiu
@Euromaster

Kto to pisał? Chyba słynny Adam co rolki na outlet odkłada. Ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora) kierownicy kompletnie nie wiedzą czym się maja zająć. Nie dbają o pracownika, byle tylko swoje sprawy załatwić a reszta ich nie obchodzi. W tej firmie to się najlepiej zatrudnić i sobie siedzieć na l4 to chociaż jakąś kasę się wyciągnie od tych jeleni. A za ołowik już sobie całe podwórko kostką obłożyłem.

R2-D2
@Euromaster

Polecam pracę w tej firmie. Wszyscy są tu mili i pomagają sobie nawzajem. Szefostwo dba o atmosferę w pracy. Czasem za dobre wyniki sprzedażowe na każdego pracownika czeka pudełko pizzy na stołówce czasem obiad albo podjeżdża food track i każdy może sobie wybrać co chce i zjeść po pracy. Rok w rok są imprezy dla całej firmy czy wyjazdy integracyjne. Praca mało skomplikowana. Na produkcji trzeba robić. Obiboki długo tu nie popracują. A co najważniejsze. Wynagrodzenie jest adekwatne do włożonej pracy oraz kierownictwo nie rzuca słów na wiatr i zawsze dotrzymuje słowa.

Endrju co kuje łożyska

Ja to biznesy klepie na tej firmie. Średnio co trzy miechy wymieniam tam komplet łożysk i kasuje ich jak za niemieckie a wszystko to (usunięte przez administratora) z Chin. Tera postawili nową machinę to już się czaję w ilu miejscach może się zatrzeć. Zaraz te gamonie z produkcji wszystko zachlapią farbą i będzie robota i pieniążki do kieszeni. Nie ma co zaczynać kury znoszącej złote jaja.

Rudy konfitura

Jutro oczywiście firma bedzie normalnie produkować, a mamy Boże Ciało i zamiast iść na procesję to będą piniądze do koperty dostawać. Sam pójdę ale sumienie nie pozwala nie mi o tym nie donieść. Oby ktoś to odpowiedni przeczytał.

zainteresowany

jak zarobki w dziale marketingu?

Tomasz rolka
@zainteresowany

Daje 2800 i dietę paśniczą, także zapraszam.

Eurosystem to żenada

Żenada. Kasowanie nieprzychylnych komentarzy. Widać już nikt nie chce tam robić po tym co każdy tam przeżyje i opisuje.

Ja jeszcze niedawno pracowałem tam na produkcji kalenicy. Warunki są tragiczne. Wiecznie psujące się maszyny, wszystko połapane na taśmę i tekturę. Brak osłon, tylko czekać aż komuś zaciągnie rączkę i klient dostanie rolkę z ręką w komplecie. Dziwię się, że jesczse nie wpadła tam żadna kontrola. Trzeba zakładać krążki z blachą ręcznie, nawet z ołowiem, które ważą nawet po 500 kg. Tkanina i butyl chiński, także o jakości można zapomnieć. Na hali daje chińszczyzną jak w azjatyckim markecie. (usunięte przez administratora). Cały czas stoi że stoperem i mierzy czas, dokręcając tylko normy. Palety streczowane ręcznie, bo kasy nie ma na maszynę, ale każdy z prezesów wozi się nową bejcą. Pensja nieadekwatna do wykonywanej pracy. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Eurosystem Polska Sp. z o.o. - Przywory Małe

• Jak się pracuje w Eurosystem Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurosystem Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurosystem Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurosystem Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurosystem Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurosystem Polska Sp. z o.o.
  • Wiejska lok. 13
    46-055 Przywory Małe

Eurosystem Polska Sp. z o.o.